Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Papież - Jan Paweł II

Wszystko co nie pasuje do innych kategorii :)
pathfinder
I Believe
Posty:50
Rejestracja:pn lut 16, 2004 10:34 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: pathfinder » śr kwie 06, 2005 8:41 pm

Czy przypadkiem "gówno was to obchodzi" i "Ania Queen Of New Orleans" to nie jest jedna i ta sama osoba ? . Tak swoją drogą jeżeli to twoja ostatnia wizyta na tej stronie , to chyba jest to raczej wątpliwa strata . Natomiast te chore myśli i porównania są zrozumiałe tylko i wyłącznie dla ciebie .

LoRdI
Keep The Faith
Posty:361
Rejestracja:sob sie 28, 2004 9:29 am

Post autor: LoRdI » śr kwie 06, 2005 9:05 pm

Ania Queen of New Orleans pisze:WOLNOŚĆ SŁOWA !! ?? widzę że jak wam coś się nie podoba to wystarczy to po prostu usunąć (jesteście śmieszni) Zgadzam się w PEŁNI z osobą którą usuneliście. Jesteście IDIOTAMI, i chciała bym powiedzieć że jest to moja OSTATNIA wizyta na tej stronie !! a i widzę ze nic z tego co napisałam nie zrozumieliście.BRAVO !!
twoje posty nie zostały usuniete wiec o co sie czepiasz?? chyba ze jestes tak jak mowi pathfindere jedna i ta sama osoba??
Bodzio moze to zdajsie sprawdzic :twisted:
a wypowiedz gówna została usunieta gdyz zawierała jedynie wyzwiska pod adresem Papieza i nas, wystarczyło napisac to w innym stylu a napewno by zostało

Bodzio
Blaze Of Glory
Posty:324
Rejestracja:pn paź 14, 2002 6:21 pm
Lokalizacja:Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio » śr kwie 06, 2005 9:17 pm

Numery IP są inne. Nie znalazlem pokrycia w IP.

gówno was to obchodzi!!!

Post autor: gówno was to obchodzi!!! » śr kwie 06, 2005 9:18 pm

nie było wyzwisk na papieża!!!a "ania" i ja to dwie różne osoby.sobie sprawdzcie!!!czasami jednak wychodzi kto jest naprawde inteligentny a wy nie jestescie, bo prostych słów nie rozumiecie!!!a ten komunista bodzio to niech pali gumy bo sam uzywa wulgarnego słownictwa a siebie nie wykresla :twisted:a co do pogladow, ze mozna je tu wypowiadac to gowno prawda. wielki cenzor czuwa!!!a jak cos mu sie nie spodoba to sam pokazuje na co go stac.powodzenia łosie!!!

gówno was to obchodzi!!!

Post autor: gówno was to obchodzi!!! » śr kwie 06, 2005 9:22 pm

a, i obrazacie ta "anie" nie wiedzac kim ona jest i nie wiem za co.a "czepia sie"bo moze sie jej to nie podobalo????jedna normalna.reszta niech tez pali gumy!!

Bodzio
Blaze Of Glory
Posty:324
Rejestracja:pn paź 14, 2002 6:21 pm
Lokalizacja:Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio » śr kwie 06, 2005 9:25 pm

hm, szkoda gadac, coz.

Dandi
It's My Life
Posty:163
Rejestracja:śr paź 13, 2004 5:59 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Dandi » śr kwie 06, 2005 9:29 pm

szkoda , ze taka glupia dyskusja zrobila sie akurat przy temacie o Papiezu...ech....:(

ediyo
I Believe
Posty:52
Rejestracja:sob lip 17, 2004 11:52 pm
Lokalizacja:Stolica pl:]

Post autor: ediyo » śr kwie 06, 2005 9:30 pm

[*][*] Wielka Strata....






Szkoda ze w temacie o TAKIM czlowieku sa rozmowy na takim
poziomie... ahh... szkoda gadac....
ide palic gumy... :?

pathfinder
I Believe
Posty:50
Rejestracja:pn lut 16, 2004 10:34 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: pathfinder » śr kwie 06, 2005 9:31 pm

Pewnie poprosiła koleżankę , żeby jej to napisała .

Mateusz Staniszewski
Wild In The Streets
Posty:601
Rejestracja:sob maja 22, 2004 9:31 pm

Post autor: Mateusz Staniszewski » śr kwie 06, 2005 9:39 pm

To ja w takim razie muszę przeprosić, poniosło mnie. Znowu z resztą... Szkoda słów, czasu i nerwów na to coś...

Bodzio
Blaze Of Glory
Posty:324
Rejestracja:pn paź 14, 2002 6:21 pm
Lokalizacja:Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio » śr kwie 06, 2005 9:40 pm

Minęła 21:37

Gość

Post autor: Gość » śr kwie 06, 2005 10:04 pm

smutne to wszystko co piszecie...

Bon Jovi
Save A Prayer
Posty:47
Rejestracja:wt lut 24, 2004 5:02 am
Lokalizacja:Warszawa - Śródmieście Płn.
Kontakt:

Post autor: Bon Jovi » śr kwie 06, 2005 10:41 pm

Doszedłem do wniosku że najlepszym sposobem jest zostawianie takich obraźliwych i bez grosza szacunku wypowiedzi bez komentarza i skupieniu się na danej dyskusji czy odczuciach adekwatnych do tematu.

Byłem wczoraj na pl. Piłsudskiego i było dużo ludzi, atmosfrera była spokojna, w rejonie którym byłem nikt na nikogo nie wrzesczał jak ktoś przechodził lub sie przepychał. Duzo miał każdy wyrozumiałości do innych. Podobało mi sie to:)

A jakie są wasze odczucia z dnia wczorajszego. Proszę wszystkich o wypiwedzi w tej sprawie, a ci którzy jednak nie mogli być z różnych powodów, moga pisać o swoich odczuciach lub o tym jak też spędzili ten czas wspólnej Mszy Narodowej. Być może ktoś uczestniczył w tym samym czasie w innych uroczystościach związanych z Żałobą Narodową.
Ostatnio zmieniony czw kwie 07, 2005 8:01 pm przez Bon Jovi, łącznie zmieniany 1 raz.

gówno was to obchodzi!!!

Post autor: gówno was to obchodzi!!! » śr kwie 06, 2005 10:56 pm

no nie moge!!!cala polska ma tu dostep a wy sie na jakas dziewczyne uwzieliscie!! :D jasne to ja jej kolezanka, moge sie opisac moze mnie znacie: drewniana noga, szklane oko i jestem łysa w długich włosach!!paranoja, moze poprosila pana boga zeby sie tu za nia wstawil, co??faktycznie szkoda słów na ograniczonych ludzi...nie mozecie zrozumiec ze AZ 2 osoby maja takie samo zdanie, podkreslam AZ 2???????????????????no to gratuluje!!"BRAVO"

Olcia_bj
I Believe
Posty:79
Rejestracja:pt gru 19, 2003 5:10 pm
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Olcia_bj » czw kwie 07, 2005 12:05 am

Oj powtarzasz się "gówno...", daj sobie spokój.
Rozumiem mieć własne zdanie, ale nie rozumiem braku szacunku!
Własny tacy ludzie niszczą.... Szacunek, szacunek ludzie!
Nikt nie każe Wam wieblić Papieża, ale to nie znaczy, że możecie Go tak obrażać! Kto Was wychował?!
Czy On Wam coś zrobił?!
Aż płakać się chce kiedy czytam takie rzeczy:( Jak można być takim egoistą...
NIE ROZUMIEM...

Zablokowany