Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Wojna (G-Had;)

Wszystko co nie pasuje do innych kategorii :)

Czy popierasz działania USA w Iraku?

tak
1
13%
raczej, tak
2
25%
nie
4
50%
nie mam zdania
1
13%
 
Liczba głosów: 8

CarL
Little Bit Of Soul
Posty:4
Rejestracja:pt paź 18, 2002 5:41 pm
Lokalizacja:trudno powiedzieć
Wojna (G-Had;)

Post autor: CarL » czw mar 20, 2003 12:02 pm

Czy uważacie interwencje Stanów Zjednoczonych za słuszną? Bo ja tak...
Uważam, że Irak przechowuje broń masowej zagłady i stanowi zagrożenie dla świata, a także Polski;) Irak jest epicentrum zła na planecie... reżim SADDAMA HUSAJNA powinien zostać zlikwidowany w jak najszybszym tempie...

nisia
Keep The Faith
Posty:335
Rejestracja:sob lut 01, 2003 1:39 pm
Lokalizacja:Wasteland
Kontakt:

Post autor: nisia » pt mar 21, 2003 7:41 am

tia?... i rzeczywiście sądzicie, że celem krzaka (busha;p) jest zlikwidowanie reżimu?... kiedy widzę, jak giną ludzie, jak tysiące istnień nie może spać spokojnie, bo nad ich głowami latają bombowce nie chce misię wierzyć, że chodzi o ratowanie irakijczyków od reimu husajna. ofcoz nie interesuję siem polityką (tfu...) ale nie podoba misię, że bush wykorzystuje przewagę stanów i uzurpyuje sobie prawo do kontrolowania swiata. ale oczywiście ja się ie znam...

Bodzio
Blaze Of Glory
Posty:324
Rejestracja:pn paź 14, 2002 6:21 pm
Lokalizacja:Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio » pt mar 21, 2003 1:19 pm

nisia pisze:tia?... i rzeczywiście sądzicie, że celem krzaka (busha;p) jest zlikwidowanie reżimu?... kiedy widzę, jak giną ludzie, jak tysiące istnień nie może spać spokojnie, bo nad ich głowami latają bombowce nie chce misię wierzyć, że chodzi o ratowanie irakijczyków od reimu husajna. ofcoz nie interesuję siem polityką (tfu...) ale nie podoba misię, że bush wykorzystuje przewagę stanów i uzurpyuje sobie prawo do kontrolowania swiata. ale oczywiście ja się ie znam...
Glownie chodzi o usuniecie Saddam jako potencjalnego zagrozenia Swiata...

BJbart
King Of The Mountain
Posty:331
Rejestracja:sob lis 30, 2002 4:43 pm
Lokalizacja:Ruda ¦l±ska
Kontakt:

Post autor: BJbart » pt mar 21, 2003 3:31 pm

Ta wojna to wojna busha, gra o władzę ekonomiczną a nie wojna o sprawiedliwość i równośc. Bush chce dorwać się do największych na świecie zasobów ropy naftowej. Reżim Saddama to tylko pretekst do tego aby przejąć kontrolę nad wielką kasą jaką są irackie zasoby naturalne. GWB Jr kontynuuje rodzinną tradycję doprowadzając kraj do krachu gospodarczego tak jak jego tatuś zrobił to przed laty. Ta wojna to wojna pana Busha a nie narodu amerykańśkiego. Naród amerykanski nie chce tej wojny poparcie jest cholernie nisie a i spada poparcie rządów Busha. W całych Stanach i na całym świecie organizuje sie akcje protestacyjne. Ja tesh jestem przeciwko tej wojnie, bo to nie wojna o dobro ogółu ale o zyski materialne płynące z przejęcie władzy w Iraku przez amerykanów. I niech mi nikt nie probuje powiedzieć, że Amerykanie chcą zbudować tam demokratyczne państwo HE HE HE akurat... powoli Bush zaczyna być nowym Hitlerkiem... gościu nie rozumie tego że nie jest panem świata a zaledwie prezydentem jednego z wielu krajów... mysli że jezeli ma broń i władzę to zimieni świat na lepszy... jak narazie z powodu jego gierek politycznych widzę same straty i nic dobrego... pokażcie mi ludzie jeden pozytywny przykład tego co przynoszą jego kampaniee antyterrorystyczne jak on to nazywa... trzeba tempić zło ale jak narazie to on jest największymterrorystą świata... szkoda mi tylko samych amerykanów bo spoko ludzie... :Fade-color

nisia
Keep The Faith
Posty:335
Rejestracja:sob lut 01, 2003 1:39 pm
Lokalizacja:Wasteland
Kontakt:

Post autor: nisia » pt mar 21, 2003 11:33 pm

Bodzio pisze: Glownie chodzi o usuniecie Saddam jako potencjalnego zagrozenia Swiata...

tiaaa... też tak słyszałam... słyszałam...

tasiemeczka
Keep The Faith
Posty:292
Rejestracja:ndz gru 01, 2002 6:33 pm
Lokalizacja:bydgoszcz

Post autor: tasiemeczka » czw lut 19, 2004 9:48 pm

Tylko czemu tyle osób musiało przy okazji zginąć ?? :(

Zablokowany