Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

WIOSNA

Wszystko co nie pasuje do innych kategorii :)
ROKITA
It's My Life
Posty:170
Rejestracja:pn sty 10, 2005 6:57 pm
Lokalizacja:wrock
WIOSNA

Post autor: ROKITA » sob mar 26, 2005 8:34 pm

witam wszystkich !
dziwny temat ale cos mnie wzielo ..ostatnio nad wrockiem piekne slonce swieci cieplo i ludzie sie usmiechaja.
czy wy terz z nadjsciem wiosny robicie pozadki ,wyrzucacie wszelkie smieci z szaf i z mysli...
czy terz macie ochote zaczac wszystko od nowa i wyznaczacie sobie jakies cele i zasady jakich chcecie sie trzymac.
ja tak robie zima jest dla mnie okresem dziwnym poznaje zawsze dziwnych ludzi co i duzo namieszaja w moim zyciu a z odejsciem zimy znikaja.
sa to wlasnie te moje pozadki... ale zawsze wyznaczam sobie cele teraz przylozenie sie do studiów i do zycia rodzinnego.
zrobienie blazerii w pokoju. zmiana nastawienia do ludzi miec wieksza wyrozumialosci i cierpliwosc. a zarazem byc czujna.
z wiosna wchodzi jakies wesole uczucie we mnie i zaczynam sie usmiechac..
trudno sobie pojac depresjoniczna rokita z cieplem w sercu...
nie wiem jak dale potoczy sie ale powiem tak
' nie ma nik takiej nadzieji jak ja"'

z okazji wiosny zycze kazdemu tego wewnetrznego ciepla i slonca wiary i nadzieji w lepsze jutro!!!!!!!

LoRdI
Keep The Faith
Posty:361
Rejestracja:sob sie 28, 2004 9:29 am

Post autor: LoRdI » sob mar 26, 2005 8:45 pm

dzieki i nawzajem i przy okazji WESOŁYCH SWIAT !! !! !!

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » sob mar 26, 2005 9:57 pm

Mnie wiosna napawa myślą, że najgorsze już za mną i do końca roku szkolnego jakoś wytrzymam :wink: Zobaczymy, co powiem, gdy przyjdzie mi zdawać maturę XD A co do porządków - owszem, robię generalkę w pokoju, jako i mi się to zdarza trzy razy w roku: na jedne święta, drugie święta i w wakacje ^-^

Agata Bon Jovi
Wild In The Streets
Posty:521
Rejestracja:wt lip 29, 2003 7:25 pm
Lokalizacja:Lublin

Post autor: Agata Bon Jovi » pt kwie 08, 2005 12:37 am

A ja powiem tylko tyle, że kocham wiosnę, bo wtedy wszystko budzi się do życia, wszystko rozkwita i robi się piękne. Więcej powodów do uśmiechu :)

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » pn kwie 18, 2005 10:55 pm

a ja kocham wiosnę bo robi się cieplutko i można już pić...To znaczy, oczywiście - spacerować 8) w parku zamiast grzać zad w domu :lol: a poza tym - coraz bliżej do lata i zakończenia niewoli szkolnej... :twisted:

AgaBonJovi
Wild In The Streets
Posty:1422
Rejestracja:pt lip 11, 2003 12:36 pm
Lokalizacja:Paradise City-Hrubieszów
Kontakt:

Post autor: AgaBonJovi » wt kwie 19, 2005 1:03 pm

Wiosna to moja ulubiona pora roku a dletego iz sie urodzilam w pełnym jej rozkwicie :)

Zablokowany