Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Najseksowniejsi rockmani na swiecie

Frontman zespołu...

Moderator:daroo

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » ndz sie 07, 2005 5:27 pm

...a wcześniej podsuń zdjęcie Duffa i spytaj o opinię... :twisted:

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » ndz sie 07, 2005 5:54 pm

to podsuń tam tez zdjecie Slasha :twisted: oczekujemy pochlebnych opinii, nie Olcat? :twisted:

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » ndz sie 07, 2005 6:00 pm

Wiadomo... Toć chyba żadna ludzka istota za wyjątkiem Stonki nie byłaby w stanie zakwestionować urody tych panów... A przynajmniej żadna inna nie odważyłaby się nam tego powiedzieć... :twisted: :P

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » ndz sie 07, 2005 6:02 pm

eh.. poczekaj jeszcze na CRUSHynkę ;] hehe

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » ndz sie 07, 2005 6:13 pm

*spiekła raka* zapomniałam, ale mam nadzieję, że mi wybaczy kiedy już wpadnie żeby zmieszać naszych pięknisiów z błotem :P

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » ndz sie 07, 2005 6:17 pm

Tobie wybaczy, ale im nie popuści :P

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » ndz sie 07, 2005 6:45 pm

Olcat pisze:...a wcześniej podsuń zdjęcie Duffa i spytaj o opinię... :twisted:
Żeby puściła pawia przez pół pokoju?O ile nie jest bulimiczką,to nie jest to dobre rozwiązanie.
Kurna,oczadziałyście,jak Boga kocham.Śmiem przypomnieć,że nawet obecny na forum mężczyzna mało nie spadł ze stołka,kiedy wrzuciłyście tu zdjęcie Duffa the Kaczki,a to już naprawdę coś oznacza.Kiedyś jedna moja znajoma półżartem powiedziała,że wolałaby kręcić z urodziwą dziewczyną,niż z Duffem,a najsmutniejsze (i tym bardziej dyskwalifikujące osobę Kaczora) jest to,że to był żart tylko w połowie.
Kaasico,przypominam,że Slash vel Wuja spasł się jak chomik,hodując podwójny podbródek :P .

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » ndz sie 07, 2005 6:54 pm

^^^hahaha! to ja wrzuciłam tu jego zdjecie! :lol:

widzisz Olcat? doczekałyśmy się swojego ;]

Stonko - no i co z tego zę się spasł? kogo to obchodzi?
zresztą 'spasł' to w tym wypadku określenie obraźliwe ;]

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » ndz sie 07, 2005 6:58 pm

A jak miałam to określić?Spączusił się?Nabrał ciała?Urósł w partiach twarzowo-brzusznych?A kogo to obchodzi-to nie wiem,było to li i jedynie stwierdzenie faktu,ale tak myślałam,że jako pół-fanatyczka mnie o to oplujesz :D .

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » ndz sie 07, 2005 7:02 pm

pół-fanatyczka? tylko? :( buuu :wink:

'spączusił się' mi pasuje :D

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » ndz sie 07, 2005 7:08 pm

Ale nie oddaje ogromu strat...ee...w sumie-zysków masowych.

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » ndz sie 07, 2005 7:09 pm

O phi, każdy może źle wyjść na zdjęciu :P Niezaprzeczalnym faktem jest, że odkąd Duff pozbył się zaczerwienionej, pijackiej mordy, tak właściwej dla każdego członka GnR w rozkwicie ich kariery, wygląda bardzo korzystnie. A już na pewno, kiedy zwróci się uwagę na sposób, w jaki postarzał się, niegdyś tak uroczy, Axl. Toż to jest horror, że aż strach się bać.

A co do Slasha - roztył się, to fakt, ale wciąż rozczula. Z dwojga złego, lepiej żeby trochę przytył, niżby miał schudnąć tak, że jeden glan od wściekłej za odwołanie koncertu fanki i fall to pieces, bo to niechybnie czeka Scotta.

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » ndz sie 07, 2005 7:13 pm

Już dawno wyszłam z założenia,że nie ma kogoś obleśniejszego od Scotta...no,może sam Duff...więc Wuja w żadnym momencie swojego życia nie musi się martwić,że będzie wyglądał gorzej od niego.Nikt nie musi...
Ja rozumiem złe wyjście na zdjęciu,ale NIKT nie wychodzi źle i na zdjęciach,i na rejestrach audio,i w innych formach.Do tego trzeba po prostu być brzydkim.Hough.

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » ndz sie 07, 2005 7:18 pm

No, nie przesadzajmy znowuż - podczas przeglądania zasobów video GnR i VR, objawieniom się Duffa towarzyszyło namiętne sapanie mojej siostry - a już dawno doszłyśmy do wniosku, że skoro facet podoba się i mi, i jej, co jest niespotykane, to musi w nim naprawdę coś być. Przykładowo, dawno nie widziałam kogoś, kto by korzystniej wyglądał w ciemnych okularach, a to już coś :P
A tak btw - czemu Slash zawdzięcza swoją wdzięczną ksywkę "Wuja" ?

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » ndz sie 07, 2005 7:19 pm

ciekawe co do wyglądu ma rejestr audio no ale.. :roll:
ja tam lubię głos Duffa.. on tak fajnie śpiewa :D tak fajnie zaciąga.. :twisted:
Olcat pisze:O phi, każdy może źle wyjść na zdjęciu :P Niezaprzeczalnym faktem jest, że odkąd Duff pozbył się zaczerwienionej, pijackiej mordy, tak właściwej dla każdego członka GnR w rozkwicie ich kariery, wygląda bardzo korzystnie. A już na pewno, kiedy zwróci się uwagę na sposób, w jaki postarzał się, niegdyś tak uroczy, Axl. Toż to jest horror, że aż strach się bać.
^^^ popieram, od kąd nie jest opuchnięty, moze się sprawnie (i to jeszcze jak :shock: ) poruszac i normalnie, w miare płynnie komunikowac uważam ze jest ok!

Zablokowany