Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

WHEN BLIND MAN CRIES

Let's rock!

Moderator:Kourin

Mój stosunek do "When Blind Man Cries":

Dostaję przy niej przyjemnej gęsiej skórki! I LOVE IT!!!
6
75%
Lubię...
2
25%
Emmm... Nie zastanawiałem/am się...
0
Brak głosów
Hmmm... Nie bardzo... To nie jest mój typ...
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 8

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » sob maja 15, 2004 5:40 pm

Łybacka na Sybir :twisted: Współczuję Seebro, naprawdę... Nie wiem, co bym na twoim miejscu zrobiła.

Seebra
It's My Life
Posty:180
Rejestracja:pn lut 16, 2004 5:38 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: Seebra » ndz maja 16, 2004 10:36 pm

zasiekam się pilnieczkiem do paznokci i taki finał będzie... albo skoczę z mostu... codziennie jadąc do szkoły przez most śląsko-dąbrowski przejeżdżam, a tam nie trudno skoczyć... w grę mogłoby też wejść podcięcie sobie żył, ale chyba bym sie na to nie zdecydowała, nie lubię krwi. wpaść pod samochód?? nie, zbyt duże prawdopodobieństwo, że przeżyję... wrzucić włączoną suszarkę do wanny stojąc w wodzie?? hmmm możliwości jest wiele... zwłaszcza że perspektywa fizyki mnie autentycznie przytłacza. przytłacza to nawet mało powiedziane. wtorki i piątki to dni, w których po prostu gdyby nie kilka osób, to chyba naprawdę bym ze sobą skończyła... a wszysko przez jedną głupią babę, która wogóle uczyć nie umie... RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!

tasiemeczka
Keep The Faith
Posty:292
Rejestracja:ndz gru 01, 2002 6:33 pm
Lokalizacja:bydgoszcz

Post autor: tasiemeczka » ndz maja 16, 2004 10:41 pm

no co Ty, Seebra.....jesteśmy twarde !! damy radę !!
ja mam w najlepszym wypadku 5 kół w dwa dni...no i ta sesja..... :?

Seebra
It's My Life
Posty:180
Rejestracja:pn lut 16, 2004 5:38 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: Seebra » ndz maja 16, 2004 11:02 pm

tak?? a ja mam dwie gołe lachy z fizyki, szykuje się trzecia z kolejnej klasówki w piątek, pojutrze (wtorek) mam poprawiać szczególną teorię względności einsteina, której za cholere nie rozumiem ale jak znam swojego farta, to da takie zadania, że bede siedzieć nad kartką i sie gapić w martwy punkt, i dostane kolejną laskę!!! JESTEM ZAGROŻONA! I TO BARDZO! zwłaszcza, że to był niedawno mój ULUBIONY przedmiot, to jest PRZYTŁACZAJĄCE... :( :( :( :( :( :( :( :( :(
a wiecie co jest najciekawsze?? że ja sie nie przejmuje tym, że ewentualnie nie zdam, gdyż przy tej babie to nie trudne, tylko tym, że jak nie zdam, to nie będę chodziła już z MOJĄ klasą, a zwłaszcza z jedną osobą ;/
wiecie że w pierwszych klasach jest 34 osoby, a w większości drugich już tylko dwadzieścia pare??

<DÓŁ>

tasiemeczka
Keep The Faith
Posty:292
Rejestracja:ndz gru 01, 2002 6:33 pm
Lokalizacja:bydgoszcz

Post autor: tasiemeczka » ndz maja 16, 2004 11:31 pm

no tak....sytuacja nie do pozazdroszczenia...rozumiem, przez co przechodzisz....sama miałam dosyć fizy w LO....pozostaje mi życzyć Ci powodzenia ....

Seebra
It's My Life
Posty:180
Rejestracja:pn lut 16, 2004 5:38 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: Seebra » pn maja 17, 2004 3:56 pm

dzięki... jutro się wszysko okaże, co to będzie...;/

Zablokowany