Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Velvet Revolver

Wszystko co dotyczy muzyki...

Moderator:BJbart

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia
Velvet Revolver

Post autor: daroo » śr lip 07, 2004 9:18 pm

Velvet Revolver to kapela założona przez legendarnych już muzyków. W jej skład wchodzą -ex członkowie Guns ‘n’ Roses: Slash (gitara), Duff McKagan (bas), Matt Sorum (perkusja), oraz Scott Weiland – do niedawna frontman Stone Temple Pilots i Dave Kushner – wcześniej gitarzysta Wasted Youth, Electric Love Hogs oraz zespołu Dave’a Navarro.
Właśnie wyszła na rynek ich pierwsza płyta "Contraband", a w MTV można już zobaczyć pierwszy singiel "Slither", szybki porywający numer z świetną solówką Slasha. Co sądzicie o tej kapelce? !! acha jeszcze coś, w listopadzie ponoć(ale tylko ponoć) ma się pokazać nowy krążek Gunsów... 8)

Agata Bon Jovi
Wild In The Streets
Posty:521
Rejestracja:wt lip 29, 2003 7:25 pm
Lokalizacja:Lublin

Post autor: Agata Bon Jovi » śr lip 07, 2004 9:24 pm

Nowy krążek??? Byłoby wspaniale, jeżeli to prawda!!!

A co do Velvet Revolver to ich pierwszy singielek wpadł mi nawet w uszko :D Fajne brzmienie, kapelka całkiem wporząsiu. Oby ich następne piosenki były równie trafione :wink:

ROCKSTAR
Save A Prayer
Posty:40
Rejestracja:sob lip 05, 2003 7:27 pm
Lokalizacja:Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR » śr lip 07, 2004 9:33 pm

Kiedy wszyscy kochali Nirvanę czy Pearl Jam, ja słuchałem namiętnie płytki "Core " STP...
W zasadzie moje oczekiwanie na nową płytę Guns N Roses już się zakończyło, bo Velvet Revolver nagrali taką płytkę, jaką powinno nagrać od dawna GNR ( w końcu mamy tutaj PRAWIE "wszystkich"). A, że na wokalu brak Axl'a... Cóż...
Kiedy słucha sie takich numerów jak "Slither", "Set Me Free"( Slash jest geniuszem- tutaj to słychać) czy "Fall to Pieces", jakoś szczególnie brak Rose'a mi nie przeszkadza...
Bynajmniej!
Super muza, doskonale zagrana i wyprodukowana!!
Dla mnie- jedna z ciekawszych płyt tego roku...

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » czw lip 08, 2004 3:45 pm

A ja mogę powiedzieć, że mnie to w ogóle nie pociąga, "Slither" do mnie nie przemawia, w związku z czym - z płytą zapoznawać się nie mam zamiaru. No :lol:

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

*

Post autor: Stonka » pn sie 09, 2004 6:49 pm

Na nowy krążek Gunsów przestałam oczekiwać już jakiś czas temu,jako że Axl wciąż leczy swoją depresję,chce się zająć techno-industrial oraz generalnie się wypina na wszystkich.
A Velvet Revolver uważam za kawał dobrej roboty.Płyta wzbudza mój respekt :) .

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » wt sie 10, 2004 9:26 pm

Ja nie mogę tegoż powiedzieć, gdyż jakoś zabrakło czasu, żebyś mi ją puściła :wink:

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » śr sie 11, 2004 8:28 pm

Nie uznaję tego jako problem.Odrobimy przy rewizycie.Na razie łap srebrnospodniowego jaszczura-spławika wykonującego "Slither" gdzieś w okolicach Vivy :D.

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » śr sie 11, 2004 10:55 pm

Ostatnio nawet złapałam - potem mi się koszmary śniły XD

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » ndz sie 15, 2004 7:34 pm

Powiadasz...ja tam zawsze mam po Ozonach :D.

kamil
Wild In The Streets
Posty:921
Rejestracja:czw mar 20, 2003 2:48 pm
Lokalizacja:Elbląg
Kontakt:

Post autor: kamil » ndz sie 15, 2004 9:43 pm

a ja mam koszmary jesli wczesniej horror obejrze dlatego nie ogladam zbyt czesto (3 w zyciu)

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » ndz sie 15, 2004 10:00 pm

Stonka pisze:Powiadasz...ja tam zawsze mam po Ozonach :D.
Faktycznie, przypominam sobie XD

redlique
Little Bit Of Soul
Posty:23
Rejestracja:czw kwie 08, 2004 1:18 pm
Lokalizacja:Piotrkow

Post autor: redlique » ndz lis 07, 2004 12:41 pm

Velvet Revolver - zdecydowanie najlepsza z ostatnio powstalych kapel rockowych i rockopodobnych. Co do tego chyba nie ma watpliwosci.
Ich debiutancka plyta "Contraband" tez dobra. Juz syrena w "Sucker Train Blues" ostrzega, iz bedzie to cos dobrego. Nie pomylili sie, plyta chyba jedna z najlepszych z ostatnich debiutow.

A co do Guns N' Roses, a raczej powinno sie ich nazywac teraz Kapela Axl'a (dla mnie GN'R bez Slasha, Duffa, Izzy'iego i Matta nie istnieje) to nie sadze aby ich nowa plyta "Chinese Democracy" (nie zdziwilbym sie gdyby Axl zmienil nazwe plyty, po nim mozna sie spodziewac wszystkiego) byla jakas porywajaca. Axl juz zapowiadal wczesniej, ze chcial sprobowac swoich sil w industrialu czy tez techno. Taka mieszanka wedlug mnie nie rockuje nic wybitnego :wink: No ale tez nie mozna ich odrazu przekreslac... moze wroca stare dobre czasy AFD :P :lol: :roll:

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » ndz lis 07, 2004 8:05 pm

Mówiąc szczerze, nie liczyłabym na to. A jeśli chcesz posłuchać, co wyjdzie z mieszanki techniawki i gitary, to posłuchaj ostatniej płyty Satrianiego o_O

redlique
Little Bit Of Soul
Posty:23
Rejestracja:czw kwie 08, 2004 1:18 pm
Lokalizacja:Piotrkow

Post autor: redlique » ndz lis 07, 2004 9:51 pm

Na tej jego ostatniej plycie jest taki utwor jak "Summer Song" ? Bo ten kawalek mi sie podoba :P

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » pn lis 08, 2004 1:18 pm

redlique pisze:No ale tez nie mozna ich odrazu przekreslac... moze wroca stare dobre czasy AFD :P :lol: :roll:
jejku.. człowieku czy Ty w duchy wierzysz???? :shock:
to jest poprostu niemożliwe, zważywszy chocby na sam skład zespołu :roll:

Zablokowany