Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Mandaryna-Bad Name

Wszystkie tematy związane z zespołem

Moderator:Marcjanna

Zablokowany
malenka
Little Bit Of Soul
Posty:4
Rejestracja:pt lut 11, 2005 5:24 pm
Lokalizacja:Szczecin
Mandaryna-Bad Name

Post autor: malenka » ndz wrz 11, 2005 6:38 pm

Pfff...Wczoraj w Szczecinie na Wałach Chrobrego była Mandaryna.. Gdy usłyszałam po jakiejs piosence :A teraz dzieki uprzejmości Pana Jon'a Bon Jovi'ego piosenka która pewnie wszyscy znacie... : Bad Name!... Myslalam ze padne.. gdy usłyszałam ten playback okropny i okropna wersje Mandaryny tego ogromnego przeboju... :(

bonjova
It's My Life
Posty:109
Rejestracja:śr wrz 29, 2004 8:59 pm
Lokalizacja:Olsztyn

Post autor: bonjova » ndz wrz 11, 2005 9:59 pm

Chyba zacięła jej się płyta lub co bardziej prawdopodobne nie potrafi wysilic rozumu i wymyślić czegoś nowego.Co koncert powtarza ten sam tekst " Dzięki uprzejmości..........." :mad:

kamil
Wild In The Streets
Posty:921
Rejestracja:czw mar 20, 2003 2:48 pm
Lokalizacja:Elbląg
Kontakt:

Post autor: kamil » ndz wrz 11, 2005 10:07 pm

ah ta mandaryna

espena
Save A Prayer
Posty:40
Rejestracja:sob sty 15, 2005 10:14 pm
Kontakt:

Post autor: espena » pn wrz 12, 2005 11:42 am

chyba wszystkich wkurza tą gadką :/ . swoją drogą nie rozumię ludzi, którzy twierdzą iż ona strasznie fałszuje, a pomimo to słuchają jej dalej i podniecają się 'dokonaniami muzycznym' :(.

nemo
Save A Prayer
Posty:28
Rejestracja:pt gru 19, 2003 4:25 pm

Post autor: nemo » pn wrz 12, 2005 5:37 pm

Miałam okazje usłyszec ja w TV. Szczena opadła mi do ziemi . Jak ona mogła popełnic takie swietokractwo!??? :evil: Powinna sama cosik skrobnac, albo jeden ze specoow od plastic music by napisał!
Espena rozumiem Cie! Sama sie nad tym głowie ......Cooż chyba takie osoby to same nie wiedza co mówia.... :czarodziej:

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » pn wrz 12, 2005 6:24 pm

Ja rozumiem,że jesteście zbulwersowani posunięciem Mandaryny,jako i ja jestem,ale przerabialiśmy już skakanie jej do gardła przez jakieś dwanaście wątków.Wszyscy uznali,że jest be,więc może damy sobie już spokój?

espena
Save A Prayer
Posty:40
Rejestracja:sob sty 15, 2005 10:14 pm
Kontakt:

Post autor: espena » pn wrz 12, 2005 10:05 pm

nemo pisze:Miałam okazje usłyszec ja w TV. Szczena opadła mi do ziemi . Jak ona mogła popełnic takie swietokractwo!??? :evil: Powinna sama cosik skrobnac, albo jeden ze specoow od plastic music by napisał!
Espena rozumiem Cie! Sama sie nad tym głowie ......Cooż chyba takie osoby to same nie wiedza co mówia.... :czarodziej:
cieszę się że mnie rozumiesz, coż widać że MandaRYJaA, to temat niewyczerpalny. jeśli się zabierze za nowe covery to pewno jeszcze długo będą trwały dyskusje na temat jej osoby :)

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » śr wrz 14, 2005 4:40 pm

Jak to mówił komisarz Ryba "Ale poo coo...?" XD

Zablokowany