Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

grrrr...radiooo...

Wszystko co dotyczy muzyki...

Moderator:BJbart

jakiego radyjka słuchacie??

trójki
2
9%
eski
2
9%
rmf-ki
8
36%
zet-ki
1
5%
lokalnej rozgło¶ni
6
27%
jeszcze czego innego
1
5%
eee tam, w ogóle nie słuchacie radia :D
2
9%
 
Liczba głosów: 22

nisia
Keep The Faith
Posty:335
Rejestracja:sob lut 01, 2003 1:39 pm
Lokalizacja:Wasteland
Kontakt:
grrrr...radiooo...

Post autor: nisia » ndz lut 16, 2003 4:42 pm

wiecie co pewnie znów odkryję amerykę :D ale byłam ostatnio w wawce całkiem przypadkiem na spendzie rodzinki :D i słuchałam sobie takiego fajneego radyjka pt. rockradio... (dla wawiaków piszę: 96.8 chyba:)) przez dwa dni leciały moje ukochane pioseneczki.... Creeda... Aero... Lady... U2... ale już zupełnie ¶cięło mnie jak usłyszałam preludium od i'll be there... przeprowadĽcie mi kabel do lublina pleeeeeeeeeeeeease... czy to tylko u nas czy wszędzie brak dobrego, rockowego radia, które nie puszcza tylko hitów z ostatnich 2 latek?... i w ogóle to jakich radyjek słuchajjovifaniii??...

BJbart
King Of The Mountain
Posty:331
Rejestracja:sob lis 30, 2002 4:43 pm
Lokalizacja:Ruda ¦l±ska
Kontakt:

Post autor: BJbart » śr lut 19, 2003 4:46 pm

hmmmm ja mieszkam sobie w spoko mie¶cienie pod tytułem Ruda ¦l±ska i odbieram tu bardzo przyjazne fale radiowe pod tytułem Rock FM :wink: 8) graj± tam dużo... dobrze i na dodatek cały czas heh :) poza wieloma znanymi nowszy b±dĽ tesh starszymi kawałkami można tam usłyszeć całkiem sporo BON JOVi .... raz nawet przez cały dzień puszczali płytę KTF zdaje sie... tak że jak kto¶ nie ma to mógł sobie cały kr±żek z radia zerżn±c... ale to taka mała dygresja.... tak więc na brak takich stacji nie narzekam :wink: 8)

nisia
Keep The Faith
Posty:335
Rejestracja:sob lut 01, 2003 1:39 pm
Lokalizacja:Wasteland
Kontakt:

Post autor: nisia » śr lut 19, 2003 5:58 pm

BJbart pisze: bardzo przyjazne fale radiowe pod tytułem Rock FM :wink: 8) graj± tam dużo... dobrze i na dodatek cały czas heh :) poza wieloma znanymi nowszy b±dĽ tesh starszymi kawałkami można tam usłyszeć całkiem sporo BON JOVi .... raz nawet przez cały dzień puszczali płytę KTF zdaje sie... tak że jak kto¶ nie ma to mógł sobie cały kr±żek z radia zerżn±c... ale to taka mała dygresja.... tak więc na brak takich stacji nie narzekam :wink: 8)
a może macie jaki¶ pomysł żeby odbierać to w lublinie??... będę dĽwięczna :angel:
:angel: :angel:

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » ndz lip 13, 2003 9:22 pm

U mnie też nie ma w tej zapyziałej Bydzi żadnego rockowego radyjka... :( Eeech...

nisia
Keep The Faith
Posty:335
Rejestracja:sob lut 01, 2003 1:39 pm
Lokalizacja:Wasteland
Kontakt:

Post autor: nisia » pn lip 28, 2003 6:20 pm

wiadomośc z ostatniej chwili: przebywając w wawie niśka zarwała cAłą niockę wbrew rodzince i bez jej zgody, popełniając wykrocvzenie i modląc się, żeby kto się nie obudził... słuchała sobie 6 godzin nonstop rockradia... ani chwili snu... nast. dnia 6 godzin jazdy, ale przeżułam:) in the name of love!!

Kourin
King Of The Mountain
Posty:659
Rejestracja:ndz paź 20, 2002 2:15 pm
Lokalizacja:Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kourin » czw sie 28, 2003 9:25 pm

No ja się zaraz powieszę. W stolicy mieszkam, a Rock Radia nie odbieram. Już tyle osób mi mówi, że Rock Radio to taka zaczesana stacja, a ja go nie odbieram. Nie wiem, czemu. Szcześliwie jest moje najukochańsze radio 94, bez którego żyć się nida (gips) :D

kamil
Wild In The Streets
Posty:921
Rejestracja:czw mar 20, 2003 2:48 pm
Lokalizacja:Elbląg
Kontakt:

Post autor: kamil » ndz lis 09, 2003 3:03 pm

rock radia jeszcze nie sluchalem, ale za to rmffm od czasu do czasu!!

Colleen
Little Bit Of Soul
Posty:16
Rejestracja:sob lut 07, 2004 5:25 pm
Lokalizacja:Katowice

Post autor: Colleen » czw lut 12, 2004 8:51 am

No a teraz rockradia już nie maaaaaa :cry: Chlip:( A to było jedyne normalne, niekomercyjne radio.... Pozostało już tylko rmf, ale tam puszczają w kółko jedne i te same piosenki..... Stacie Orrico na zmianę z Britney Spears i Beyoncee po prostu git :? Czasem się trafi na Bon Jovi, ale to jest zawsze albo ITM, albo LOTP albo EWENTUALNIE Always. Buuuu :( A na rock radio puszczali też inne piosenki... No i można było usłyszeć starego, dobrego rocka, a teraz.... siwy dym czarne chmury :zniesmaczony:

JA CHCĘ Z POWROTEM ROCK RADIO !! !! !!

nemo
Save A Prayer
Posty:28
Rejestracja:pt gru 19, 2003 4:25 pm

Post autor: nemo » śr mar 10, 2004 5:34 pm

ja tez nie odbieram zadnego rockowego radia!!!buuuuuuuuuuu...
fajnie by było gdyby powstało radio rockwe które by nadawało na cała Polske!! eh......to by było cos!! :oops: :oops: 8) !!


jesli macie czas i mozliwosc to posłychajcie internetowego radia i ocencie je ja niestety nie mam zbytnio czasu słuchac ( mam kompa na spóle..)
ale jesli chcecie.....lub zechcecie to radio ocenic to ok!!!........
http://www.bezkitu.com/ 8)

Kasiunia
Keep The Faith
Posty:376
Rejestracja:pn wrz 29, 2003 7:32 am
Lokalizacja:Lubliniec

Tylko ROCK FLASH

Post autor: Kasiunia » sob mar 13, 2004 2:08 pm

Cóż, ja słucham radia Flash. Puszczają fajne kawałki a od poniedziałku do czwartku (o ile sie nie mylę) lecii audycja ROCK FLASH i jest naprawdę zajebczasta. Tyle starych kawałków BJ , Gunsów i całej reszty jak żyję w żadnym innym radiu nie slyszałam.
:D
Pozdrofka

tasiemeczka
Keep The Faith
Posty:292
Rejestracja:ndz gru 01, 2002 6:33 pm
Lokalizacja:bydgoszcz

Post autor: tasiemeczka » ndz mar 14, 2004 12:02 pm

CRUSHynka pisze:U mnie też nie ma w tej zapyziałej Bydzi żadnego rockowego radyjka... :( Eeech...
O my biedne Bydgoszczanki - ja też cierpię z powodu braku ciekawych rozgłośni, a jak jade do Wawy to nie nadążam z ustawianiem radia - tyle tam stacji !! Ja chcę jakieś rockowe brzmienia !!

B0UNCE
Save A Prayer
Posty:40
Rejestracja:wt mar 02, 2004 11:28 am
Lokalizacja:Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

eska Łódź

Post autor: B0UNCE » sob kwie 03, 2004 4:34 pm

Na esce Bon Jovi czasem leci... Głównie Livin' On A Prayer...

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » ndz lip 11, 2004 11:40 pm

Ja tam żadko słucham radia, ale tak mniej więcej to chyba w polsce nie ma porządnego radia, no może poza mniejszymi rozgłośniami wymienionymi powyżej, ech...Polska chyba żeczywiście muzycznie stoczyła się na dno, płyty się nie sprzedają, dwa, trzy razy na rok przyjedzie jakaś gwiazda, a polscy artyści nie mają w ogóle czego szukać na takich listach jak Billboard... :? :roll:

Agata Bon Jovi
Wild In The Streets
Posty:521
Rejestracja:wt lip 29, 2003 7:25 pm
Lokalizacja:Lublin

Post autor: Agata Bon Jovi » pn lip 12, 2004 12:14 am

Ja też sobie w Lublinie zamieszkuje nisia no i w sumie racja...nie ma u nas żadnej, porządnej, rockowej stacji, ale za to jest studenckie Radio Centrum (98.2FM), na którym w każdy poniedziałek o 19 leci "Nieaktualna Lista Przebojów". Same rockowe kawałki. Niestety brak na niej przebojów Bon Jovi, ale są inne bardzo fajne piosenki. Serdecznie polecam! Ja słucham co tydzień!!! Jednak podczas wakacji jest przerwa i następna lista będzie dopiero we wrześniu. Wszystkim Lublinianom jeszcze raz polecam! :wink:

Klorcio
It's My Life
Posty:219
Rejestracja:czw lip 08, 2004 10:45 pm
Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Widzę, że nie tylko ja cierpię...

Post autor: Klorcio » pn lip 12, 2004 3:08 pm

Co fakt to fakt... w Polsce brakuje rockowego radia! Tu u mnie w Jastrzębiu (śląsk) to nie dość że połowa rozgłośni czeska a druga polowa co prawda polska ale ja tam jakos w kolko nie lubie sluchac takich "przebojów" jak: Jak zapomnieć Jeden Osiem L, Superstar Jamelii i tym podobnych :x Jeśli ktoś ze śląska znajdzie jakieś fajne radio ROCKOWE to dajcie proszę znać! Dzięki!
PS. Muszę jeszcze wspomnieć, że raz stał się cud bo na jednej ze stacji puścili coś poza "It's my life", "Livin on a prayer" czy "Always" a mianowicie było to: "Born to be my baby"! To chyba na jakimś czeskim było...

Zablokowany