Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Cher ma dziecko z gitarzysta BJ..............

Let's rock!

Moderator:Kourin

Czy to mozliwe, aby Rychu miał dziecko z Cher

bujdy
9
41%
nigdy w to nie uwierze
4
18%
mozliwe w koncu mieli romans
4
18%
tak to prawda słyszałam/em o tym wczesniej
3
14%
ktoś zmyslił to
1
5%
byc może, ale nie zgodze sie nigdy z tym
1
5%
 
Liczba głosów: 22

ROKITA
It's My Life
Posty:170
Rejestracja:pn sty 10, 2005 6:57 pm
Lokalizacja:wrock

Post autor: ROKITA » śr lut 16, 2005 5:01 pm

WIECIE CO PIERWSZY RAZ WESZŁAM NA TEN TEMAT I WIEM ZE MAŁO WIECIE....JESLI CHODZI O TA DWOJKE TO NIE BYŁ ROMANS TYLKO UDANY ZWIAZEK I DOS TWAŁ NAWET JEST TO UDOKUMENTOWANE CHER BYŁ A UCZESTNIKIEM TRAZY CO JEST ZAPISANA NA WIDEO 'ACCESS ALL AREAS' JEST TO WIELKI DOKUMENT Z TRASY MIEDZY SWW A NJ.
I CHER Z RYSIEM JEST W PARU SCENACH I NIE ZACHOWUJA SIE JAK NORMALNI LUDZIE WSZYSCY MYSLELI O SLUBIE ALE JAK TO PISAŁY GAZETY MIELI WIELKIE RÓŻNIECE W PRZEKONANIACH I WOGOLE ,PUZNIEJ WYSZŁY JEJ ZDRADY NA JAW I RYSIEK SIE WKURZYŁ ..
A JESLI CHODZI O DZIECKO TO SAMA CHER DAŁA TAKIE PLOTKI BO CHCIAŁA WROCIC DO RYSKA ALE ON MIAŁ JUZ DOSC PUZNIEJ WYSZ ŁO NA JAW ZE NIE JEST W CIAZY TLKO UDAWAŁA...W JEJ WIEKU TRUDNO BYŁO BY ZAJS W CIAZE BO W TAMTYM OKRESIE CHYBA BYŁ JUZ PO 40 ALE NIE JESTEM PEWNA PEŁNO ARTYKUŁOW SIE POKAZYWAŁO O TYM CZY ONA MOZE JESZCZE BYC W CIAZY ALE WIEM ZE MIAŁA PROBLEMY ZE ZDROWIEM DLATEGGO ADOPTOWAŁA DZIECKO. A JA OSOBISCIE LUBIE JEJ PIOSENKI I WOGOLE RYSIE WYPOWIADA SIE NA JEJ TEMAT Z SZACUNKIEM WIEC TRZEBA BRAC Z NIEGO PRZYKŁAD .

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » śr lut 16, 2005 6:31 pm

a więc czy z szacunkiem moge Cię prosić o nie urzywanie WIELKICH LITER???? :mad: to sie naprawdę koszmarnie czyta.. jeśli chcesz sie w jakis sposób wyróżniać to weź przykład z CRUSHynki i zmień sobie kolor czcionki ale nie pisz drukowanymi.. błagam!!!! poza tym przykładaj jakąs większa uwage do tego co piszesz i jak to robisz bo m.in. zjadasz litery i to wprowadza ogólny chaos do Twoich postów :roll: i też często trudno sie domyślić o co chodzi w zdaniu.. to tak na przyszłosć ;)

a co do tematu to fajnie ze znalazła sie w końcu osoba wiedząca cos na temat :D

ROKITA
It's My Life
Posty:170
Rejestracja:pn sty 10, 2005 6:57 pm
Lokalizacja:wrock

Post autor: ROKITA » śr lut 16, 2005 11:29 pm

przepraszam ale ja poprostu lubie pisac duzymi literkami jest mi łatwiej bo bardziej widze tekst a takimi małymi musze sie doczytywac..prawda że zjadam literki ale to dlatego że jak pisze to mi czasem palce niezdazaja za myslami ..ale nawet jak pisze normalnie to tak mam ..jestem gaduła wiec trudno mi czas marnowac na pisanie miljony mysli na srekunde .
ale to juz tak musi byc .. wiem że cie to wnerwia od dawna ale ja nie moge sie przełożyc jestem jaka jestem i tego tak łatwo niezmienie
pozdrawiam cie papa

ROKITA
It's My Life
Posty:170
Rejestracja:pn sty 10, 2005 6:57 pm
Lokalizacja:wrock

Post autor: ROKITA » śr lut 16, 2005 11:30 pm

przepraszam ale ja poprostu lubie pisac duzymi literkami jest mi łatwiej bo bardziej widze tekst a takimi małymi musze sie doczytywac..prawda że zjadam literki ale to dlatego że jak pisze to mi czasem palce niezdazaja za myslami ..ale nawet jak pisze normalnie to tak mam ..jestem gaduła wiec trudno mi czas marnowac na pisanie miljony mysli na srekunde .
ale to juz tak musi byc .. wiem że cie to wnerwia od dawna ale ja nie moge sie przełożyc jestem jaka jestem i tego tak łatwo niezmienie
pozdrawiam cie papa

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » czw lut 17, 2005 9:50 am

dzieki za zwrócenie uwagi na moją skromną osóbkę i za pisanie małymi literami:) wczoraj się zdenerwowałam bo pomimo tego ze wczesniej miałaś zwracaną uwagę znowu wróciłaś do pisania drukowanymi.. ;/
ale jest ok :D buziaki

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » ndz lut 20, 2005 10:19 pm

Hmm. Access oglądałam kilkakrotnie i Cher widziałam tam tylko w jednej scenie. Bardziej prawdopodobne dla mnie jest, że pojawiła się na 1-2 koncertach, a nie towarzyszyła podczas całej trasy...

Zablokowany