Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Papież - Jan Paweł II

Wszystko co nie pasuje do innych kategorii :)
Bon Jovi
Save A Prayer
Posty:47
Rejestracja:wt lut 24, 2004 5:02 am
Lokalizacja:Warszawa - Śródmieście Płn.
Kontakt:
Papież - Jan Paweł II

Post autor: Bon Jovi » wt kwie 05, 2005 6:03 am

Papież już odszedł, jednak na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Nagle pusta została:-(
Jestem ateistą, ale nie ma to znaczenia gdy odchodzi Człowiek który Kochał Wszystkich bez względu na przekonania.

Ból ściska serce.

Gośka
It's My Life
Posty:195
Rejestracja:czw lip 15, 2004 6:31 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Gośka » wt kwie 05, 2005 8:41 am

My sie smucimy mamy zalobe wewnetrzna a dla niego to chyba lepiej bo czlowiek tak bardzo schorowany jak on napewno musial cierpiec, bardzo cierpiec a teraz poprostu juz sie nie meczy. (A jak mowi moja babcia "byl potrzebny Bogu") ['] ['] [']

tasiemeczka
Keep The Faith
Posty:292
Rejestracja:ndz gru 01, 2002 6:33 pm
Lokalizacja:bydgoszcz

Post autor: tasiemeczka » wt kwie 05, 2005 10:15 am

[']['][']


Bardzo mi przykro...nie wiem co napisać.....:(

LoRdI
Keep The Faith
Posty:361
Rejestracja:sob sie 28, 2004 9:29 am

Post autor: LoRdI » wt kwie 05, 2005 5:41 pm

[']['][']

BoNjOvIcA
Little Bit Of Soul
Posty:20
Rejestracja:ndz lut 27, 2005 11:46 pm
Lokalizacja:RoPiCa CiTy

Post autor: BoNjOvIcA » wt kwie 05, 2005 7:34 pm

Mi również jest bardzo przykro :( Straciliśmy kogoś wspaniałego. [*][*][*]

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » wt kwie 05, 2005 7:59 pm

Moim zdaniem, najlepiej nie pisać nic, bo ostatnio zaczyna być to zjawiskiem masowym O_o

Ania Queen of New Orleans
Save A Prayer
Posty:47
Rejestracja:śr lis 19, 2003 5:53 pm
Lokalizacja:Jelenia Góra

Post autor: Ania Queen of New Orleans » wt kwie 05, 2005 8:04 pm

a co on takiego zrobił że tak wam go szkoda? to że został papieżem to była zwyczajna gra polityczna żeby obalić komunizm w Polce. To był tylko człowiek a zrobił się teraz kult papieża. Ludzie będą sie teraz modlić do niego a nie do Boga. ,,Był potrzebny Bogu" :D ha a to niby po co? Bóg jest doskonały i nie potrzebuje nikogo tym bardziej jego. Tyle się teraz słyszy że ,,papież tyle wycierpiał ..." on ?? przecież on miał tam w tym Watykanie wszystko opływał w złoto, ktoś się może zastanawiał nad tym czy on kiedyś chodził głodny jak np: dzieci z Afryki, bezdomni itd to oni tak naprawdę cierpią !! I tyle mam do powiedzenia na ten temat !!

Bon Jovi
Save A Prayer
Posty:47
Rejestracja:wt lut 24, 2004 5:02 am
Lokalizacja:Warszawa - Śródmieście Płn.
Kontakt:

Post autor: Bon Jovi » wt kwie 05, 2005 10:27 pm

Wiele dobrego zrobił. Nie zgodze sie z Tobą, chociaż nie należe do osób wiary katolickiej. Szacunek się jednak należy osobie zmarłej.
Myślisz że ludziom na zachodzie przeszkadzał komunizm że tak bardzo nagle chcieli go obalić, poucz się historii.
Papież nie tylko Jan Paweł II i wcześniejsi i następcy jego są zwierzchnikami Kościoła Rzymsko-katolickiego.
Jesli chcesz wiedzieć to szaty, są malowane kolroem złotym, tak samo jeśli chodzi o broń gwardii papieskiej, halabardy też są malowane.
Od 1981 po postrzale wycierpiał się dużo, między innymi na wskutek tego postrzału pojawiła się u niego choroba Parkinson'a.
Podczas wojny pracował w różncych warunkach, napewno do najprzyjemniejszych one nie należały.
Nie zdajesz sobie sprawy ile razy spotykał się z różnymi głowami zamożnych państw i nie tylko z głowami państw ale również przemawiał do bisnessmenów aby pomagali tym krajom.
Jak coś napiszesz to sie najpierw kilka razy zastanów, bo chyba nie masz wystarczającej wiedzy aby móc brać udział w tej dyskusji.
Pozdrawiam Ciebie serdecznie.
Ostatnio zmieniony śr kwie 06, 2005 12:29 am przez Bon Jovi, łącznie zmieniany 1 raz.

Bodzio
Blaze Of Glory
Posty:324
Rejestracja:pn paź 14, 2002 6:21 pm
Lokalizacja:Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio » wt kwie 05, 2005 11:16 pm

Ania Queen of New Orleans pisze:a co on takiego zrobił że tak wam go szkoda? to że został papieżem to była zwyczajna gra polityczna żeby obalić komunizm w Polce. To był tylko człowiek a zrobił się teraz kult papieża. Ludzie będą sie teraz modlić do niego a nie do Boga. ,,Był potrzebny Bogu" :D ha a to niby po co? Bóg jest doskonały i nie potrzebuje nikogo tym bardziej jego. Tyle się teraz słyszy że ,,papież tyle wycierpiał ..." on ?? przecież on miał tam w tym Watykanie wszystko opływał w złoto, ktoś się może zastanawiał nad tym czy on kiedyś chodził głodny jak np: dzieci z Afryki, bezdomni itd to oni tak naprawdę cierpią !! I tyle mam do powiedzenia na ten temat !!

Mozna powiedziec tylko tyle w celu skomentowania tego postu: przykre, smutne, raniace uczucia calego swiata.

Cr@sH
It's My Life
Posty:113
Rejestracja:ndz paź 05, 2003 2:52 pm
Lokalizacja:Września & Poznań
Kontakt:

Post autor: Cr@sH » śr kwie 06, 2005 11:08 am

Ania Queen of New Orleans pisze:a co on takiego zrobił że tak wam go szkoda?
wlacz sobie TV to sie dowiesz co zrobil.
caly swiat go oplakuje (nie tylko katolicy) bo byl wspanialym czlowiekiem.

Jonny
I Believe
Posty:56
Rejestracja:sob cze 05, 2004 11:37 pm
Lokalizacja:torun

Post autor: Jonny » śr kwie 06, 2005 1:01 pm

[']

Olcia_bj
I Believe
Posty:79
Rejestracja:pt gru 19, 2003 5:10 pm
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Olcia_bj » śr kwie 06, 2005 2:27 pm

Aniu, myślę iż nie masz za grosz szacunku. A takowy należy się ludziom jak Jan Paweł II. Tym bardziej, nie powinnaś mówić takich rzeczy na forum. To Twoje wnioski i nikt nie zabrania Ci mieć takowych, jednak wygłaszanie ich na forum moze ranić...bardzo ranić...
Najgorsze jednak jest to, że mówisz złe rzeczy o człowieku który odszedł z tego swiata. Tak się nie robi!!! Rozumiem, tu jesteś anonimowa i tylko piszesz...ciekawa jestem czy powiedziałabyś to komuś w cztery oczy i głośno.
Złe osądzanie ludzi po, nie mając do tego podstaw i nie znając chociaz części prawdy, nie świadczy dobrze. Bo tak to wygląda - jakbyś zupełnie nie miała pojęcia o tym co mówisz. Trudno żeby Papież głodował czy mieszkał pod mostem... Zresztą ci którzy chcą pomagać, raczej muszą mieć na to fundusze nie uważasz?
Ja nie jestem przesadnie wierząca, ale wiem ile Ten człowiek dał światu. Twoja postawa świadczy o niedojrzałości...tyle powiem.
Pozdrawiam forumowiczów i łączę się w smutku, bo to naprawdę wielka strata:(

Ania Queen of New Orleans
Save A Prayer
Posty:47
Rejestracja:śr lis 19, 2003 5:53 pm
Lokalizacja:Jelenia Góra

Post autor: Ania Queen of New Orleans » śr kwie 06, 2005 5:56 pm

po pierwsze to mam pełne prawo do wypowiadania swojego zdania na jego temat tak jak wy, a to że mam akurat inne poglądy niż wy to mnie to nie obchodzi, a co do tego ,,...ciekawa jestem czy powiedziałabyś to komuś w cztery oczy i głośno'' kiedy w szkole miałam modlitwę za papieza to powiedziałam wszystkim dlaczego ja na nią nie pójdę, więc nie myśl sobie że pisze to tak sobie... A jaką prawdę ty znasz??? prawda jest taka ze on zrobił z siebie kogoś na kształt Boga. Robił wiele rzeczy na które Biblia nie pozwala a niby się nią kierował (dobre) może tak zabierzecie się za lekture (dokładną lekturę) Biblii a potem wydacie prawdziwy sąd o papieżu (antychryście)

Ania Queen of New Orleans
Save A Prayer
Posty:47
Rejestracja:śr lis 19, 2003 5:53 pm
Lokalizacja:Jelenia Góra

Post autor: Ania Queen of New Orleans » śr kwie 06, 2005 6:06 pm

,,Najgorsze jednak jest to, że mówisz złe rzeczy o człowieku który odszedł z tego swiata'' Hitler tez nie żyje ...więc dlaczego w książkach tak źle o nim piszą ?? :lol:

Dandi
It's My Life
Posty:163
Rejestracja:śr paź 13, 2004 5:59 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Dandi » śr kwie 06, 2005 6:08 pm

Ania Queen of New Orleans pisze: prawda jest taka ze on zrobił z siebie kogoś na kształt Boga.
yyyyyyyyy co ty gadasz dziewczyno ? Karol Wojtyla byl jak najbardziej prawdziwy,naturalny i to byl on,jego osobowosc a nie kreacja ! Zachecasz nas do dokladnej lektury Biblii.Wnioskuje,ze ja przeczytalas skoro tak mowisz wiec tym bardziej dziwi mnie , ze nie poszlas na modlitwe za Papieza.Jan Pawel II byl papiezem,DOBRYM CZLOWIEKIEM i chociaz ze wzgledu na to powinnas okazac mu szacune przychodzac na modlitwe.

Zablokowany