Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Jakim ojcem i mężem jest Jon??

Frontman zespołu...

Moderator:daroo

Zablokowany

Jaki Jon jest dla swojej żony i dzieci

Czas głosowania minął pt wrz 17, 2004 4:59 pm

wspaniałym,
3
75%
dobrym
1
25%
 
Liczba głosów: 4

Gośka
It's My Life
Posty:195
Rejestracja:czw lip 15, 2004 6:31 pm
Lokalizacja:Kraków
Jakim ojcem i mężem jest Jon??

Post autor: Gośka » śr sie 18, 2004 4:59 pm

Mam pytanko, co sądzicie na temat tego: jakim Jon jest ojcem i mężem?? W każdej gazecie pisze że Jon jest poprawnym, wspaniałym ojcem i mężem!!!! Chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat





Pozdrawiam
Gośka

jovizna
Save A Prayer
Posty:45
Rejestracja:wt sie 17, 2004 3:59 pm

Re: Jakim ojcem i mężem jest Jon??

Post autor: jovizna » śr sie 18, 2004 6:29 pm

Jakim? hmmm przystojnym :D ale mowiac powaznie jak na moj wiek przystalo to mysle ze o to najlepiej zapytac zone i dzieci :) ale ze to oczywiscie jest rzecza niemozliwa wiec pozostaje nam gdybanie..... to pogdybam sobie i ja....
nie wierze ze malzenstwo jego jest az tak super za jakie wszyscy je uwazaja,po prostu idylla,bo takich malzenstw NIE MA!!!
Facet jest dojrzaly,docenia to co ma,kocha zonke i dzieciaki....
wyszalal sie za mlodu i pewnie jeszcze troszke pozniej ;p i w koncu doszedl do wniosku ze rodzina jest najwazniejsza.Pewnie jest dobrym mezulkiem,tatusiem i kochankiem :D na ile czas oczywiscie pozwoli mu to okazac bo pewnie wiecej go w domu nie ma jak jest....ale tak to bywa z rock n roll'owcami:)

Gośka pisze: W każdej gazecie pisze
przy okazji to jest napisane :)
i witam swiat mlodych fanow:)

Ava`
I Believe
Posty:67
Rejestracja:pt kwie 09, 2004 9:38 pm
Lokalizacja:Mysłowice

Post autor: Ava` » śr sie 18, 2004 7:51 pm

Wlasnie ja tez uwazam ze najlepiej zapytac zony i dzieci. Trudno jest powiedziec. Nie bylam, nie widzialam, ale moge tylko przypuszczac, ze tak. Nie mam zwyczaju kierowac sie tym, co pisza gazety, bo w wiekszosci przypadkow to sa wyssane z palca glupoty, jezeli chodzi o gwiazdy. Wiec fakt, ze jakas gazeta pisze, ze jon nie mial nigdy kochanki czy ze jest dobrym ojcem i mezem nie przekonuje mnie zabardzo. Miejmy jednak nadzieje, ze chociaz w czesci to prawda :roll:

kamil
Wild In The Streets
Posty:921
Rejestracja:czw mar 20, 2003 2:48 pm
Lokalizacja:Elbląg
Kontakt:

Post autor: kamil » śr sie 18, 2004 9:15 pm

jest wspanialym ojcem, tylko ma jedna wade, w czasie tres koncertowych troszku go w domciu nie ma :lol:

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » śr sie 18, 2004 9:45 pm

Przepraszam, pytanie jest tendencyjne i ma ukierunkowane odpowiedzi XD Moim zdaniem sam fakt, że Jon i Dorotka tak długo są małżeństwem dobrze o chłopaku świadczy :wink: No i nie słychać skandali typu: Jon zdradza żonę, Jon w łóżku z [...] tudzież inne tym podobne. Ja osobiście wolałabym, żeby mój facet więcej siedział w domu, ale przy takich finansach, możliwościach i walorach estetycznych jakie ma Jon, trudno by się nie skusić :wink:

kamil
Wild In The Streets
Posty:921
Rejestracja:czw mar 20, 2003 2:48 pm
Lokalizacja:Elbląg
Kontakt:

Post autor: kamil » czw sie 19, 2004 9:49 am

zdecydowanie finanse odgrywaja tu znaczaca role!! prawda??

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » czw sie 19, 2004 6:27 pm

To że wymieniłam je jako pierwsze jest wynikiem tylko tego, że po prostu pierwsze wpadły mi do głowy. Kamil, coś cię chyba ostatnio gryzie, hę ?? :twisted:

kamil
Wild In The Streets
Posty:921
Rejestracja:czw mar 20, 2003 2:48 pm
Lokalizacja:Elbląg
Kontakt:

Post autor: kamil » czw sie 19, 2004 10:23 pm

komary!!
ale generalnie nie czapiam sie tej kaski!! tez uwazam ze pieniazki w zyciu sa bardzo wazne, wiec... nie czepiam sie!! tylko kiedy kobiety tak naciskaja na kaske to troszke to irytuje, ale czemu.... ot jakos tak!!

jovizna
Save A Prayer
Posty:45
Rejestracja:wt sie 17, 2004 3:59 pm

Post autor: jovizna » pt sie 20, 2004 5:05 pm

kamil pisze:tylko kiedy kobiety tak naciskaja na kaske to troszke to irytuje, ale czemu.... ot jakos tak!!
tak baby sa okrutne hehhe :D dasz palca to chca zaraz cala reke ;p
a powaznie to jakie kobiety przepraszam bardzo tak naciskaja na ta kaske? jesli te "Twoje"to widac sa malo wartosciowe wiec od razu lepiej je puscic kantem ;p

Zablokowany