Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Chora konkurencja

Wszystko co nie pasuje do innych kategorii :)

Czy powinien powstać jeden, wielki, oficjalny serwis BonJovi?

Tak
5
45%
Powinno dojść do fuzji BJ.pl i "Komnaty"...
4
36%
HAHA w POLSCE ?! :D Wolne żarty...
2
18%
 
Liczba głosów: 11

Bon Jovi
Save A Prayer
Posty:47
Rejestracja:wt lut 24, 2004 5:02 am
Lokalizacja:Warszawa - Śródmieście Płn.
Kontakt:

Post autor: Bon Jovi » sob paź 16, 2004 10:15 pm

Pamiętam, chyba to było w 2001 roku kiedy miało dojść do połączenia sceny Bon Jovi w Polsce, ale nic niestety z tego nie wyszło. Ja w przeciągu najbliższego m-ca zaczyna robić aktualizacje mojej strony o BJ, ale w porównaniu z dwoma serwisami, to jest to mała stroneczka, która żyje własnym życiem. Jeśli chodzi o mnie to ja wolałbym na początek aby serwisy Always i FOF się połączyły, bo jakby nie patrzeć są to największe serwisy o BJ. Ja się udzielam na obu forach, niekiedy moje wypowiedzi jak i tematy /dużo chyba ich nie założyłem/ są /troche/ podobne do siebie. Jak narazie udzielam się na jednym i drugim forum. Chyba nadszedł czas na to aby fani BJ się zjednoczyli i aby nie dzieliła ich polityka, wiadomo że wszyscy jesteśmy różni i zawsze każdy będzie miał inny pogląd na wszelkie pomysły, ale przy odrobinie szacunku do samych siebie i innych można wspólnie budować scene BJ w Polsce.

Adrian

Post autor: Adrian » wt paź 19, 2004 8:59 am

U la la . Jakie my tu mamy problemy. FOF czy Always hmm ... Mi to nie przeszkadza, że są dwa dobre serwisy, ale macie racje mógłby być jeden, ale pożądny.

Wszystko można by robić wspólnie. Np nazwe serwisu wybrać poprzez głosowanie na forum. Każdy by dawał sowją propozycje. Każda (chętna) osoba mogłaby zrobić wygląd stronki umieścić jako próbną na necie i byłoby głosowanie, która jest najlepsza. Recenzje płyt może ich być kilka nawet tej samej płyty i tak dalej.

Tylko jest jeden problem Muszą być osoby zainteresowane i osoby te muszą iść na kompromis !!! Nie można powiedzieć JA jestem szefem serwisu. Powinny być ,,Demokratyczne wybory". I moim zdaniem powinny być dwie osoby 1 z FOF i 1 z Always. Dodatkowo powinni mieć swoich zastępców itd itd.

Wszystko da się zrobić.

BJbart
King Of The Mountain
Posty:331
Rejestracja:sob lis 30, 2002 4:43 pm
Lokalizacja:Ruda ¦l±ska
Kontakt:

Post autor: BJbart » wt paź 19, 2004 11:25 am

Adrian pisze: Wszystko można by robić wspólnie. Np nazwe serwisu wybrać poprzez głosowanie na forum. Każdy by dawał sowją propozycje. Każda (chętna) osoba mogłaby zrobić wygląd stronki umieścić jako próbną na necie i byłoby głosowanie, która jest najlepsza. Recenzje płyt może ich być kilka nawet tej samej płyty i tak dalej.

Tylko jest jeden problem Muszą być osoby zainteresowane i osoby te muszą iść na kompromis !!! Nie można powiedzieć JA jestem szefem serwisu. Powinny być ,,Demokratyczne wybory". I moim zdaniem powinny być dwie osoby 1 z FOF i 1 z Always. Dodatkowo powinni mieć swoich zastępców itd itd.

Wszystko da się zrobić.
Ciekawe... 8)

Agata Bon Jovi
Wild In The Streets
Posty:521
Rejestracja:wt lip 29, 2003 7:25 pm
Lokalizacja:Lublin

Post autor: Agata Bon Jovi » wt paź 19, 2004 9:16 pm

No tak...wszystko da się zrobić, to prawda, ale najpierw trzeba się zmobilizować i do tego JAKOŚ zabrać :wink:

Adrian1
I Believe
Posty:72
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 9:04 am
Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Adrian1 » czw paź 21, 2004 9:30 am

No właśnie Agata. Trzeba by się do czegoś takiego zabrać. Ja osobiści mógłbym pisać recenzje itp. Nie mam dostępu do neta non-stop więc newsy nie bardzo.

CHCIAŁBYM jeszcze dodać, że mamy jeszcze jeden pożądny serwis o Bon Jovi - Something To Believe In i nie możemy tylko mówić o FOF i Always. Proponuje wszystkie połączyć. I skontaktować się z osobami, które tworzyły serwisy o BJ a teraz nie tworzą.

DODATKOWO MYŚLE, ŻE każdy kto chciałby być redaktorem, itp na stronce powinien wpłacic (jakąś ustaloną, nie dużą np 10zł). Pieniądze te wpłacalibyśmy na serwer. Mielibyśmy swój duży serwer. Ceny serwerów nie są duże jakby każdy się złożył to byśmy spokojnie mieli własą duża pojemność na stronke.

Ja osobiśćie posiadam wiele informacji o Bon Jovi i mógłbym pomagać w trwożeniu

Abym nie był gołosłowny podaje wam stronke moją www.bju.prv.pl Powastałą dawno i te informacje któe są tam to tylko procent z informacji jakie posiadam. (Jak nie wejdzie od razu to naciśnijcie pasek gdzie jest adres i nacisniejcie enter)

Zablokowany