Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

co to ma być, ja się grzecznie :> pytam??!!

Frontman zespołu...

Moderator:daroo

czemu, ullicha??

rychu zajął nieodpowiednią pozę i go wycięli?
1
10%
jon akurat miał fazę i na 2 sekundy wyglądał jak człek?
2
20%
rychu-altruista nie chciał zaćmiewać jona??
5
50%
CO, do choroby ciężkiej zakaźnej??!!
2
20%
 
Liczba głosów: 10

Sandra
It's My Life
Posty:189
Rejestracja:sob sty 11, 2003 5:05 pm
Lokalizacja:Olkusz
Kontakt:
O tak!!!

Post autor: Sandra » pn wrz 22, 2003 4:01 pm

Zauważyłam to już po paru wejściach na to forum :lol:

Kourin
King Of The Mountain
Posty:659
Rejestracja:ndz paź 20, 2002 2:15 pm
Lokalizacja:Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kourin » wt wrz 23, 2003 3:37 pm

WŁAŚNIE! Lama doznała cudownego olśnienia ;) Ta polska nazwa to jest Uhu-Stik i toto jest żółte albo białe :D

Sandra
It's My Life
Posty:189
Rejestracja:sob sty 11, 2003 5:05 pm
Lokalizacja:Olkusz
Kontakt:

:?

Post autor: Sandra » wt wrz 23, 2003 6:18 pm

Nie rozumiem... Ale offtopicostwo nadal się szerzy jak widać... :roll:

AgaBonJovi
Wild In The Streets
Posty:1422
Rejestracja:pt lip 11, 2003 12:36 pm
Lokalizacja:Paradise City-Hrubieszów
Kontakt:

Post autor: AgaBonJovi » czw wrz 25, 2003 8:18 am

jak Jona kocham to paskudnie wyszedl w AALY, ta fryzura, ten sweterek, ze tak powiem malo bonjoviowe te ich stare ciuchy to byl dopiero czad te podarte bluzeczki, obcisle getry, wtedy to mozna bylo z miloscia na czlowieka popatzrec a teraz no coz moda sie zmienila niestety, <Niesie buja w oblokach marzac o szalonych latach jej baaaaaaardzo wczesnej mlodosci> :D

Sandra
It's My Life
Posty:189
Rejestracja:sob sty 11, 2003 5:05 pm
Lokalizacja:Olkusz
Kontakt:

:/

Post autor: Sandra » czw wrz 25, 2003 5:19 pm

A mnie się stroje i szopy z tamtych lat zdecydowanie nie podobały - te podarte obcisłe kolorowe getry i takież same bluzki - straszne!! (ale to tylko moje skromne zdanie) 8) :wink: :Fade-color

erfea
I Believe
Posty:65
Rejestracja:wt cze 10, 2003 10:22 am
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: erfea » czw wrz 25, 2003 6:24 pm

Aga - masz rację... to były czasy! Teraźniejszy image BJ jakoś mi nie przypadł do gustu. Z Crush tour był spoks, ale taraz już za bardzo dali w stronę Barbie.
Co do pytania z ankiety, to 3 opcja. Dla mnie wszyscy muzyczy na tym teledysku wyglądają kiepsko: Jon nastroszony i burany dziwnie, David niewyspany i z czerwonym nosem, oraz przedziwną miną w końcowych ujęciach, Richie ze strasznie podkrążonymi oczani i jakiś dziwny, Tico... hm też nieswój. Nie lubię tego klipu.

Kourin
King Of The Mountain
Posty:659
Rejestracja:ndz paź 20, 2002 2:15 pm
Lokalizacja:Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kourin » sob wrz 27, 2003 12:02 pm

Ja w ogóle piosenki nie lubię, mniejsza o klip.

A wracając do off-topika właściwego ;) to mój ulubiony wizerunek to był ten z lat NJ, bo jeszcze SWW to był miejscami festyn :P Chociaż każda ich "epoka" imidżowa ma stroje, za które zamordowałabym (biała bluza z kapturem Jona z klipu "I'll Sleep When I'm Dead"... Spodnie Rycha a flagą brytyjską... Plaszcz z klipu "Lay Your Hands On Me"... Czarna bluza Dave'a z płomieniami na rękawach... i te de i te pe...)

AgaBonJovi
Wild In The Streets
Posty:1422
Rejestracja:pt lip 11, 2003 12:36 pm
Lokalizacja:Paradise City-Hrubieszów
Kontakt:

Post autor: AgaBonJovi » czw paź 02, 2003 10:54 pm

moj szanowny kolega z kalsy uwaza ze ja moglabym pocwiartowac kogos za dziurawa skarpete JBJ, albo jego sluzacej.Ale tak anprawde to bym pocwiartowala za ten neisamowity plaszcz JBJ z Lay och piekna rzeczi za pare inncy rzeczów np te niesamowite spodnie Rycha w rózyczki, och sa piekne albo te bluzki SWW jakbym w takiej na ulice wyszla ludzie padli by ze smiechu ale co tam i tak chce ja miec i te trampeczki JBJ w In and Out of love heh rozowiaste i jesze pare innych :wink:

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » pt paź 03, 2003 3:13 pm

Niechcąc was obrażac dziewczyny ale tak się przyglądam temu tematowi od pewnego czasu i wywnioskowałem że jesteście cholernie napalone na Jovisów, z chęcią byście ich zgwałciły! :lol: :wink: Ale to tylko sugestie, prawda image lat 80tych był lepszy, ale ja tam martwię się raczej teraz o ich muzykę niż o wygląd :? 8)

Kourin
King Of The Mountain
Posty:659
Rejestracja:ndz paź 20, 2002 2:15 pm
Lokalizacja:Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kourin » pt paź 03, 2003 9:18 pm

My...? Zgwałciły...? Niesia, czy tobie coś na ten temat wiadomo...? Bo mi nieeeeee... *lama stara się zapomnieć o swoich wybujałych fantazjach seksualnych z Rychem w roli głównej ;) :shock:*

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » pt paź 03, 2003 9:44 pm

Heh, a jednak to prawda moja intuicja się tym razem nie pomyliła... 8) :wink: :)

AgaBonJovi
Wild In The Streets
Posty:1422
Rejestracja:pt lip 11, 2003 12:36 pm
Lokalizacja:Paradise City-Hrubieszów
Kontakt:

Post autor: AgaBonJovi » sob paź 04, 2003 11:20 am

ja nie mam zadnych seksualnych chetek na BJ kocham ich wylacznie za to co robia i nie ani jednego powodu zwiazanego z ich wygladem dla którego ich tak podziwaiam i szanuje nie naleze do grup tzw gruppies (czy jak to sie pisze :wink: ) nie w tym rzecz a ze raz sie tam smialam ze przylaczyalbym sie do gwaltu zbiorowego na Jonie to byl tylko zart heheh oczywiscie jak kazda dziewczyna dostrzegam dzielo Boze majac an mysli urode panow ale na tym sie konczy :wink: a ze czasem lubie dyskutowac na temat tylnej czesci ciala JBJ to inna sprawa :wink: w koncu to tez stworzyl Bóg co nie?? :)

Kourin
King Of The Mountain
Posty:659
Rejestracja:ndz paź 20, 2002 2:15 pm
Lokalizacja:Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kourin » sob paź 04, 2003 1:17 pm

AgaBonJovi pisze:oczywiscie jak kazda dziewczyna dostrzegam dzielo Boze majac an mysli urode panow ale na tym sie konczy :wink: a ze czasem lubie dyskutowac na temat tylnej czesci ciala JBJ to inna sprawa :wink: w koncu to tez stworzyl Bóg co nie?? :)
Świetna wymówka, żeby sobie poświńtuszyć :P Jestem ZA!! :lol:

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » sob paź 04, 2003 2:28 pm

Oj niegrzeczne dziewczynki... :wink: 8) :lol:

AgaBonJovi
Wild In The Streets
Posty:1422
Rejestracja:pt lip 11, 2003 12:36 pm
Lokalizacja:Paradise City-Hrubieszów
Kontakt:

Post autor: AgaBonJovi » sob paź 11, 2003 12:51 pm

swintuszyc ?? :roll: kto ja ?? nigdy :D !!

Zablokowany