Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

WHEN BLIND MAN CRIES

Let's rock!

Moderator:Kourin

Mój stosunek do "When Blind Man Cries":

Dostaję przy niej przyjemnej gęsiej skórki! I LOVE IT!!!
6
75%
Lubię...
2
25%
Emmm... Nie zastanawiałem/am się...
0
Brak głosów
Hmmm... Nie bardzo... To nie jest mój typ...
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 8

bucziia
Keep The Faith
Posty:399
Rejestracja:ndz wrz 07, 2003 9:50 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: bucziia » ndz maja 09, 2004 7:00 pm

Taaak wszyscy kochamy się uczyć.Po prostu to uwielbiamy !!
Ze mną na przedzie...

Kasiunia
Keep The Faith
Posty:376
Rejestracja:pn wrz 29, 2003 7:32 am
Lokalizacja:Lubliniec

Post autor: Kasiunia » pn maja 10, 2004 2:45 pm

Ludziska
Wy to nie wiecie co to nauka....
Jak sobie zaczniecie studiować to sie przekonacie.... jak duzo trzeba umiec.... i jak bardzo sie nie chce....

Mi sie nie chce przestraszliwie....
:? :twisted: :evil:

Pod tym wzgledem liceum czy gimnazjum to pestka.... :D :twisted:

tasiemeczka
Keep The Faith
Posty:292
Rejestracja:ndz gru 01, 2002 6:33 pm
Lokalizacja:bydgoszcz

Post autor: tasiemeczka » pn maja 10, 2004 4:46 pm

no studia to wogóle katastrofa co do nauki...jeszcze czeka mnie w dodatku pierwsza w życiu sesja...i już się powinnam zacząć uczyć :oops: ale niektóre pokusy są silniejsze od sięgania po books :)


wiecie jakiego ostatnio miałam fuksa...wzięło mnie takie lenistwo, że nie nauczyłam się na koło...i co ?? .... koła nie ma !! a ja miałam weekend odpoczynku :))

Kasiunia
Keep The Faith
Posty:376
Rejestracja:pn wrz 29, 2003 7:32 am
Lokalizacja:Lubliniec

Post autor: Kasiunia » pn maja 10, 2004 5:13 pm

tasiemeczka pisze:no studia to wogóle katastrofa co do nauki...jeszcze czeka mnie w dodatku pierwsza w życiu sesja...i już się powinnam zacząć uczyć
pierwsza sesja?? :shock:
jakim ty trybem idziesz?? :shock:
no chyba, że bylas z zimowej zwolniona.... :?

Ja teraz szykuje sie do drugiej... :evil: ... mam nadzieje, ze mnie dopuszczą... bo to najwazniejsze....
a na trzecie terminy we wrzesniu to powinnam się nauczyc.... :roll: :wink:

tasiemeczka
Keep The Faith
Posty:292
Rejestracja:ndz gru 01, 2002 6:33 pm
Lokalizacja:bydgoszcz

Post autor: tasiemeczka » pn maja 10, 2004 5:26 pm

wiesz, ja chyba miałam po prostu fuksa przy wyborze uczelni - u mnie nie ma czegoś takiego jak sesja zimowa.. :lol: ...choć z drugiej strony to nie jest takie dobre - teraz mam 4 exams, z czego dwa z historii, z gramy opisowej i z praktycznej znajomości języka, czyli połączenia sześciu przedmiotów :(

Kasiunia
Keep The Faith
Posty:376
Rejestracja:pn wrz 29, 2003 7:32 am
Lokalizacja:Lubliniec

Post autor: Kasiunia » pn maja 10, 2004 5:45 pm

tasiemeczka pisze: teraz mam 4 exams, z czego dwa z historii, z gramy opisowej i z praktycznej znajomości języka, czyli połączenia sześciu przedmiotów :(
uuuuuuuuuu :? :?

wspołczuje serdecznie...
a na jakiej uczelni studiujesz i jaki kierunek ( jesli mozna spytac ?? ) ??

ja mam trzy egzaminy :evil: :evil: :evil:

ochyda....

tasiemeczka
Keep The Faith
Posty:292
Rejestracja:ndz gru 01, 2002 6:33 pm
Lokalizacja:bydgoszcz

Post autor: tasiemeczka » pn maja 10, 2004 8:10 pm

Studiuję anglistykę w bydgoskim kolegium (oddział uniwerku z Poznania) :?

Ja nie chcę tylu egzaminów !!!! :evil:

Seebra
It's My Life
Posty:180
Rejestracja:pn lut 16, 2004 5:38 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: Seebra » pn maja 10, 2004 8:53 pm

jak to dobrze że ja (JESZCZE) do liceum chodze.... ech...

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » pn maja 10, 2004 9:05 pm

Seebra, a wam już też dupę trują o fakultety i maturę ?? To jest jakieś szurnięte :?

Seebra
It's My Life
Posty:180
Rejestracja:pn lut 16, 2004 5:38 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: Seebra » pn maja 10, 2004 10:18 pm

tak, trują i trują, a własciwie truli, bo już są decyzje podjęcte odnośnie fakultetów.... najgorsze jest to, że nie dość, że przybywa mi normalnych godzin w drugiej klasie, to jeszcze cztery godziny fakultetów - dwie matmy i dwie biologii (takie sobie wybrałam). Dla mnie to jest chore, żeby w pierwszej klasie w zasadzie decydować co sie będzie na maturze zdawać... to poroniony pomysł, gdyż np ja jeszcze nie bardzo wiem, czym sie konkretnie będę zajmować. Doszło do tego, ze fakultet z bilogii wybrałam jedynie drogą eliminacji, ale na prawde nie mam pojęcia czy ja woóle mam szanse na zdanie matury z biologi... wredne jest to, że nie będzie można tych fakultetów zmienić;/ no ale cóż - pogratulować dyrekcji... ale musze przyznać, że mnie pocieszyłaś, że nie tylko u mnie "dupe trują"

tasiemeczka
Keep The Faith
Posty:292
Rejestracja:ndz gru 01, 2002 6:33 pm
Lokalizacja:bydgoszcz

Post autor: tasiemeczka » pn maja 10, 2004 10:57 pm

wiecie...teraz wam trują, ale co to będzie w IV klasie ?? masakra :) nie dadzą zapomnieć o maturze !! ciągle powtórki, potem opracowywanie pytań na ustne (ja nad tym siedziałam całe ferie...) no a maj to już po prostu jazda na całego..... :twisted:

Seebra
It's My Life
Posty:180
Rejestracja:pn lut 16, 2004 5:38 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: Seebra » wt maja 11, 2004 3:25 pm

drobne sprostowanie: w VI klasie nic nie będzie, bo nie będzie czwartej klasy :D to czy stety czy niestety zależy od punktu widzenia, heh...

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » śr maja 12, 2004 9:34 pm

Seebra pisze:tak, trują i trują, a własciwie truli, bo już są decyzje podjęcte odnośnie fakultetów.... najgorsze jest to, że nie dość, że przybywa mi normalnych godzin w drugiej klasie, to jeszcze cztery godziny fakultetów - dwie matmy i dwie biologii (takie sobie wybrałam). Dla mnie to jest chore, żeby w pierwszej klasie w zasadzie decydować co sie będzie na maturze zdawać... to poroniony pomysł, gdyż np ja jeszcze nie bardzo wiem, czym sie konkretnie będę zajmować. Doszło do tego, ze fakultet z bilogii wybrałam jedynie drogą eliminacji, ale na prawde nie mam pojęcia czy ja woóle mam szanse na zdanie matury z biologi... wredne jest to, że nie będzie można tych fakultetów zmienić;/ no ale cóż - pogratulować dyrekcji... ale musze przyznać, że mnie pocieszyłaś, że nie tylko u mnie "dupe trują"
Trafiłaś w sedno. Nie po to wybierałam sobie klasą ogólną z rozszerzonym angolem, żeby zaraz decydować, co ja chcę robić w życiu T__T I wzięłam na faki historię i wos, choć historii nie mam najmniejszej ochoty zdawać, ale mogą mi kazać na dziennikarstwie na przykład -_- A może filologia angielska?... Kto to tam, u licha, wie... :?

bucziia
Keep The Faith
Posty:399
Rejestracja:ndz wrz 07, 2003 9:50 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: bucziia » śr maja 12, 2004 9:58 pm

"Spoko, mamy czas" :P

Seebra
It's My Life
Posty:180
Rejestracja:pn lut 16, 2004 5:38 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: Seebra » śr maja 12, 2004 10:39 pm

Gośka, ciesz sie póki możesz!!!
CRUSHynka, sądze że przynajmniej masz już jakieś ogólne pojęcie w jakim kierunku chcesz zmierzać jeśli chodzi o studia, np napisałaś dziennkarstwo... no a ja zupełnie pojęcia nie mam, jak obserwuję w szkolę jak podchodzę do moich do niedawna ulubionych przedmiotów (matematyka, fizyka), z którymi problemu nie miałam, a teraz jestem z fizy zagrożona, to już naprawde nie wiem co mam robić, humanistką nie jestem tym bardziej... ostatnio się zaczęłam zastanawiać nad arabistyką bądź turkologią, ale z drugiej strony to po wielu latach nastawiania sie na przedmioty ścisłe, nagle taka zmiana na coś takiego? po za tym po cholere mi by to było? co z tego,że sie tym interesuję, że mnie to ciągnie, jak ciężko po czymś takim prace znaleść. Tłumaczem i tak bym nie została, bo u mnie z językami na bakier to idzie... kurna.. po cholere ja to piszę?? matme to jeszcz ena maturze rozumiem, bo to potrzebne w wielu zawodach, no ale po biologii to najlepiej na medycynę iść albo coś takiego... no mówie: nie mam pojęcia co robić będę w przyszłości a oni już ode mnie wymagają podjęcia decyzji o maturze w pierwszej klasie... to chore, przecież przez 2 lata wszysko sie może zmienić... niech żyje osoba która coś takiego zażądziła... sto lat jej życzę po prostu... ;/

Zablokowany