Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

W nurtach życia

Frontman zespołu...

Moderator:daroo

Ankag
Save A Prayer
Posty:38
Rejestracja:śr cze 15, 2005 3:54 pm
Lokalizacja:Sosnowiec

Post autor: Ankag » śr lip 13, 2005 9:59 pm

...też bym obejrzała row your boat...jak raz puścili na tvp2 to oczywiście w piątek o 12 w nocy kiedy to człowiek jest styrany po calym tygodniu nauki ( a wtedy jeszcze egzaminie gimnazjalnym) a wcześniej puścili Paparazzi na którym mi się przysnęło i się obudziłam...i zobaczyłam końcówkę jak Jon leżał chyba nieżywy?nie pamiętam...zdążyłam na napisy końcowe o!! :cry:

iza
Keep The Faith
Posty:357
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 8:06 pm
Lokalizacja:warszawa

Post autor: iza » czw lip 14, 2005 9:51 am

tak, Jon leżał nieżywy. W całej swojej złośliwości zastanawiałam się, jak też udało mu się zakończyć żywot w tak przejmującej i wymownej pozycji...

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » czw lip 14, 2005 3:22 pm

Cóż, przynajmniej tą scenę potrafił zagrać przejmująco... Gdyby nie ta cudowna pozycja z szeroko rozstawionymi nogami, może nawet bym się wzruszyła... :shock: :lol:
Jedno jest pewne - nawet największy dramat, największy horror Jon potrafi zamienić w komedię - na "Łowcach wampirów" brzuch rozbolał mnie ze śmiechu.

Ankag
Save A Prayer
Posty:38
Rejestracja:śr cze 15, 2005 3:54 pm
Lokalizacja:Sosnowiec

Post autor: Ankag » czw lip 14, 2005 6:41 pm

A dlaczego umarł...?? Bo nie widziałam i nie wiem o co chodzi...:( a że nie widziałam na temat jego gry aktorskiej nie oceniam...

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » czw lip 14, 2005 10:08 pm

Porwał porywaczowi porwane dziecko swojej ukochanej i zarobił za to kulkę kiedy usiłował przed porywaczem zbiec drogą wodną :D Romantyczne, nieprawdaż?

iza
Keep The Faith
Posty:357
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 8:06 pm
Lokalizacja:warszawa

Post autor: iza » pt lip 15, 2005 2:30 pm

tak, a dla podkreślenia dramatyzmu kulkę zarobił od własnego brata, a w porwaniu dziecka porwanego pomogła mu dziewczyna brata. nie wiem dlaczego brat porwał dziecko z przyczyn, które wyżej wymieniłam.

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » pt lip 15, 2005 4:32 pm

Czy to jakaś Brazylijsko-Wenezuelska produkcja...?Opis brzmi gorzej,niż w "Modzie na Skuces" :wink: .

iza
Keep The Faith
Posty:357
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 8:06 pm
Lokalizacja:warszawa

Post autor: iza » pt lip 15, 2005 6:51 pm

Nie, ale dla mnie przewidywalnością i rozwojem akcji do tego zbliżone :wink:

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » sob lip 16, 2005 1:18 pm

Cóż...czyli to jeden filmów,gdzie wystarczy obejrzeć napisy początkowe,pierwszą scenę,a potem scenę i ostatnią oraz listę płac-i doskonale się wie,o co chodziło w całej produkcji.Smutek :) .

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » sob lip 16, 2005 2:47 pm

Siemka wrociłem z urlopku...no jeżeli chodzi o ten film to musze przyznać że aktorem moze najlepszym nie jest ale spoko tam wypadł a film jest calkiem niezły... 8)

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » sob lip 16, 2005 5:39 pm

Mi tam rzuca się w oczy, że projekty w które angażuje się Jon są poziomu po prostu dennego - jak "Łowcy wampirów" : w założeniu przerażający horror, a tak naprawdę wywołał u mnie jedynie ataki śmiechu i obrzydzenia na przemian. Zastanawiam się, czy Jon tego nie widzi, czy po prostu tak desperacko pragnie być aktorem, a nie ma ambitniejszych propozycji...? Biedny chłopak :lol:

Zablokowany