Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Najseksowniejsi rockmani na swiecie

Frontman zespołu...

Moderator:daroo

Zablokowany
Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » pn maja 16, 2005 1:49 pm

ja też nic takiego nie widziałam, a polowałam na plakaty żeby je swoim wandalskim sposobem zerwać i przykleić nad łóżkiem :twisted:

Slasha i Duffa wciąż lubię, gdyż moje uwielbienie jest zbyt wielkie by zgasnąć mogło 8) Tylko Scott awansował u mnie z niechęci do jawnego nielubienia :evil:

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » pn maja 16, 2005 4:07 pm

Olcat pisze:ja też nic takiego nie widziałam, a polowałam na plakaty żeby je swoim wandalskim sposobem zerwać i przykleić nad łóżkiem :twisted:
jakbym widziała siebie :hahaha:

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » wt maja 17, 2005 7:49 pm

A nie spalić w piecu? :twisted:

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » śr maja 18, 2005 2:32 pm

Nieee, nie mogłabym tego zrobić... *aureolka nad łepetyną*

Slasha i Duffa wytniemy i nad wyrko, reszta - do pieca *różki i ogonek*

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » śr maja 18, 2005 2:39 pm

A tych czcionek to mniejszych nie dawali :P ?

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » śr maja 18, 2005 3:33 pm

Trza mniej przy komputerku siedzieć to kłopotów z oczętami nie będzie :czytaj:

A tak serio, to może i dla Stonki lepiej że się doczytać nie może, bo jeszcze by zawału biedactwo dostała... :twisted: :lol:

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » śr maja 18, 2005 3:57 pm

hehe..
ja tam bym cały plakat rzuciła nad łózko :D nie dokonałabym profanacji w postaci cięcia :shocked!:

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » śr maja 18, 2005 4:05 pm

Problem polega na tym,że już się doczytałam,ale niewiele rzeczy jest mnie w stanie zszokować po mojej wizycie na forum Velvetów,gdzie znalazłam wątki typu:"Duff is soooooooooooo hot!!!!!".

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » śr maja 18, 2005 4:37 pm

O jaaaaa :shock: :cojest:
Takie teksty pisane na poważnie przez 12-13latki (a bywa, o zgrozo, że przez starsze panny) wciąż przyprawiają mnie o histeryczne ataki śmiechu, mimo że będąc fanką Bon Jovi, na mocno młodociane, napalone i "zakochane" wielbicielki Jona napotykam niestety dość często. Właśnie dla takiej publiczności powstają zespoły typu N'Sync (czy jak to się pisze): nie talent, a uroda (chociaż i tej u nich nie dostrzegam, ale podobno są "ładni") :x
W takich chwilach rozgrzeszam dziewczynki, pamiętając, że będąc w ich wieku moją wielką, jedyną i wieczną miłością był... (fanfary)... Orlando Bloom!! :twisted: :hahaha:

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » śr maja 18, 2005 4:42 pm

Stonka pisze:Problem polega na tym,że już się doczytałam,ale niewiele rzeczy jest mnie w stanie zszokować po mojej wizycie na forum Velvetów,gdzie znalazłam wątki typu:"Duff is soooooooooooo hot!!!!!".
jakim forum? :clever:

hehe..
ja osobiscie nie mam nic do takich 'panien'.. bo chyba nic złego nie ma w tym ze ktoś mówi o hmm no powiedzmy nawet o Duffie ze jest gorący, sexowny itd.. co innego mówić ze sie go kocha, ze chce sie go zaciagnąc do łózka a najlepiej przed ołtarz :shock:

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » śr maja 18, 2005 4:51 pm

Ależ ja mówię właśnie o takich skłonnościach... Natknęłam się nawet na dziewczynę, która umówienie się z chłopakiem warunkowała tym, czy jest on podobny do Duffa... :x
Rozumiem, trochę się poślinić i popodziwiać pięknych niedostępnych, ale w zbyt wielkim natężeniu to się robi niesmaczne...Zwłaszcza jeżeli ktoś zaczyna opowiadać swoje fantazje erotyczne ...Chyba się zgodzisz że to już jest przegięcie :P

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » śr maja 18, 2005 5:07 pm

no to juz tak! :shock: i dokłądnie to miałam na mysli..
a własnie drobna slinka nikomu jeszcez nie zaszkodziła ;)

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » śr maja 18, 2005 10:00 pm

no ba, nie tyle nie zaszkodzi, co wyjdzie na dobre - przynajmniej nie będziemy miały złamanych serc... :shock: :hahaha:

chociaż, czy ja wiem... przez ostatnie zdarzenia czuję że mam trochę nadszarpnięte serducho przez Slasha i Duffa... no, jak mogli... :cry:

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » śr maja 18, 2005 10:29 pm

hehe złamanych serc raczej nie ale jak napisałaś lekko zranionych :(
chlip..
w piatek jade oddac bilety :cry:

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » czw maja 19, 2005 10:08 am

Olcat pisze:Ależ ja mówię właśnie o takich skłonnościach... Natknęłam się nawet na dziewczynę, która umówienie się z chłopakiem warunkowała tym, czy jest on podobny do Duffa... :x
Podobny do Duffa?Masochistka!Albo brała jakieś mocne leki...
A mnie tam takie dewiacje nie przeszkadzają,powiem więcej-fajnie od czasu do czasu posiedzieć i pokwiczeć głośno do jakiegoś apetycznego pana,najlepiej razem z towarzyszką,dzielącą to upodobanie.Może nie na środku miasta,ale w zaciszu domowym,przed telwizorem,wyświetlającym koncert Gunsów w Tokyo... :wink: .
Bilety już jakiś czas temu oddałam,a byłam przy tym taka zgaszona,że pan w MuzArcie prawie płakał razem ze mną :D .

Zablokowany