Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Setka "najlepszych"

Wszystko co dotyczy muzyki...

Moderator:BJbart

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » ndz maja 29, 2005 11:12 am

Alexandra pisze:Sama napisałaś, że można wyrażać tu własne zdanie, tak więc zgodnie z tą zasadą każdy to robi. Nie jesteśmy jedną osobą, więc nasze zdania różnią się. ktoś napisze "tak", ale też ktoś napisze "nie". to normalne, że w takiej grupie jest wiele możliwych wariantów. wszyscy doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, a to że każdy na swój sposób próbuje bronić/ broni swoich racji i swojego zdania też jest częścią tej zabawy.
Bardzo zdrowe podejście.
Może zakończę te głupawe przytyki-dla Izy jest to "wypadek przy pracy",a dla mnie "piosenka popowa".I będzie tego.

iza
Keep The Faith
Posty:357
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 8:06 pm
Lokalizacja:warszawa

Post autor: iza » ndz maja 29, 2005 11:51 am

ooo, właśnie o to chodzi - każdy wyraża swoje zdanie, ale przy okazji wytyka coś innemu. Coś, czyli najczęściej najbardziej głupawy szczegół, żeby tylko się doczepić. I to mają być poglądy?

IML- napisałaś w sumie to, o co mi chodziło. Uważam ja za gorszą, ale mam do niej sentyment. Tyle, że według mnie są piosenki Bon Jovi, które zasługują na większą popularność. Ale koniec.

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » ndz maja 29, 2005 1:45 pm

Ano są,bez wątpienia.

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » wt maja 31, 2005 4:27 pm

Ja stalem sie fanem i pokochalem Bon Jovi,na początku lipca 2000 roku kiedy to oglądając program 30 ton, po raz pierwszy uslyszalem It's My Life, wówczas bylo na 2 miejscu...kiedy ujzalem fragment teledysku jak jakiś koleś skacze z mostu, ląduje pod ciężarówką i biegnie dalej po...samochodach...pamiętam tą chwilę do dziś, był upalny dzień, na wsi (hehe wakacje u rodzinki 8) :wink: )...ta piosenka byla, jest i pozostanie wielka, choć wczesniej slyszalem juz takie przeboje jak Always czy Livin' on A Prayer, to nie wiedzialem ze to Bon Jovi hehe a więc też sie nie liczy, ale kiedy poszukując informacji na temat rockerów z New Jersey, (wówczas) dowiedziałem sie że sespol istnieje juz ponad 15 lat, wydał wiele płyt i calą mase hitów, tak jak wyzej wymienione...normalnie od tamtej pory aż do dziś ten zespół jest dla mnie najwazniejszą kapeląm, normalnie Bon Jovi ŻĄDZI I WYMIATA!! You Give Love Bad Name, Runaway, Bad Medicine, It's My Life, Livin On A Payer, Always i wiele wiele innych wspanialych utworów, jak można ich nie kochać!!!!!!!!! 8) :D

Gość

Post autor: Gość » śr cze 01, 2005 10:40 am

Bon Jovi rządzi i wymiata - a jakżeby inaczej?? :D

elek84
It's My Life
Posty:143
Rejestracja:czw paź 21, 2004 9:00 pm

Post autor: elek84 » śr cze 01, 2005 2:29 pm

Dobrze że It's my life nie było pierwszą piosenką Bon Jovi jakoą usłyszałam, bo pozostała by ostatnią. Kiedy słyszałam ją w radiu po raz N-ty przełączałam na inną stację, tak mi obrzydła :?

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » śr cze 01, 2005 6:11 pm

Niestety, popularne piosenki, choćby nie wiem nawet, jak dobre, mają to do siebie, że puszczane są w kółko i, delikatnie mówiąc, zaczynają się robić nudne i nieznośne.

elek84
It's My Life
Posty:143
Rejestracja:czw paź 21, 2004 9:00 pm

Post autor: elek84 » czw cze 02, 2005 8:08 am

otóż to i teraz dostaje drgawek na dźwięk It's my life...
swoją drogą kiedyś był gorszy dostęp do płyt i kaset, rzadziej sie tego słuchało
ale może właśnie dzięki temu ma się większy sentyment do piosenek i bardziej zapadały w serce

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » czw cze 02, 2005 9:59 am

Nie wiem,czy to jest kwestia dostępu do sprzętu i płyt,bo sama mam dokumentnie osłuchane całe dyskografie kilku zespołów,a mimo to słysząc swoje ulubione kawałki natychmiast mam ciarki idące wzdłuż łopatek,i nie zanosi się na to,by miały mi się przejeść.

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » sob cze 04, 2005 10:30 pm

Wniosek - słuchasz niepopularnych piosenek XD

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » ndz cze 05, 2005 4:36 pm

Zgadza się,bo ostatnio z Use Your Illusion I najbardziej zarzynam Dead Horse,więc coś w tym niewątpliwie jest :D .

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » ndz cze 05, 2005 6:41 pm

No patrz, akurat dzisiaj kolejny milion razy łapałam na teledysku nasz ulubiony fragment, kiedy to pan Rose zalicza okrutną glebę na scenie ^-^

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » pn cze 06, 2005 1:44 pm

A masz Dead Horse?Czyżby Kaaza :] ?

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » pn cze 06, 2005 7:42 pm

Indeed. Do tego część teledysków mam już na video, łącznie ze słynnym solowym Izzy'm Stradlinem XD

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » wt cze 07, 2005 3:00 pm

Już ustaliłyśmy,że puszczasz mi go zaraz po moim wejściu w próg :D .

Zablokowany