Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

mandaryna, mandaryna :(((

Wszystkie tematy związane z zespołem

Moderator:Marcjanna

Lisek
Little Bit Of Soul
Posty:9
Rejestracja:wt sie 30, 2005 12:56 am
mandaryna, mandaryna :(((

Post autor: Lisek » wt sie 30, 2005 1:11 am

Na stronie merlin.com.pl można odsłuchać fragment YGLABN w wykonaniu niejakiej Mandaryny. Ma jakieś 30 sekund, ale to i tak wystarcza żeby się przekonać o beznadziejnym wykonaniu tej piosenki :cry: . Mam bardzo wielką nadzieje, że to zakończy przygode Mandaryny z coverami BJ i nie zabierze się za przerabianie Livin... czy It's my life.

iza
Keep The Faith
Posty:357
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 8:06 pm
Lokalizacja:warszawa

Post autor: iza » wt sie 30, 2005 8:10 am

Raczej nie będzie teraz przerabiała całej dyskografii Bon Jovi. Ja bym się zastanawiała, czy teraz nie zabierze się za Welcome To The Jungle.
Co do coverów BJ, to kiedyś Groove Coverage czy jakoś tak zapowiadali wykonanie owego.

Dandi
It's My Life
Posty:163
Rejestracja:śr paź 13, 2004 5:59 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Dandi » wt sie 30, 2005 10:04 am

proponuje zostawic juz w cholere temat mandaryny bo dyskutowanie na ten temat nie ma sensu.Kazdy ma to samo zdanie i kobieta owoc nie zasluguje na dalsza dyskusje i kolejne temety na jej temat.

Klorcio
It's My Life
Posty:219
Rejestracja:czw lip 08, 2004 10:45 pm
Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Post autor: Klorcio » wt sie 30, 2005 10:32 am

Czy do każdego tematu do dyskusji musi być 5 tematów na forum ?? Kilka tematów do albumu HAND na listach typu HAND na popliscie, HAND na liscie 30 ton.....itp itd...a teraz jeszcze odnośnie Mandaryny. Wybaczcie, ale robicie tu niezły syf.
Szacuneczek, pozdrawiam.

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » wt sie 30, 2005 2:56 pm

O HAND tematy się nam mnożą i mnożą.... to fakt. Ale przede wszystkim, to już dajmy temu Cytrusowi spokój. Odsłuchałam kawałek, wrażenia takie jak wszyscy ( :mad: :x :( :shock: ) i nie zakładajmy kolejnego tematu pod hasłem "Mandaryna i YGLABN, czyli jak zeszmacić utwór BJ". Nie mamy do obgadania fajniejszych tematów???? Kurczę, chyba lepiej byłoby poświęcić więcej miejsca chociażby walącym po oczach bielą ząbkom JB'ego.... zawsze obiekt wdzięczniejszy :D .

Dandi
It's My Life
Posty:163
Rejestracja:śr paź 13, 2004 5:59 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Dandi » wt sie 30, 2005 5:07 pm

O kurde zobaczcie na co trafilem w internecie ! posluchajcie koniecznie tego dziela sztuki ! ktos nagral jak spiewa mandaryna podczas ktoregos z koncertow gdy wszyscy widzowie slyszeli playback, oto link ( milego sluchania ) :
http://unicity.pl/szydell/Mandaryna.mp3

klaudi
I Believe
Posty:84
Rejestracja:śr cze 15, 2005 7:35 pm
Lokalizacja:Brzozów

Post autor: klaudi » wt sie 30, 2005 7:06 pm

no fakt mówienie przez cały czas o mandarynie staje się powoli nudne dajmy jej już świety spokój bo tak wiadomo że już nic nie zdziałamy to po co o tym wałkować a że źle zaśpiewała YGLABN to było do przewidzenia

Bon Joviątko
It's My Life
Posty:214
Rejestracja:wt gru 23, 2003 5:59 pm
Lokalizacja:Tychy

Post autor: Bon Joviątko » wt sie 30, 2005 7:10 pm

Dandi pisze:O kurde zobaczcie na co trafilem w internecie ! posluchajcie koniecznie tego dziela sztuki ! ktos nagral jak spiewa mandaryna podczas ktoregos z koncertow gdy wszyscy widzowie slyszeli playback, oto link ( milego sluchania ) :
http://unicity.pl/szydell/Mandaryna.mp3
No po prostu rewelacja....... :shock: :shock: :shock: :?

Gory
Little Bit Of Soul
Posty:3
Rejestracja:wt sie 30, 2005 11:44 pm

Post autor: Gory » wt sie 30, 2005 11:46 pm

uwielbiam polskie "wokalistki" :D

Lisek
Little Bit Of Soul
Posty:9
Rejestracja:wt sie 30, 2005 12:56 am

Post autor: Lisek » śr sie 31, 2005 2:25 am

http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place ... position=1
Czyżby ktoś z fanów BJ maczał w tym palce :D :D

Dandi
It's My Life
Posty:163
Rejestracja:śr paź 13, 2004 5:59 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Dandi » śr sie 31, 2005 9:41 am

"Obecnie Mandaryna śpiewa tylko na żywo, przygotowując się do występu w Sopocie" kurde ten wystep bedzie 100 razy lepszy od tego nagrania jezeli oczywiscie tak jak zapowiada zaspiewa na zywo :D Musze do zobaczyc choc wczesniej nie mialem zamiaru :)

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » śr sie 31, 2005 9:47 am

Lisek pisze:http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place ... position=1
Czyżby ktoś z fanów BJ maczał w tym palce :D :D
Heh, byłaby to "zbrodnia" (żadna to zbrodnia, prawda czysta i naga) w obronie własnej (czytaj: w obronie ducha rock'n'rolla) i w afekcie, więc kto wie.... Może to faktycznie ktoś z nas dokopał się do takich rewelacji???? 8)

Dandi pisze:"Obecnie Mandaryna śpiewa tylko na żywo, przygotowując się do występu w Sopocie" kurde ten wystep bedzie 100 razy lepszy od tego nagrania jezeli oczywiscie tak jak zapowiada zaspiewa na zywo :D Musze do zobaczyc choc wczesniej nie mialem zamiaru :)
Musi być Mandaryna nieźle zdesperowana, skoro jako "artystka wielka i natchniona", za którą się przecież uważa, podjęła dramatyczną decyzję o śpiewaniu na żywo.... :wink:

espena
Save A Prayer
Posty:40
Rejestracja:sob sty 15, 2005 10:14 pm
Kontakt:

Post autor: espena » śr sie 31, 2005 11:42 am

Lisek pisze:http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place ... position=1
Czyżby ktoś z fanów BJ maczał w tym palce :D :D
heh ja zamaczałam trochę swoje zgrabne paluszki w tym gównie, dałam swojego komenta pod tym artykulikiem :D :D :D

99-in-the-shade
It's My Life
Posty:140
Rejestracja:ndz wrz 12, 2004 4:53 pm
Lokalizacja:Zabrze
Kontakt:

Post autor: 99-in-the-shade » śr sie 31, 2005 1:05 pm

Ajjj tam zamach :lol: Już się spodziewałam, że ktoś na nią wyleciał z siekierą :P A nagranie jest naprawdę 'przecudnej urody' - przez tą dziewoje moja Mama zaczęła śpiewać trzy razy głośniej, argumentując, że nic gorszego od Owoca i tak być nie może *-*

klaudi
I Believe
Posty:84
Rejestracja:śr cze 15, 2005 7:35 pm
Lokalizacja:Brzozów

Post autor: klaudi » śr sie 31, 2005 3:02 pm

Miałam okazję to przesłuchać i myślała że padnę ze śmiechu i jeśli faktycznie ma w Sopocie zagrać na żywo to mam spore wątpliwości co do jej wykonania

Zablokowany