Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

VR odwołali występ w Polsce

Wszystko co dotyczy muzyki...

Moderator:BJbart

Gość

Post autor: Gość » czw maja 19, 2005 12:58 pm

a celujesz?? :wink:


Stonka, no przecież to właśnie napisałam. po prostu śledząc przebieg tej dyskusji widzę, że każdy kolejny post jest nie na temat. już rozumiesz??

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » pt maja 20, 2005 8:04 pm

tematy to do siebie mają ze często schodza na offtopy ;]
Stonka pisze:Każda forumowa dyskusja ma to so siebie,że prędzej czy później staje się utarczką,która jednak tak czy siak zostaje natychmiast przez obie strony zapomniana.Zresztą-różnica poglądów nie oznacza wcale natychmiastowej jatki (patrz:Ja i Crushynka vs Kaasica :) ),więc nie rozumiem Twych obaw.
Nie musisz wykładac,że nie każdy słucha tylko jednego gatunku,bo to akurat wiem z autopsji :wink: .Co nie znaczy,że zmienię moje podejście do hip-hopu...
co do tego powyzej^^ to stanowimy włąsnie dosoknały przykład :D

a co do tematu to dziś byłam oddac bilety :( a wstrętna baba z odyseja nie chciała mi dac plakatu :cry: wrrr :evil:
a poza tym nie będę komentowac Waszych komentarzy na temat odwołania koncertu VR w polsce ;/ eh.. :roll:

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » pt maja 20, 2005 8:16 pm

A co chcesz tym razem od naszych komentarzy?

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » pt maja 20, 2005 8:23 pm

co znaczy 'tym razem'? :P
nic.. poprostu denerwuje mnie podejście coponiektórych... ale jak powiedziałam - zachowam dla siebie ;]

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » pt maja 20, 2005 9:51 pm

To nie rozumiem, po co w ogóle o tym piszesz. Albo masz określone zdanie i je tutaj na forum wygłaszasz (jak nie patrzeć, świetnie się ono do tego celu nadaje :P ), albo nie piszesz nic, skrzecząc tylko przed komputerem, na czym ten świat stoi.

Zatem słuchamy.

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » pt maja 20, 2005 10:08 pm

hehe.. chyba zatem nie mam innego wyjscia ;)poprostu denerwują mnie wypowiedzi w stylu: to teraz sie na nich wypniemy bo oni sie na nas wypieli..
a nie chciałąm o tym pisac bo moze zawiazac sie z tego jakas ostra dyskusja a tego chciałam uniknąć..

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » sob maja 21, 2005 4:40 pm

To forum ma zastnawiającą cechę rodzenia sporów i waśni nawet na tematy związane z pogodą,więc nie ma się co ograniczać-burda będzie i tak,prędzej lub później :wink: .

LoRdI
Keep The Faith
Posty:361
Rejestracja:sob sie 28, 2004 9:29 am

Post autor: LoRdI » sob maja 21, 2005 5:01 pm

czemu nie pojedziecie na koncert w czechach??
blisko jest, autokar jest organizowany (na BS oczywiscie ale na jedno wychodzi) wiec tylko jechac

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » sob maja 21, 2005 6:01 pm

Dlatego,że jechałam po to,aby obejrzeć normalny,trwający tyle ile Pan Bóg przykazał koncert Velvetów,a nie aby tłuc się do Pragi po to,by zobaczyć ich jako support,a przez następne półtorej godziny patrzeć na Ozzy'ego,który już wygląda,jakby miał się rozsypać.

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » sob maja 21, 2005 6:40 pm

Dokładnie. Myślę też, że warto wspomnieć o tak drobnym fakcie jak nieporównywalnie wyższe koszty przejazdu. Byłam niedawno w Pradze i bilet w obie strony kosztuje 270 zł :? Naprawdę nie wiem, co to musiałby być za zespół, żebym była w stanie zapłacić za jego koncert 400 zł, ale na pewno nie mniej niż Bon Jovi.

LoRdI
Keep The Faith
Posty:361
Rejestracja:sob sie 28, 2004 9:29 am

Post autor: LoRdI » sob maja 21, 2005 9:38 pm

rozlatujacy Ozzy jest sto razy lepszy od VR :D

Mateusz Staniszewski
Wild In The Streets
Posty:601
Rejestracja:sob maja 22, 2004 9:31 pm

Post autor: Mateusz Staniszewski » sob maja 21, 2005 10:48 pm

Oj zgadzam sie z Lordim... Mimo jego wieku i stanu zarowno coraz gorszego fizycznego jak i psychicznego daje z siebie tyle ile potrafi a czasami nawet wiecej. Wolalbym zobaczyc Ozziego niz jechac na konceret VR aby tylko i wylacznie posluchac i popatrzec na gre Slasha. Co innego gdyby Velveci grali piopsenki GNR, bo te ich autorstwa jakoś mi nie przypadly do gustu...

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » ndz maja 22, 2005 11:29 am

Velveci ZAWSZE grają na koncertach piosenki Gunsów,i to całkiem w sporych ilościach.Natomiast zdecydowanie nie zgadzam się ze stwierdzeniem o jurności Ozzy'ego,ponieważ dla mnie zaczyna już był troszkę politowania godzien.Czarny eyeliner,skórzane spodenki i oblewanie widowni wodą z wiadra mogło robić wrażenie jakiś czas temu,ale nie teraz,kiedy autor tych pomysłów wygląda,jakby nie był pewien,czy zdoła ustać na nogach.
Mateuszu,jeśli uważasz,że wybierałam się na koncert tylko po to,aby zobaczyć Slasha,to gratuluję ciekawego punktu widzenia :shock: .

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » ndz maja 22, 2005 11:55 am

hehe
Lordi podpadłes!!!! :P
ja tam tez uwazam ze lepiej zobaczyć VR niż Ozzy'ego :roll:

Mateusz Staniszewski
Wild In The Streets
Posty:601
Rejestracja:sob maja 22, 2004 9:31 pm

Post autor: Mateusz Staniszewski » ndz maja 22, 2005 5:03 pm

Nie, nie uważam tak, ale większość ludzi jedzie na występ VR właśnie w tymże celu. Może i grają zawsze. W takim razie trafiłem na koncert, gdzie były tylko dwie piosenki :lol:

Zablokowany