Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Papież - Jan Paweł II

Wszystko co nie pasuje do innych kategorii :)
Bodzio
Blaze Of Glory
Posty:324
Rejestracja:pn paź 14, 2002 6:21 pm
Lokalizacja:Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio » czw kwie 07, 2005 9:33 am

To poglady swiadkow jehowy. Te "nieoficjalne".

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » czw kwie 07, 2005 3:56 pm

Dandi pisze:
Ania Queen of New Orleans pisze: prawda jest taka ze on zrobił z siebie kogoś na kształt Boga.
Pomimo iż jestem przeciwna wielkim manifestacjom i uważam,że każdy powinien przeżywać to na swój sposób,tym niemniej ścięło mnie z nóg.Dałaś popis całkowitego braku jakiejkolwiek wiedzy na temat działalności Papieża.ON z siebie zrobił...?Przecież to głównie media przedstawiały Go jako dobrego dziadunia i szastały papieską cytatologią.
Ania Queen of New Orleans pisze:WOLNOŚĆ SŁOWA !! ?? widzę że jak wam coś się nie podoba to wystarczy to po prostu usunąć (jesteście śmieszni) Zgadzam się w PEŁNI z osobą którą usuneliście. Jesteście IDIOTAMI, i chciała bym powiedzieć że jest to moja OSTATNIA wizyta na tej stronie !! a i widzę ze nic z tego co napisałam nie zrozumieliście.BRAVO !!
Myślę,że tymi słowy dokonałaś najlepszego podsumowania swojego intelektualnego poziomu-takiego,którego nie ma.Sądzę,że jeśli faktycznie jest to twoja ostatnia wizyta tutaj (obiecanki-macanki,jak mniemam,ale żywię się nadzieją),to atmosfera przewietrzy się od odoru absurdu,który wprowadziłaś.

kiss my ass

Post autor: kiss my ass » czw kwie 07, 2005 8:03 pm

co tam dewianci????dzisiaj za spokojnie, co??znow sie na ta dziewczyne rzuciliscie????co wam swiadkowie przeszkadzaja???stado faszystowskich swin!!!!i podobno ona nic takiego nie napisala tylko swoje poglady i to kulturalnie a wy ja tak pojezdzacie???szkoda ze hitler nie zyje to moze by was w piecu spalił :D smiechu warte!!!katolicy!!!!skad mozna bylo sie tego po was spodziewac,co???gdzie wasza tolerancja????wiem wiem, jestescie lepsi i wam wolno.a i wszyscy tu piszecie o swoim wysokim poziomie intelektualnym....pewnie!gdzies sie trzeba dowartosciowac maloletnie gnojki.

Bon Jovi
Save A Prayer
Posty:47
Rejestracja:wt lut 24, 2004 5:02 am
Lokalizacja:Warszawa - Śródmieście Płn.
Kontakt:

Post autor: Bon Jovi » czw kwie 07, 2005 8:14 pm

Jutro /czyli w piątek/ dzień zadumy i smutku. Mam nadzieje że społeczeństwo nasze się chociaż troche nauczyło z tej lekcji ostatnich dni aby inaczej patrzeć na drugiego człowieka. Czyli z szacynkiem i zrozumieniem.

Bardzo mi się podobał dokument który Ojciec Święty pisał przez wiele lat, to pozwoli osobom myslącym jak dwoje gości na tym forum zastanowić się na głupotami przez nich wypisywanymi.

Jesli z ingnorujemy co te dwie (zauważyłem że sa już trzy) osoby piszą i nie będziemy komentowac ich obraźliwych stwierdzeń, to dadzą sobie spokuj, bo zobaczą że nikomu nie imponują, zalecam ten sposób, jest bardzo dobry:)

P.S. Dzięki Bodzio:)

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » czw kwie 07, 2005 9:35 pm

Mnie martwi też to, że w wypowiedziach tych osób jest czasem mniej wulgaryzmów, niż w przypadku forumowiczów O_o To tak kwestią kultury języka. Ignorować? Kusząca propozycja, choć nie będzie to łatwe przy naszym zestawie osobowościowym :wink:

Mateusz Staniszewski
Wild In The Streets
Posty:601
Rejestracja:sob maja 22, 2004 9:31 pm

Post autor: Mateusz Staniszewski » czw kwie 07, 2005 9:53 pm

Co nam świadkowie przeszkadzają ? Hmm.. mi akurat nie przeszkadzają. Przeszkadza mi tylko i wyłącznie ta głupota, która się w mojej głowie nie mieści, a którą ta "trójca święta" prezentuje... A nawiązując do twojego pytania, ass :lol: - co tobie w takim razie przeszkadzają faszystowskie świnie ? ;] Nie wypadałoby zamknąć tego tematu ? Dalsze zbędne komentarze, oraz krytyka jest według mnie nieunikniona...

Agata Bon Jovi
Wild In The Streets
Posty:521
Rejestracja:wt lip 29, 2003 7:25 pm
Lokalizacja:Lublin

Post autor: Agata Bon Jovi » pt kwie 08, 2005 12:35 am

Odszedł ze swiata żywych tak wielki Człowiek, że nawet nie potrafię ubrac w słowa Jego wielkości. To On kochał wszystkich bez względu na to, kim są, jacy są i co robią. Kochał każdego człowieka. To właśnie On, i tylko On zjednoczył nas wszystkich...całą ludzką rasę. Pojednał i nauczył kochać, żyć...i godnie umierać. Był Człowiekiem wspaniałym i niepowtarzalnym. Mogłabym naprawdę długo pisać o tym, kim była i jest dla mnie osoba Jana Pawła II. Odszedł ze świata żywych...ale na zawsze pozostanie w naszych sercach i umysłach. Drugiego takiego Człowieka nie będzie nigdy.
Pokój Jego duszy [*]

Zablokowany