Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Chora konkurencja

Wszystko co nie pasuje do innych kategorii :)

Czy powinien powstać jeden, wielki, oficjalny serwis BonJovi?

Tak
5
45%
Powinno dojść do fuzji BJ.pl i "Komnaty"...
4
36%
HAHA w POLSCE ?! :D Wolne żarty...
2
18%
 
Liczba głosów: 11

Bon Joviątko
It's My Life
Posty:214
Rejestracja:wt gru 23, 2003 5:59 pm
Lokalizacja:Tychy

Post autor: Bon Joviątko » czw wrz 30, 2004 6:57 pm

Popieram !! !! !! Zacznijmy wreszcie coś robić, żeby się zjednoczyć !!

Gość

Post autor: Gość » czw wrz 30, 2004 8:31 pm

Bodzio pisze:2. Mam propozycje co do roznych pomyslow, ale nie wiem czy konkurencja chce o takowej rozmawiac...
Ja uważam, że Fields of Fire nie bedzie miało nic przeciwko, jako jeden z załogi zarówno BJ.pl jak i FOF mogę śmiało powiedzieć (przynajmniej z tego co mi wiadomo), że to jest realne i dużo nie trzeba ku temu ;) Ty Bodzio też jesteś solidnym człowiekiem i chyba wszystkim zależy na tym samym 8)

sdms
I Believe
Posty:83
Rejestracja:wt wrz 28, 2004 11:01 am

Post autor: sdms » czw wrz 30, 2004 10:08 pm

2. Mam propozycje co do roznych pomyslow, ale nie wiem czy konkurencja chce o takowej rozmawiac...
Ja jestem otwarty na wszelkie propozycje...

BJbart
King Of The Mountain
Posty:331
Rejestracja:sob lis 30, 2002 4:43 pm
Lokalizacja:Ruda ¦l±ska
Kontakt:

Post autor: BJbart » czw wrz 30, 2004 11:58 pm

Takie małe sprostowanko. TEn GOŚĆ to oczywiscie ja.... zapomniałem sie zalogować. Za niedogodnosci przepraszam. :D 8)

Cr@sH
It's My Life
Posty:113
Rejestracja:ndz paź 05, 2003 2:52 pm
Lokalizacja:Września & Poznań
Kontakt:

Post autor: Cr@sH » wt paź 05, 2004 5:19 pm

To jest dla mnie chore. Nas czyli fanow BJ w polsce nie ma za duzo to je jeszcze musza byc podzieleni (to jest chyba polska specialnosc).
Co do stron to powinno byc jak najwiecej, a co do forum to powinno byc jedno forum BJ w POLSCE!!!!! tak gdzie wszyscy fani mogli by sie wypowiadac a nie skakac z jedno forum na drugi i pisac czasami w dwoch identycznych tematach. A jak sie nie da przenisc tematow to trzeba zrobic nowe forum i tak wiekszosc nie zaglada w tematy starsze.

BJbart
King Of The Mountain
Posty:331
Rejestracja:sob lis 30, 2002 4:43 pm
Lokalizacja:Ruda ¦l±ska
Kontakt:

Post autor: BJbart » pt paź 08, 2004 7:07 pm

Ciekawy jestem jak sie sprawy mają ?:] Może ktoś coś wie ?

LoRdI
Keep The Faith
Posty:361
Rejestracja:sob sie 28, 2004 9:29 am

Post autor: LoRdI » pt paź 08, 2004 8:39 pm

pytałem osobe która sie na tym zna i przeniesienie tematów jest jak najbardziej mozliwe

tasiemeczka
Keep The Faith
Posty:292
Rejestracja:ndz gru 01, 2002 6:33 pm
Lokalizacja:bydgoszcz

Post autor: tasiemeczka » pt paź 08, 2004 9:11 pm

byłoby super...jedno wielkie forum.....o ile rzeczywiście uda się to jakoś przenieść, bo szkoda naszych poprzednich forumowych rozmów....

sdms
I Believe
Posty:83
Rejestracja:wt wrz 28, 2004 11:01 am

Post autor: sdms » sob paź 09, 2004 8:22 pm

a mi się zaczyna wydawać, że nic z tego nie będzie.. Bo ani się cRaSh nie zgodzi na forum na serwerze Always, ani Bodzio, na forum na serwerze FoF.... :roll:

Cr@sH
It's My Life
Posty:113
Rejestracja:ndz paź 05, 2003 2:52 pm
Lokalizacja:Września & Poznań
Kontakt:

Post autor: Cr@sH » sob paź 09, 2004 11:09 pm

a nie mozn na jakims innym serwerze jak nie mozecie sie dogadac na ktorym z dwoch serwerow bo pewnie mysla ze ten na ktorym bedzie to bedzie gora i znowu wrca sytuacj chorej konkurencji

Bodzio
Blaze Of Glory
Posty:324
Rejestracja:pn paź 14, 2002 6:21 pm
Lokalizacja:Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio » ndz paź 10, 2004 6:24 pm

Na jednym serwerze bedzie forum, na drugim baza danych :D

Zreszta spokojnie, jeszcze czas...

BJbart
King Of The Mountain
Posty:331
Rejestracja:sob lis 30, 2002 4:43 pm
Lokalizacja:Ruda ¦l±ska
Kontakt:

Post autor: BJbart » ndz paź 10, 2004 8:57 pm

Bodzio pisze:(...)spokojnie, jeszcze czas...
Heh typowo polskie podejscie ;) Bez obrazy rzecz jasna. Nigdy nie wiadomo ile tego czasu zostało :]

"Co masz zrobić jutro, zrób po jutrze.. będziesz miał 2 dni wolnego..."

Ale to niczego nie zmieni... Forum na osobnym serwrze to chyba najlepsze rozwiązanie. Bo i naczej bedzie problem typu "u kogo ma być baza danych a u kogo forum?"

Agata Bon Jovi
Wild In The Streets
Posty:521
Rejestracja:wt lip 29, 2003 7:25 pm
Lokalizacja:Lublin

Post autor: Agata Bon Jovi » ndz paź 10, 2004 11:43 pm

Jeszcze nie miałam okazji wypowiedzieć się w tym temacie, więc robię to teraz...
Jeżeli chodzi o 'konkurencję' między fanami z obu tych stron to uważam ją za...bezsens totalny! No jak można mieć wroga (jezli można to tak nazwać) w kimś kto, że tak powiem siedzi z nami na jednej półce...jesteśmy fanami tego samego zespołu...wszystcy śledzimy uwaznie jego losy...nie rozumiem takiego sporu, nie pojmuję poprostu jak może tak być?! Ja nawet nie wiedziałam do tej pory, że taka sytuacja ma miejsce! :? No zaskoczona jestem strasznie i myślę, że trzeba to zwalczyć jak najszybciej bo to się mija z celem przecież...musimy się jednoczyć. Dobrze by było, gdyby powstał właśnie jeden wielki portal :wink:

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » pn paź 11, 2004 10:02 pm

Ja też się wypowiem na ten temat, jeżeli chodzi o "konkurencje" to już słyszałem o tym jakieś 2 lata temu, kiedy to często wchodziłem na chata bj na always lub fields of fire, rozmawiałem tam z sdmsem, Bodziem itd. a więc wcale nie jestem zaskoczony, ale uważam że jest to w ogóle nie potrzebne i trzeba zakopać wszelkie topory wojenne, zjednoczyć siły, a jak to zrobić...hmm zacząć od wspólnego forum i jednego głównego serwisu, a stron może być dużo, to zależy już od fanów i ich umiejętności tworzenia swoich stron prywatnych o Bon Jovi...hmm w sumie wykonalne to tylko kwestia czasu 8) :wink:

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » sob paź 16, 2004 10:00 pm

To wtedy znowu wróci problem, tym razem pod nazwą "główne ma być bj.pl czy komnata" - perpetuum mobile :wink: Cóż, naprawdę ciężko wyczuć, w którym momencie to wszystko się zaczęło i doprawdy nie wiem, jak to skończyć. Wspólne forum to niezły pomysł, ale co w takim razie stanie się z tymi ?? Umrą nagle, śmiercią naturalną ?? Nikt raczej do tego nie dopuści, bo wydaje mi się, że nikt tego nie chce. Na razie jest jak jest, może jak ktoś wpadnie na pomysł, to przedsięwzięcie "połączenia" się ruszy.

Zablokowany