Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

VR odwołali występ w Polsce

Wszystko co dotyczy muzyki...

Moderator:BJbart

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:
VR odwołali występ w Polsce

Post autor: CRUSHynka » czw maja 05, 2005 5:49 pm

W tym miejscu macie okazje wylewać swe żale, wystosowywać swoje groźby pod adresem dowlonym i dzielić się nowymi informacjami na ten temat.

Niech ich pomidorami obrzucą na najbliższym koncercie -_-'

Gość

Re: VR odwołali występ w Polsce

Post autor: Gość » czw maja 05, 2005 6:08 pm

Szfak,żeby im się zepsuł autokar/samolot/rower,czy też czym tam się poruszają,na środku pierwsze lepszej pustyni,która zasięgiem nie obejmuje żadnej sieci telefonów komórkowych :shock: .

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Re: VR odwołali występ w Polsce

Post autor: Stonka » czw maja 05, 2005 6:12 pm

To byłam ja,Stonka *-*.

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » czw maja 05, 2005 6:54 pm

Właśnie się dowiedziałam, z jakiego to powodu nie jesteśmy godni by nas odwiedzili.

Po prostu zabrakło mi słów, przekleństw, bluzg i epitetów.
Oprócz jednego, skierowanego do siebie - jestem pieprzoną idiotką że wydałam 70 zł na ich oryginalną płytę.

LoRdI
Keep The Faith
Posty:361
Rejestracja:sob sie 28, 2004 9:29 am

Post autor: LoRdI » czw maja 05, 2005 7:23 pm

buahaha odyssey to najbardziej zepsuta :wink: agencja swiata niewiem czy byłbym na VR ale po tym co zrobiono z Judas teraz taka kleska dyskredytuje ta agencje całkowicie

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » czw maja 05, 2005 7:38 pm

Akurat w tym przypadku wina leży nie po stronie agencji lecz naszych "kochanych" Velvetów którzy wypięli się na nas na rzecz jakiegoś chrzanionego festiwalu. Też przyznaję to z ciężkim sercem, ale nie ma na kogo zwalić winy - chłopaki z VR to pieprzone dupki.

LoRdI
Keep The Faith
Posty:361
Rejestracja:sob sie 28, 2004 9:29 am

Post autor: LoRdI » czw maja 05, 2005 9:28 pm

wiesz jezeli agencja zabezpieczyła by sie odpowiednimi umowami to by sie tak łatwo nie wywineli

Gość

Post autor: Gość » czw maja 05, 2005 9:41 pm

Judas byl odwolany z powodu zaloby narodowej, wiec nie jest to wina agencji.
I watpie zeby jakis umowy zmusily gwiazdy rocka zeby przyjechaly tam, gdzie nie chce przyjechac...

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » pt maja 06, 2005 11:52 am

Mnie to doprawdy setnie ciekawi. Na oficjalnej stronie Velvetów w kalendarzu koncertów wskoczył w czerwcu rockowy festiwal... w Grecji O_o Ja rozumiem, gdyby to był Rockslide, Rock In Rio, Lollapaloza, cholera wie co, ale żeby tam ?? :shock: Równie dobrze mogliby odwołać występ z powodu nagłego ataku kaszlu babci Duffa lub chęci pokazania się na festiwalu w Mrągowie *-*

Naturalnie, myślałam też o tym, że zwyczajnie bilety mogły się nie sprzedawać, to i nawet festiwal w Grecji (choć jakim sposobem, to nie wiem o_O) mógł im się bardziej opłacić. Ale skoro grają i w Czechach, i na Słowacji, i Islandii (WTF? 0_0), to chyba mało prawdopodobne, żeby akurat w Polsce nie sprzedano dostatecznej ilości wejściówek *-*

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » pt maja 06, 2005 1:02 pm

Mnie się jednakże mocno wydaje,że nie zgromadzili tej dostatecznej ilości chętnych,a żeby wyjśc z twarzą,to wymyślili sobie jakiś festiwal muzyki folkowej w Zagłębiu Ruhry,na którym być koniecznie muszą.Nie zmienia to jednakże faktu,że moja odwieczna niechęć do Duffa,politowanie dla wynędzniałego anorektycznie Scotta i Soruma-nimfomana pogłębiła się o jakieś siedemset procent.
Ale spójrzmy na inne aspekty sprawy-my bilety możemy zwrócić.A najweselej mają teraz ci,którzy kupowali od koników *-*.

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » pt maja 06, 2005 3:05 pm

A byli tacy? :shock: Po kiego kupować dwa razy drożej od koników skoro biletów pełno w sklepach?
Jak dla mnie ten festiwal to pieprzona wymówka. 29.06 grają w Pradze a festiwal jest dopiero 30. Na 28. czyli dzień koncertu w Polsce nie mają żadnych innych planów - jest więc tak jak przypuszczałam - kasa, kasa, i tylko kasa, a to ich w moich oczach dyskwalifikuje jako artystów.

LoRdI
Keep The Faith
Posty:361
Rejestracja:sob sie 28, 2004 9:29 am

Post autor: LoRdI » pt maja 06, 2005 3:47 pm

Anonymous pisze:Judas byl odwolany z powodu zaloby narodowej, wiec nie jest to wina agencji.
I watpie zeby jakis umowy zmusily gwiazdy rocka zeby przyjechaly tam, gdzie nie chce przyjechac...
ale mogli zoragnizowac koncert pod koniec trasy gdy były wolne terminy tyle ze Odyssey nie chciała pokryc strat zespołu spowodowanych odwołaniem koncertu

jezeli w umowie sa odpowiednie kary finansowe to zmusi to kazdy zespoł :twisted:

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » pt maja 06, 2005 6:46 pm

Nowe wieści...

Ponoć VR mieli do wyboru odwołać Katowice albo Pragę (ciekawe tylko, dlaczego) i...Zdecydowali się na Katowice bo w Pradze mają zagrać z Black Sabbath. Odyssey starał się o przełożenie terminu koncertu na 22 czerwca, ale z kolei coś nie pasowało jeśli chodzi o Spodek... A co to, Spodek jedyny w Polsce? :?

Jestem zachowaniem panów mocno zniesmaczona.

Oficjalne oświadczenie:

Szanowni Państwo,
Z przykrością informujemy, że zespół Velvet Revolver odwołał koncert w katowickim Spodku zaplanowany na 28 czerwca 2005 roku.

Powodem tej sytuacji jest podjęcie przez zespół decyzji wystąpienia na festiwalu Roskilde na pomarańczowej scenie 30 czerwca br dla 70 000 osób.

Występ na tym festiwalu i dla tak ogromnej rzeszy publiczności jest zawsze wielkim wydarzeniem dla każdego zespołu czy artysty i wymaga specjlanego przygotowania. Dlatego zespół zdecydował, że potrzebuje parę dni wolnych, by przygotować się kondycyjnie i technicznie do tego wydarzenia.

Postanowili jedynie nie odwoływac występu w Pradze, gdyż tam grają przed Ozzym Osbournem i Black Sabbath, a taki koncert z wielu oczywistych względów jest bardzo ważny.

Od wczoraj wraz z zespołem gorączkowo pracowaliśmy nad znalezieniem nowej daty w najbliższym terminie. I przez chwilę była nadzieja na przełożenie koncertu na 21 lub 22 czerwca. Niestety okazało się, że w tych jedynych dniach, kiedy zespół mógłby zagrać w Polsce, katowicki Spodek ma już zaplanowane inne imprezy.

Jeśli pojawi się nowa możliwość zorganizowania koncertu w innym terminie to będziemy wszystkich natychmiast informować. Bilety na koncert można zwracać do 12 czerwca w miejscy zakupu lub do 31 marca 2006 roku wymieniać na inny koncert organizowany przez Odyssey z wyjątkiem U2.

Z poważaniem
Odyssey

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » sob maja 07, 2005 7:55 pm

Olcat pisze:Występ na tym festiwalu i dla tak ogromnej rzeszy publiczności jest zawsze wielkim wydarzeniem dla każdego zespołu czy artysty i wymaga specjlanego przygotowania. Dlatego zespół zdecydował, że potrzebuje parę dni wolnych, by przygotować się kondycyjnie i technicznie do tego wydarzenia.
Chyba zaopatrzyć się w zapasy wódki i papierosów (ćwiczenia kondycyjne) oraz wlewać w siebie przez kilka dni z rzędu nieprzyzwoite ilości Jacka Daniels'a (przygotowanie techniczne) -_-'

Żal pewien narząd ściska, w dodatku ten narząd, w którym nas mają panowie z VR :?

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » sob maja 07, 2005 9:36 pm

A mogę spytać, dlaczego akurat TEN? :shock: :lol:

Zablokowany