Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

W nurtach życia

Frontman zespołu...

Moderator:daroo

Ewita
Little Bit Of Soul
Posty:2
Rejestracja:pt cze 03, 2005 10:52 am
Lokalizacja:Katowice
W nurtach życia

Post autor: Ewita » pt cze 03, 2005 11:04 am

Hej wszystkim! Kto jeszcze ni oglądał Jona w jego, moim zdaniem, najlepszej roli w filmie "W nurtach życia" (Row the Boat) i ma kablówkę, niech koniecznie zobaczy w Ale Kino, niedziela 18.05.

Gonia M
Save A Prayer
Posty:46
Rejestracja:pn lut 23, 2004 4:54 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Gonia M » pn cze 06, 2005 9:40 am

No jeśli jest to jego najlepsza rola to nie mam nawet ochoty zabierać sie za oglądanie innych filmów z udziałem Jona... No cóż, muszę stwierdzić ze zdecydowanie Jon powinien pozostać tylko przy śpiewaniu, a swój talent aktorski pokazywać jedynie w teledyskach...

Ewita
Little Bit Of Soul
Posty:2
Rejestracja:pt cze 03, 2005 10:52 am
Lokalizacja:Katowice

W nurtach życia

Post autor: Ewita » pn cze 06, 2005 12:12 pm

Gonia M pisze:No jeśli jest to jego najlepsza rola to nie mam nawet ochoty zabierać sie za oglądanie innych filmów z udziałem Jona... No cóż, muszę stwierdzić ze zdecydowanie Jon powinien pozostać tylko przy śpiewaniu, a swój talent aktorski pokazywać jedynie w teledyskach...
Zgadzam się że dobrym aktorem to on nie jest, ale jako zwariowana fanka oglądam każdy jego występ w filmie i nawet przemogłam się żeby zobaczyć Łowców Wampirów-to była katastrofa. Na szczęście sam Jon zdaje sobie sprawę że Alem Pacino to on nie jest, ale specjalnie się tym nie przejmuje i kręci dalej - w tym roku w stanach 2 premiery:Cry Wolf i Kłopoty z Frankiem.

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Re: W nurtach życia

Post autor: Stonka » pn cze 06, 2005 1:48 pm

Łowcy Wampirów to była wręcz przednia komedia.Polecam oglądać o pierwszej w nocy,po dobrym ubawie imprezowych-wtedy można zejść ze śmiechu.Zwłaszcza podczas słynnej sceny papierka,kiedy to w dwie sekundympodczas których papierek,rzucony przez Jona,dociera do kosza,do baru pada wampir,robi masakrę konsumpcyjną,a nawet ucieka-i to pewnie daleko.

Tico
It's My Life
Posty:157
Rejestracja:ndz cze 22, 2003 11:03 am
Kontakt:

Post autor: Tico » pn cze 06, 2005 3:24 pm

a w gwiezdnych wojnach są odgłosy wybuchów no i co z tego? :P

a po nocnej imprezie to ja przepraszam, ale raczej nie smialbym sie z tandetnych filmów, ale poszedl spać...taki juz urok moich imprez ;)

iza
Keep The Faith
Posty:357
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 8:06 pm
Lokalizacja:warszawa

Post autor: iza » pn cze 06, 2005 3:28 pm

ty, no masz, jakie efekty. specjalne wręcz... "Row your boat"? Oglądałam pierwsze 15 minut-myślałam, ze padnę. Potem przypadkiem trafiłam na ostatni kwadrans -wiedziałam, co się dzieje i jak. Zero zaskoczenia. Co nie zmienia faktu, że się wzruszyłam. No, może potoku łez nie wzbudził... Film marny, nudny, przewidywalny. To juz chyba wolę "Moonlight&valentino".

Gonia M
Save A Prayer
Posty:46
Rejestracja:pn lut 23, 2004 4:54 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Gonia M » pn cze 06, 2005 3:40 pm

iza pisze:ty, no masz, jakie efekty. specjalne wręcz... "Row your boat"? Oglądałam pierwsze 15 minut-myślałam, ze padnę. Potem przypadkiem trafiłam na ostatni kwadrans -wiedziałam, co się dzieje i jak. Zero zaskoczenia. Film marny, nudny, przewidywalny. To juz chyba wolę "Moonlight&valentino".
Zgadzam się w 100%. Ale ja bylam dzielna i wytrzymalam 40 minut! Nawet urocza buźka Jona nie pomogła mi wytrwać do konca :lol:

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » pn cze 06, 2005 7:40 pm

To ze mną musi być coś nie tak, bo ja bez problemu obejrzałam Row Your Boat dwa razy :P

elek84
It's My Life
Posty:143
Rejestracja:czw paź 21, 2004 9:00 pm

Post autor: elek84 » wt cze 07, 2005 7:59 am

Ale może z drugiej strony gdyby był lepszym aktorem, to porzuciłby chłopaków i tylebyśmy mieli z zespołu. A tak, pojawi raz na jakiś czas na szklanym ekranie i nie ma obawy że pozostanie tam na dłużej 8)
Z jego udziałem oglądałam niewiele filmów, ale tyle co oglądałam to w zupełności mi wystarczy...

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » wt cze 07, 2005 2:59 pm

Tico-no to cienkosz jesteś :] . A takie absurdalnie głupie produkcje najlepsze są właśnie w środku nocy,jak masz koło siebie kogoś,z kim możesz razem wyć ze śmiechu,

Kasiunia
Keep The Faith
Posty:376
Rejestracja:pn wrz 29, 2003 7:32 am
Lokalizacja:Lubliniec

Post autor: Kasiunia » wt cze 07, 2005 3:36 pm

CRUSHynka pisze:To ze mną musi być coś nie tak, bo ja bez problemu obejrzałam Row Your Boat dwa razy :P
:lol: to i ze mna też nie całkiem w porzadku, bo choć widziałam ten film tylko raz to z checią jeszcze raz obejrzałabym ...... :D :D :D

Kasiunia
Keep The Faith
Posty:376
Rejestracja:pn wrz 29, 2003 7:32 am
Lokalizacja:Lubliniec

Post autor: Kasiunia » wt cze 07, 2005 3:39 pm

I jeszcze prośba..... wielokrotnie już przezemnie zamieszczana na forum.... JEŚLI JESTEŚ W POSIADANIU TEGO FILMU..... TO SIĘ PODZIEL.... :D bedę niewymownie wdzięczna.......

iza
Keep The Faith
Posty:357
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 8:06 pm
Lokalizacja:warszawa

Post autor: iza » wt cze 07, 2005 4:52 pm

jak masz czas i ale kino, to raczej nie będziesz miała problemu, aby to cudo obejżeć - ten kanał ma to do siebie, że jak już jest coś nowego, to leci niemal non-stop przez jakis miesiąc. potem popada w niepamięć. ewentualnie poszukaj sobie w koszach z filmami po 9,99 - nieraz widziałam, ale mimi wszystko sie nie zaopatrzyłam. i nie żałuję.

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » wt cze 07, 2005 7:56 pm

Ja nawet tyle nie wydałam, bo mam tendecję do nagrywania filmów z Jonem jak lecą w telewizji i tymże sposobem dociułałam się Row Your Boat, Moonlight & Valentino, Pay It Forward oraz The Leading Man XD

Ava`
I Believe
Posty:67
Rejestracja:pt kwie 09, 2004 9:38 pm
Lokalizacja:Mysłowice

Post autor: Ava` » śr cze 08, 2005 5:31 pm

Z tego co pamietam to ten film lecial juz na kinie jakis miesiac temu... widzialam go moze ze 3 razy i szczerze mowiac bylam zaskoczona gra Jona bo wypadl NIEZLE :) do tej pory obejrzalam Moonlight & Valentino, U-571 no i Ally McBeal...no i kiepsciutko bylo.. niech on tam lepiej spiewa :D

Zablokowany