Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Papież - Jan Paweł II

Wszystko co nie pasuje do innych kategorii :)
Dandi
It's My Life
Posty:163
Rejestracja:śr paź 13, 2004 5:59 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Dandi » śr kwie 06, 2005 6:10 pm

Ania Queen of New Orleans pisze:,,Najgorsze jednak jest to, że mówisz złe rzeczy o człowieku który odszedł z tego swiata'' Hitler tez nie żyje ...więc dlaczego w książkach tak źle o nim piszą ?? :lol:
Ja nie moge , porownanie Karola Wojtyly do Hitlera zupelnie mnie rozbilo ! Zupelnie nie wiem co powiedziec...

Bodzio
Blaze Of Glory
Posty:324
Rejestracja:pn paź 14, 2002 6:21 pm
Lokalizacja:Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio » śr kwie 06, 2005 6:16 pm

Ania Queen of New Orleans pisze:Robił wiele rzeczy na które Biblia nie pozwala a niby się nią kierował (dobre) może tak zabierzecie się za lekture (dokładną lekturę) Biblii a potem wydacie prawdziwy sąd o papieżu (antychryście)
Jestes katloczka czy swiadkiem jehowy? Nie bym obrzal kogos ze jego poglady czy wyznania, ale poprostu pytam z ciekawosci. Jezeli ktos okresla Papieza mianem antychrysta to jest to poprostu niewytlumaczalne. Chyba ze nalezy sie do tej sekty.

LoRdI
Keep The Faith
Posty:361
Rejestracja:sob sie 28, 2004 9:29 am

Post autor: LoRdI » śr kwie 06, 2005 6:47 pm

wow ładnie trzeba miec we łbie zjebane za przeproszeniem :evil:
niech Bodzio to usunie zeby tematu nie zanieczyszczac
szkoda ze brak ci odwagi zeby sie podpisac

Bodzio
Blaze Of Glory
Posty:324
Rejestracja:pn paź 14, 2002 6:21 pm
Lokalizacja:Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio » śr kwie 06, 2005 7:00 pm

niech Bodzio to usunie zeby tematu nie zanieczyszczac
zrobione

Mateusz Staniszewski
Wild In The Streets
Posty:601
Rejestracja:sob maja 22, 2004 9:31 pm

Post autor: Mateusz Staniszewski » śr kwie 06, 2005 7:02 pm

Dziewczynko, czy też chłopczyku. Pokazałaś swoją kurna klase, nie ma co. Czy ty do k u r w y nędzy wiesz co piszesz ??!! G ó w n o to ty tutaj wiesz - i to świadczy o twoim wielkim debiliźmie, bowiem wypowiadasz się na temat, o którym raczej nie masz różowego pojęcia. Po kiego grzyba za przeproszeniem p i e r d o l i s z tutaj o pieniążkach z eurobiznesu, jeżeli to jest całkiem bezsensowne i świadczy tylko i wyłącznie o twoim debiliźmie i niedorozwoju. Nikt tu nie prawi kultu religii, tylko kult dla człowieka, która jak nikt inny sobie na to zasłużył. A jeżeli chodzi o kościół, że to złodzieje, to mam podobne zdanie - nie takie samo i napewno nie wypowiedziane w taki chamski i arogancki sposób... A dla mnie ten "ktoś", Papież, był swego rodzaju Bogiem, tyle, że na ziemi...
Nie, wcale nas nie obrażasz, skądże. Chociaż myślę, że głupota chyba nie jest chyba obraźliwa ;]

Ania -> porównanie z hitlerem, mendą, najgorszą świnią dotychczas żyjącą na ziemi było cholernie delikatnie mówiąc wielkim nietaktem, brakiem rozumu.

Dandi
It's My Life
Posty:163
Rejestracja:śr paź 13, 2004 5:59 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Dandi » śr kwie 06, 2005 7:03 pm

uuuuu czlowieku ,ty masz naprawde zryty leb ! az nie chce mi sie odpowiadac na twoje dziwne argumenty...

Mateusz Staniszewski
Wild In The Streets
Posty:601
Rejestracja:sob maja 22, 2004 9:31 pm

Post autor: Mateusz Staniszewski » śr kwie 06, 2005 7:19 pm

To mnie się tyczy ??

Dandi
It's My Life
Posty:163
Rejestracja:śr paź 13, 2004 5:59 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Dandi » śr kwie 06, 2005 7:21 pm

NIE ! NO CO TY ! OCZYWISCIE , ZE NIE , widac nie zprecyzowalem swojej wypowiedzi, to bylo do tego, ktorego post usunol Bodzio

gówno was to obchodzi

Post autor: gówno was to obchodzi » śr kwie 06, 2005 7:24 pm

bodzio komunisto niezly z ciebie !@$%$^!!!zeby nie bylo wolnosci slowa!!!!@$%$^(oprocz tej jednej normalnej "ani")!!!!!cenzura ale zeby w internecie????????jak bym sie podpisal to byscie mnie na stosie spalili średniowieczna jebana w dupe choloto!!do gnoju!!!do tego sie nadajecie!!! :mad:

gówno was to obchodzi!!!

Post autor: gówno was to obchodzi!!! » śr kwie 06, 2005 7:26 pm

i zeby czachy na stronie takiego gownaniego pop-rockowego zespołu????????????cos sie wam pojebal k u r w a c h u j e!!

gówno was to obchodzi!!!

Post autor: gówno was to obchodzi!!! » śr kwie 06, 2005 7:28 pm

dawaj "bodzio"(ale gowniana ksywa bodzio aaaaa.....!!!)usuwaj to tez!!!!!!!!

Ania Queen of New Orleans
Save A Prayer
Posty:47
Rejestracja:śr lis 19, 2003 5:53 pm
Lokalizacja:Jelenia Góra

Post autor: Ania Queen of New Orleans » śr kwie 06, 2005 7:31 pm

WOLNOŚĆ SŁOWA !! ?? widzę że jak wam coś się nie podoba to wystarczy to po prostu usunąć (jesteście śmieszni) Zgadzam się w PEŁNI z osobą którą usuneliście. Jesteście IDIOTAMI, i chciała bym powiedzieć że jest to moja OSTATNIA wizyta na tej stronie !! a i widzę ze nic z tego co napisałam nie zrozumieliście.BRAVO !!

Dandi
It's My Life
Posty:163
Rejestracja:śr paź 13, 2004 5:59 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Dandi » śr kwie 06, 2005 7:36 pm

Mysle , ze jest usowane ze wzgledu na styl wypowiedzi a nie poglady.

Mateusz Staniszewski
Wild In The Streets
Posty:601
Rejestracja:sob maja 22, 2004 9:31 pm

Post autor: Mateusz Staniszewski » śr kwie 06, 2005 7:36 pm

Sorry Dandi, ale wqrwiłem się i niezbyt kontaktuje :wink:
Tak więc śmieciu, ja twojego zasranego intelektu nie będę już komentował. A z resztą, co mi szkodzi :lol: Wolność słowa jest chłopczyku, ale należałoby te słowa wypowiadać kulturalnie - nie dociera, to W Y P I E R D A L A J stąd i nie rob syfu :lol: Masz coś do mojej czachy szmaciarzu może ?? Zapraszam serdecznie do prywatnej rozmowy :lol: Gówniana ksywka powiadasz, analfabeto... A twoja z gównem na pierwszym planie mówi sama za siebie. Pierwszy wyraz jest twoim imieniem czy tez nazwiskiem, bo mam co do tego wątpliwości :lol: Nie no koniec... Bodzio, nie da się jakoś zablokować jego zasranego IP ??

Bodzio
Blaze Of Glory
Posty:324
Rejestracja:pn paź 14, 2002 6:21 pm
Lokalizacja:Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio » śr kwie 06, 2005 7:45 pm

Poglady a przeklenstwa... Roznica dosc duza, poglady z obrazanie, roznica dosc duza. Dlatego usunieto...

Aniu, skoro jestes takka madra i inteligentna i nie potrafisz uszanowac osoby ktora dla miliardow byla najwazniejsza na swiecie to bardzo mi przykro, a jak dodatkowo zgadzasz sie z osoba, ktora klnie, wyzywa mnie, i wszystko inne od roznych epitetow, to czy naprawde jestes inteligentna?
Skoro, nie chcesz tutaj zagladac, to bywaj...

Nie bede banowal twojego konta, bo tylko naprawde wyglaszalas poglady, mi nic nie zrobilas, no moze po za poparciem osoby, ktora moglbym oskarzyc sadownie, ale ja sie nie czepiam.

Co do naszego autora, te posty pozostaiwe, jako przyklad i wizytowke tej osoby, niech wszyscy zobacza... Na pewno nie bedzie to raczej hmm, dobrze swiadczace o autorze. A szkoda, mozna bylo prowadzic normalna dyskusje.

Nie bede usuwal takze postow pozostalych "normalnych" uzytkownikow, w ktorych takze nie brak wyzwisk, przeklenstw, niech takze beda wizytowkami i swiadcza o osobach, ktore je napisaly.

I to teraz, gdy odszedl ON, takie cos? Wstydzcie sie wszyscy.

Zablokowany