Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

VR odwołali występ w Polsce

Wszystko co dotyczy muzyki...

Moderator:BJbart

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » ndz maja 08, 2005 11:35 am

No bo "żal dłoń ściska" nie brzmi już tak dosadnie :P .

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » ndz maja 08, 2005 1:32 pm

No tak, i wszystko staje się jasne...^-^

iza
Keep The Faith
Posty:357
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 8:06 pm
Lokalizacja:warszawa

Post autor: iza » pn maja 09, 2005 3:52 pm

smutne, oj smutne i wkurzające jakże. a z drugiej strony...

w obliczu mojego święta, zarówno przed nim jaki i po, musiałam się pogodzić z tym, że po moich numerach jak i ze względu na odległość koncert może mi jedynie swoją piekną łapą pomachać. i teraz kilka dni wielkiej melancholii związanej z 28.06 też sie odsuwa.

ale zachowali się NIE NAJLEPIEJ, można to tak ująć.

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » wt maja 10, 2005 3:51 pm

Z perspektywy czasu zaczynam im się coraz mniej dziwić.Na dobrą sprawę musieli po prostu wybrać,który koncert odwołać.Jak nie my,to Praga miałaby gęste pretensje.Raczej zrozumiałe,że odwołali nasz Spodek,a nie występ z Ozzy'm.Zdaje mi się mocno,że każdy na ich miejscu postąpiłby podobnie.O ile,oczywiscie,faktycznie chodzi tu o tą nieszczęsną Pragę,ponieważ nie odstępuję od swoich przekonań,że to raczej bilety szły cieniutko*-*.

iza
Keep The Faith
Posty:357
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 8:06 pm
Lokalizacja:warszawa

Post autor: iza » śr maja 11, 2005 1:56 pm

no to ja powiem tyle, że jak mają iść bilety, skoro VR w Polsce w szerszych kręgach nie są znani. ja o płycie dowiedziałam się z europejskiej mtv2, skąd to zna ich zdaje mi się większość polskich fanów. poza tym temu, kto generalnie nie czyta TR, nie słucha r.94, a ogranicza się do polskich trendy stacji, Velvet Revolver się KOJARZY :evil:

Gość

Post autor: Gość » śr maja 11, 2005 3:18 pm

No to w takim razie nie rozumiem,czemu się dziwisz,skoro tak doskonale się orientujesz w przyczynach :P .

Gość

Post autor: Gość » czw maja 12, 2005 3:16 pm

ja sie dziwie czy kto się dziwi?

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » czw maja 12, 2005 8:23 pm

Jak ktoś się ogranicza do polskich trendy stacji, to i tak VR by go nie zainteresowali, choćby i byli bębnieni na nich w kółko.

iza
Keep The Faith
Posty:357
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 8:06 pm
Lokalizacja:warszawa

Post autor: iza » sob maja 14, 2005 8:55 am

oj no tego bym nie powiedziała. można powiedzieć, że z doświadczenia wiem, że jest odwrotnie. na marginesie, to teraz co chodzi o stacje telewizyjne, zostało się już tylko ograniczać :?

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » sob maja 14, 2005 7:42 pm

A ja z doświadczenia wiem, że krzaczkiem wroga nie zatłuczesz i fana Eminema do Velvetów nie przekonasz X]

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » wt maja 17, 2005 1:57 pm

Święta racja.Ja bym nie przekonała się do żadnego pierońskiego 50 Centa nawet gdyby był moim szwagrem.Co przekonania,to przekonania.

iza
Keep The Faith
Posty:357
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 8:06 pm
Lokalizacja:warszawa

Post autor: iza » śr maja 18, 2005 1:34 pm

po pierwsze, skąd z góry wiadomo, że każdy widz dajmy na to polskiej mtv to zatwardziały fan eminema, na słowa "rock" czy "gitara", z czymkolwiek miałyby się wiązać, reagujący alergicznie? po drugie, nie każdy słucha jednego, powiedzmy gatunku muzyki. po trzecie, to co do tego wszystkigo mają przekonania. po czwarte, to koniec tematu, bo w sumie to da dyskusji ma się nijak, a nic dobrego nie przyniesie

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » śr maja 18, 2005 2:38 pm

Każda forumowa dyskusja ma to so siebie,że prędzej czy później staje się utarczką,która jednak tak czy siak zostaje natychmiast przez obie strony zapomniana.Zresztą-różnica poglądów nie oznacza wcale natychmiastowej jatki (patrz:Ja i Crushynka vs Kaasica :) ),więc nie rozumiem Twych obaw.
Nie musisz wykładac,że nie każdy słucha tylko jednego gatunku,bo to akurat wiem z autopsji :wink: .Co nie znaczy,że zmienię moje podejście do hip-hopu...

iza
Keep The Faith
Posty:357
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 8:06 pm
Lokalizacja:warszawa

Post autor: iza » śr maja 18, 2005 4:06 pm

czy ja się czegoś obawiam? czy ja Ci karzę zmieniać poglądy/podejście? ta dyskusja nie ma sensu. ja nie rozumiem was, wy nie rozumiecie mnie, jak widać.

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » czw maja 19, 2005 10:10 am

Nie zachowuj się,jakbym do ciebie mierzyła z wiatrówki,tylko może najpierw uważnie przeczytaj to,co piszę,a potem dopiero ewentualnie komentuj.

Zablokowany