Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

metamorfozy Jona :)

Frontman zespołu...

Moderator:daroo

espena
Save A Prayer
Posty:40
Rejestracja:sob sty 15, 2005 10:14 pm
Kontakt:
metamorfozy Jona :)

Post autor: espena » czw wrz 01, 2005 10:49 pm


heh, być może był już kiedyś taki temat na tym forum, może nie.
Jon w ciągu 20 lat swojej kariery w Bon Jovi zmieniał nie tylko styl muzyczki /każda płyta na swój sposób inna/, ale również swój wygląd, image. właśnie tego ostatniego dotyczy moje pytanko; w którym czasie Jon wg Was najlepiej wyglądał? z długimi, ze średnimi a może w krótkich włosach.
mi się najbardziej podobał w erze ''Keep the faith", uważam że w takiej fryzurze było mu wyjątkowo twarzowo :).

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Re: metamorfozy Jona :)

Post autor: Stonka » pt wrz 02, 2005 2:07 pm

A ja tam pod tym względem jestem rockową tradycjonalistką i śmiem stwierdzić,że najlepiej wyglądał we włosach długich.Naturalnie,dzisiaj,przy jego modnym wdzianku wyglądałyby one nieco cudacznie,ale te paręnaście lat temu były jak najbadziej w porządku.

iza
Keep The Faith
Posty:357
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 8:06 pm
Lokalizacja:warszawa

Post autor: iza » pt wrz 02, 2005 4:46 pm

O tak, w sprawie włosów w pełni się ze Stonką zgadzam. Dla mnie cudnie było za czasów New Jersey. Jeżeli chodzi o ciuszki... faktycznie, raczej wzbudzałby zainteresowanie, przechadzając się dziś w ciuchach sprzed kilkunastu lat po ulicy. Chociaż z drugiej strony te jego dzisiejsze t-shirty zaczynają działać mi na nerwy.

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » pt wrz 02, 2005 4:56 pm

Mnie zawsze najbardziej rozczułała fryzurka z These Days - ale już dawno doszłam do wniosku, że z Jonem jest jak z muzyką Bon Jovi - zmienia się, ale cały czas jest dobra. W myśl tej właśnie zasady była jedna fryzura Jona która mi się nie podobała - Destination Anywhere- i jedna płyta - Crush. Tak więc przez te wszystkie lata było wspaniale z jednym potknięciem w obydwóch dziedzinach :lol:

Dandi
It's My Life
Posty:163
Rejestracja:śr paź 13, 2004 5:59 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Dandi » pt wrz 02, 2005 5:50 pm

A mnie zupelnie nie obchodzi jakie Jon ma wlosy czy krotkie czy dlugie, jak sie ubiera czy nosi T-shitry czy nie, nawet jego biale zeby mnie AZ tak nie draznia liczy sie tylko muzyka.

99-in-the-shade
It's My Life
Posty:140
Rejestracja:ndz wrz 12, 2004 4:53 pm
Lokalizacja:Zabrze
Kontakt:

Post autor: 99-in-the-shade » pt wrz 02, 2005 5:56 pm

Moim zdaniem Jon najlepiej wyglądał od KTF do 'These Days'. Zestaw fotek z tego okresu powoduje u mnie natychmiastowy śliniotok ;)

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » pt wrz 02, 2005 7:56 pm

Dandi pisze:A mnie zupelnie nie obchodzi jakie Jon ma wlosy czy krotkie czy dlugie, jak sie ubiera czy nosi T-shitry czy nie, nawet jego biale zeby mnie AZ tak nie draznia liczy sie tylko muzyka.
Nie spodziewano się pewnie,żebyś się głęboko wypowiadał na temat jego wizualności-prawdę mówiąc,byłoby to dość dziwne,jeśli nie niepokojące *-*.

klaudi
I Believe
Posty:84
Rejestracja:śr cze 15, 2005 7:35 pm
Lokalizacja:Brzozów

Post autor: klaudi » pt wrz 02, 2005 9:04 pm

Mnie najbardziej Jon podobał się od Keep the faith po tsese days teraz tez fajnie wygląda ale to nie to samo.

espena
Save A Prayer
Posty:40
Rejestracja:sob sty 15, 2005 10:14 pm
Kontakt:

Post autor: espena » pt wrz 02, 2005 9:35 pm

99-in-the-shade pisze:Moim zdaniem Jon najlepiej wyglądał od KTF do 'These Days'. Zestaw fotek z tego okresu powoduje u mnie natychmiastowy śliniotok ;)
heh z tą wypowiedzią mogę się też zgodzić :). co do długich włosów to od niedawna lubię facetów w takich, więc uważam że również nieźle wygladał :). przyznaję, że jest jedna taka fryzura, której u Jona nie potrafię przetrawić; patrzcie klip do "Ed tv" - masakra :(.

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » pt wrz 02, 2005 9:55 pm

I zgadzam się z 99. Jon już bez nażelowanych włosków, ale jeszcze przed ich ścięciem, bardzo w porządku. Ubiorowo też da się znieść :wink:

Ava`
I Believe
Posty:67
Rejestracja:pt kwie 09, 2004 9:38 pm
Lokalizacja:Mysłowice

Post autor: Ava` » sob wrz 03, 2005 12:04 pm

To ja sie nie będę wyłamywać ;) Era "These Days" i "Keep The Faith" :D

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Re: metamorfozy Jona :)

Post autor: kaasica » ndz wrz 04, 2005 7:15 pm

Stonka pisze:A ja tam pod tym względem jestem rockową tradycjonalistką i śmiem stwierdzić,że najlepiej wyglądał we włosach długich.Naturalnie,dzisiaj,przy jego modnym wdzianku wyglądałyby one nieco cudacznie,ale te paręnaście lat temu były jak najbadziej w porządku.
:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
w pelni podzielam ten pogląd!!!

Jeopardy

Post autor: Jeopardy » ndz wrz 04, 2005 9:22 pm

Wielkie Joł!

Ja tam myśle, że Jon najlepiej wyglądał jak miał 8-10 lat. Uwielbiam te młode jedrne ciałka.. i ta niewinność.. Mrrr :D

Restekpa!
Mateo

sExI_BoY

Post autor: sExI_BoY » ndz wrz 04, 2005 9:26 pm

Uwazam, ze Jon jest coraz bardziej boski i sexi, bowiem coraz bardziej sie swieci i w ogole... Ale przez moja slabosc do dzieci, jestem zmuszony zgodzic sie z Jeopardym !!!

bucziia
Keep The Faith
Posty:399
Rejestracja:ndz wrz 07, 2003 9:50 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: bucziia » ndz wrz 04, 2005 10:07 pm

P
O
L
E
W
.
.
.

Zablokowany