Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Co¶ miłego dla oczu... ;)

Let's rock!

Moderator:Kourin

Zablokowany

Gdybym miał wybierać... w gitarze wolałbym/ałabym:

4 przetworniki i brak wibratora
1
9%
2 przetworniki i wibrator
4
36%
O co chodzi?!
6
55%
 
Liczba głosów: 11

MacAgga
King Of The Mountain
Posty:637
Rejestracja:pn lis 25, 2002 2:31 am
Lokalizacja:Whitehill
Kontakt:
Co¶ miłego dla oczu... ;)

Post autor: MacAgga » pt lis 29, 2002 11:16 pm

Nio wła¶nie... Popatrzcie jaka ¶liczna!!!! :D I na dodatek ma wibrator!!!! :silly: (Dla nieu¶wiadomionych, proponuję zapytać jakiego¶ gitarzystę, będzie wiedział o co wam chodzi ;) ) ... No i piękne 3 przetworniki.... CUDO :)

Obrazek

Nio i cio¶ ¶licznego, czyli...

Obrazek

8)

Czy ja mam manię? ;)

:lol:
Ostatnio zmieniony pt lis 29, 2002 11:32 pm przez MacAgga, łącznie zmieniany 2 razy.

Kourin
King Of The Mountain
Posty:659
Rejestracja:ndz paź 20, 2002 2:15 pm
Lokalizacja:Warszawa
Kontakt:

Re: Co¶ miłego dla oczu... ;)

Post autor: Kourin » pt lis 29, 2002 11:23 pm

MacAgga pisze:

Czy ja mam manię? ;)

:lol:
Ty? NIEEEEEEEEEE... :shock: Spytaj moich znajomych, to ci powiedz±, czy JA mam manię!!! :) A tak na marginesie... Wolisz whammie-bar (czy jak tam mu po polsku... Wibrator ;)) w formie wystaj±cego pręta (ale okre¶lenie, niech mnie bij± :lol:), czy w formie pszrtyczka (tak jak maj± np.: niektóre Gibsony)? Bo ja tam zawsze jetem za klasyk±, czyli Fender Stratocaster :D

MacAgga
King Of The Mountain
Posty:637
Rejestracja:pn lis 25, 2002 2:31 am
Lokalizacja:Whitehill
Kontakt:

Re: Co¶ miłego dla oczu... ;)

Post autor: MacAgga » pt lis 29, 2002 11:29 pm

Kourin pisze: Ty? NIEEEEEEEEEE... :shock: Spytaj moich znajomych, to ci powiedz±, czy JA mam manię!!! :) A tak na marginesie... Wolisz whammie-bar (czy jak tam mu po polsku... Wibrator ;)) w formie wystaj±cego pręta (ale okre¶lenie, niech mnie bij± :lol:), czy w formie pszrtyczka (tak jak maj± np.: niektóre Gibsony)? Bo ja tam zawsze jetem za klasyk±, czyli Fender Stratocaster :D

Klasyka RULEZ!!!! :D

Kourin
King Of The Mountain
Posty:659
Rejestracja:ndz paź 20, 2002 2:15 pm
Lokalizacja:Warszawa
Kontakt:

Re: Co¶ miłego dla oczu... ;)

Post autor: Kourin » sob lis 30, 2002 11:36 am

MacAgga pisze:
Klasyka RULEZ!!!! :D
Ech, mogę ci powiedzieć, że mój brat parę lat temu kupił sobie drewnian±, elektryczn± Yamahę z perłowymi wykończeniami... Chyba nie muszę mówić, jak to cacko brzmi... Aż nie czułam się godna, by na niej grać! Ale wyprowadził się i wzi±ł gitarę ze sob±!!!!!!! UEEEEEEE!!!!!!!! Został mi tylko jego zdezolowany Strat... Tylko? Chyba AŻ :)

MacAgga
King Of The Mountain
Posty:637
Rejestracja:pn lis 25, 2002 2:31 am
Lokalizacja:Whitehill
Kontakt:

Re: Co¶ miłego dla oczu... ;)

Post autor: MacAgga » sob lis 30, 2002 4:29 pm

Kourin pisze: Ech, mogę ci powiedzieć, że mój brat parę lat temu kupił sobie drewnian±, elektryczn± Yamahę z perłowymi wykończeniami... Chyba nie muszę mówić, jak to cacko brzmi... Aż nie czułam się godna, by na niej grać! Ale wyprowadził się i wzi±ł gitarę ze sob±!!!!!!! UEEEEEEE!!!!!!!! Został mi tylko jego zdezolowany Strat... Tylko? Chyba AŻ :)
1: AŻ! :D
2: Czemu zabrał, ueeeeeeee? ;)
3: Chyba Cię zapoznam z moj± gitarzystk±... ona też tak mówi ;) hehehe :lol:
4: Aż miło się słucha takich wypowiedzi, ech... :D Go Kourin, go! :D

ptysia
Save A Prayer
Posty:30
Rejestracja:sob lis 09, 2002 3:05 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: ptysia » sob lis 30, 2002 5:09 pm

a ja tam i tak najlepiej umiem grać. na ...... nerwach :lol: z wibratorem, czy bez, z pręcikiem, czy innymi "dodatkami" Tę grę dopanowałam do perfekcjj - jestem po prostu wirtuozk± :lol: :lol: :lol: :lol:

Kourin
King Of The Mountain
Posty:659
Rejestracja:ndz paź 20, 2002 2:15 pm
Lokalizacja:Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kourin » sob lis 30, 2002 6:40 pm

ptysia pisze:a ja tam i tak najlepiej umiem grać. na ...... nerwach :lol: z wibratorem, czy bez, z pręcikiem, czy innymi "dodatkami" Tę grę dopanowałam do perfekcjj - jestem po prostu wirtuozk± :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale Jonowi to i tak nie dorównasz! :P

MacAgga
King Of The Mountain
Posty:637
Rejestracja:pn lis 25, 2002 2:31 am
Lokalizacja:Whitehill
Kontakt:

Post autor: MacAgga » sob lis 30, 2002 10:17 pm

Kourin pisze:
ptysia pisze:a ja tam i tak najlepiej umiem grać. na ...... nerwach :lol: z wibratorem, czy bez, z pręcikiem, czy innymi "dodatkami" Tę grę dopanowałam do perfekcjj - jestem po prostu wirtuozk± :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale Jonowi to i tak nie dorównasz! :P
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zablokowany