Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

A JA NIE!!...

Huey for member!

Moderator:MacAgga

ALEC CZY HUGH?...

alec oczywi¶cie
11
50%
a czemu by nie hugh?...
7
32%
jest jaka¶ różnica?...
4
18%
 
Liczba głosów: 22

kamil
Wild In The Streets
Posty:921
Rejestracja:czw mar 20, 2003 2:48 pm
Lokalizacja:Elbląg
Kontakt:

Post autor: kamil » pt lip 09, 2004 8:27 pm

generalnie ja tez mam podjarke kiedy ktos z elblaga sie udziela na forum, ale trzeba tez zwrocic uwage, ze prywate zalatwiac powinnismy gdzie indziej!! :lol:

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » ndz lip 18, 2004 1:48 am

Kamil na straży regulaminu forum :twisted:

bożena
Save A Prayer
Posty:37
Rejestracja:pt kwie 23, 2004 12:58 pm
Lokalizacja:wrocław

Post autor: bożena » ndz lip 18, 2004 11:46 am

Z TEGO CO WIEM TO W ZESPOLE ZAWSZE BYŁY PROBLEMY...
NIESTETY GŁÓWNYM ZRÓDŁEM BYŁ WŁAŚNIE ON. KIEDYŚ SŁYSZAŁAM ŻE POD TYMI ZASŁONAMI( WYWIAD,WYPADEK) KRYJE SIĘ COŚ GORSZEGO POPROSTU WALKA O POPULARNOŚĆ .I O KASĘ.ALE JEŚLI CHODZI O TEGO NIEPOZORNEGO NIBY NOWEGO CZŁONKA ZESPOŁU TO NAPRAWDE JEST WIDOCZNE ŻE JEST Z BOKU I JAK TO MÓWI JON ,NIE JEST W PEŁNI CZŁONKIEM ZESPOŁU. ALE SZKODA MI TEJ BARWNEJ PRZESZŁOŚCI Z A.S ,BYŁA SUPER . HUGH JAKOŚ DO NICH NIE PASUJE

Bon Joviątko
It's My Life
Posty:214
Rejestracja:wt gru 23, 2003 5:59 pm
Lokalizacja:Tychy

Post autor: Bon Joviątko » sob wrz 18, 2004 11:04 am

Kiedyś pisałam, że jak znajdę wywiad, w którym David i Richie się wypowiadali o Hugh to go przytoczę. I wreszcie go znalazłam !! :D

MH: Dlaczego nie zdecydowaliście się jeszcze zrobić z Hugh pełnoprawnego członka zespołu? Gra już z wami od sześciu lat, a nie pojawia się na zdjęciach, nie jest częścią zespołu...

DB: Wiesz, kiedy Alec odszedł, poczuł się zmęczony graniem muzyki, dla nas zrobiła się zupełnie nowa sytuacja. Spędziliśmy bardzo wiele lat razem. Dużo podróżowaliśmy jednym autobusem, zagraliśmy razem wiele koncertów i razem doszliśmy na szczyt... Nie wydaje mi się, by nadszedł już czas, by Hugh stał się takim samym członkiem zespołu...

RS: To całkiem dziwne... Jako młody zespół przeszliśmy razem bardzo wiele. Stąd też Hugh musi jeszcze bardzo wiele z nami przejść, by stał się pełnoprawnym członkiem Bon Jovi. To bardzo brutalne, ale jak się chcesz dostać do Rockandrollowego Panteonu Sław, to musisz być członkiem zespołu o wiele dłużej niż te sześć lat, od kiedy Hugh jest z nami.

majak
Little Bit Of Soul
Posty:5
Rejestracja:pn gru 13, 2004 3:43 pm
Lokalizacja:lubartów
Kontakt:

Re: A JA NIE!!...

Post autor: majak » ndz lip 03, 2005 5:55 pm

nisia pisze:nie mam nic osobi¶cie do hugona ( ;)) ale szkoda mi, że alec wyleciał... chyba hugh nie pasuje tak do chłopaków... to już nie te czasy, kiedy alec szalał razem z rychu i ja¶kiem na scenie... chętnie poznam wasze opinie :D a poza tym to chciałabym się dowiedzieć raz na zawsze, w jaki sposób wyleciał alec. znam następuj±ce wersje:
a) miał wypadek i chciał po¶więcić się rodzinie, więc sam odszedł
b) jon powiedział mu, że opóĽnia zespół, alec poszedł z tym do gazety a potem jon go wywalił a wypadek był póĽniej
c) alec po prostu zrezygnował ( nie chce się wierzyć, tę opcję odrzucam od razu...)
ale niezależnie od wszystkiego ALEC!!!!!! YOU'RE THE ONE!!!!!!
Jeste jeszcze jedna wersja: KASA i zmęczenie zespołu. Podobno bo Keep The Faith poszło o kasiurę.

Lisek
Little Bit Of Soul
Posty:9
Rejestracja:wt sie 30, 2005 12:56 am

Post autor: Lisek » czw wrz 01, 2005 1:43 am

Zauważyliście, że na okładce CROSSROAD Alec siedzi po przeciwnej stronie niż reszta zespołu. Czytałem gdzieś, że ta fotka miała symbolizować jego niedługie odejście z grupy. Troche to naciągane, ale coś w tym jest.

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » czw wrz 01, 2005 8:48 am

Fakt. Też kiedyś czytałam o tym i jak się przyjrzeć okładce best offa, to się nawet zgadza. Jon na pierwszym planie, Rich, Dave i Tico z tyłu, a Alec zupełnie odsunięty na bok.... Chcociaż w klipie do Always się jeszcze pojawia.

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » pt wrz 02, 2005 9:59 pm

Ale już w trakcie kręcenia było wiadomo, że odchodzi z zespołu.

Jeopardy

Post autor: Jeopardy » sob wrz 03, 2005 10:54 pm

Wielkie Joł!

Alec to gej.

Restekpa!
Mateo

sExI_BoY

Post autor: sExI_BoY » sob wrz 03, 2005 10:57 pm

Tez o tym slyszalem !!! Kiedys nawet opublikowali jego nagie zdjecia z jakims facetem w rosyjskim magazynie !!!!!!! To bylo straszne....... Jak on byl wypięty..... !!!!!!!!

Jeopardy

Post autor: Jeopardy » sob wrz 03, 2005 11:10 pm

Wielkie Joł!

Magazyn sie nazywal "Rosyjskoje homoseksuskieje", a na okładce były dziewczyny z TATU.(numer 17/96 RTCVXEP/VATX)
Kosztował 17 rubli, ale sie opłacało.

Restekpa!
Mateo

orzesszek

Post autor: orzesszek » ndz wrz 04, 2005 1:30 am

przeciez alec odszedl w 1994 roq i hugh gra juz 11 lat czyli praktycznie tyle samo ile gral alec od momentu powstania zespolu. dla mnie hugh jest pelnowartosciowym czlonkiem zespolu 11 lat to chyab sporo czasu zeby sie zaklimatyzowac :D a to ze jest na uboczu nie swiadczy wcale o tym ze nie jest akceptowany przez reszte grupy moze to jest jego decyzja aby pozostac nieco w cieniu...

sExI_BoY

Post autor: sExI_BoY » ndz wrz 04, 2005 9:11 am

orzesszek - nie jestes w temacie !!!! Przeciez wyraznie widac, ze jest to temat poswiecony homoseksualnosci Aleca !!! A Ty tu cos o odejsciu, aklimatyzacji, akceptacji !!! Zalosne to jest !!!

Jeopardy

Post autor: Jeopardy » ndz wrz 04, 2005 9:20 am

Wielkie Joł!

Niektórzy ludzie po prostu czytaja, a nie umieja przeczytać, patrzą, a nie widzą! Tacy ludzie są żałośni!

Restekpa!
Mateo

klaudi
I Believe
Posty:84
Rejestracja:śr cze 15, 2005 7:35 pm
Lokalizacja:Brzozów

Post autor: klaudi » ndz wrz 04, 2005 9:53 pm

Nie wiedziałam że Alec jest homoseksualistą ale no cóż zawsze jakoś dziwnie wyglądał i dlatego wole Hugha

Zablokowany