Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Bilety na U2

Poszukuję, sprzedam, zamienię, kupię...
Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » pt maja 06, 2005 8:50 pm

Bono uważam za bardzo dobry powód ^-^

Ale ogólnie jestem zdeklarowanym wrogiem sektorów - uważam że popatrzeć w telewizor/telebim to ja mogę z równym powodzeniem w domu, a poza tym i tak wszyscy twierdzą że w moim przypadku bardzo ambitnym planem jest dożycie do dwudziestki, więc równie dobrze mogę zginąć w tłumie odprowadzana dźwiękami mojego kochanego "One"... ^-^ Ech się rozmarzyłam :P

elek84
It's My Life
Posty:143
Rejestracja:czw paź 21, 2004 9:00 pm

Post autor: elek84 » pt maja 06, 2005 11:34 pm

Powód dobry, ale bez przesady żeby narażac życie 8)
a dobrze bawić się można także na sektorze, będę tego najlepszym przykładem. bo jak tu porównywać siedzenie przed telewizorem a bycie osobiście na koncercie. pomijając fakt chudszego portfela ..

a jak usłyszysz takiego wariata z 37 sektora głośno śpiewającego Pride to będę JA !
:D

Pozdrawiam wszystkich fanów U2
i dobrej myśli jestem że z dwóch moich ukochanych zespołów (drugiego możecie się domyślić) nie odwiedzę koncertu tylko tego jednego..

Tico
It's My Life
Posty:157
Rejestracja:ndz cze 22, 2003 11:03 am
Kontakt:

Post autor: Tico » sob maja 07, 2005 10:50 pm

Przeżyłem płyte na Metallice czy Iron Maiden (przy okazji tych drugich nawet byłem pod barierkami) i nie jest to aż takie straszne, a trzeba pamiętać że są to przecież zespoły metalowe a nie rockowe jak U2. Byłem też na sektorze (inny koncert iron maiden) i wierzci mi że jest dużo gorzej niż na płycie, przynajmniej dla mnie.
Natomiast co do płyty jeszcze...to na stadionie chorzowskim jak nie uda Ci się dopchnąć w miare blisko to i tak będziesz widzicieć tylko telebimy...

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » sob maja 07, 2005 11:35 pm

:shock: Czy to znaczy że nawet moja przekochana metoda glanowania zawiedzie? No, toś mnie zmartwił...

elek84
It's My Life
Posty:143
Rejestracja:czw paź 21, 2004 9:00 pm

Post autor: elek84 » ndz maja 08, 2005 11:49 am

Chyba jednak nie żałuje tego mojego sektora
zważywszy na moją ogromną posturę prawdopodobie byłabym na szarym końcu tej płyty :/
a tak to może wróce do domu cala i zdrowa ...

nie macie pojęcia jak już się nie moge doczekać a tu jeszcze dwa dłuuugie miesiące z sesją na tapecie

pozdrawiam wszystkich 8)

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » ndz maja 08, 2005 1:32 pm

Taaaak, a przede mną coś, co akurat interesuje mnie bardzo mało - wybór liceum... Mi tam wszystko jedno gdzie pójdę bo i tak nienawidzę szkoły, więc chyba po prostu dam satysfakcję mojej mamusi i pójdę tam gdzie mi powie... 8)

Dwa miesiące....@#%, nie przeżyję... :shock:

Zablokowany