Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Naprawdę rockowy album Have A Nice Day...

Wszystkie tematy związane z zespołem

Moderator:Marcjanna

pathfinder
I Believe
Posty:50
Rejestracja:pn lut 16, 2004 10:34 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: pathfinder » wt sie 30, 2005 7:38 pm

Osobiście nie mam najmniejszego zamiaru głaskać zespołu tylko dlatego , że wydali płytę . Jednak z końcowymi werdyktami czy płyta jest dobra czy nie poczekam , aż usłyszę ją w całości . Z jednym wyjątkiem : "Who says you can't go home" jest do dupy - tego nie muszę słuchać w całości .

Ava`
I Believe
Posty:67
Rejestracja:pt kwie 09, 2004 9:38 pm
Lokalizacja:Mysłowice

Post autor: Ava` » wt sie 30, 2005 8:17 pm

Gonia M pisze:To, ze muza schodzi na psy to jest moja subiektywna opinia
A to, że muzyka się rozwija to moja subiektywna opinia. TY jako pierwsza to skomentowałaś :) Każdy wyraża tutaj swoje zdanie. I lepiej niech juz tak zostanie.
pathfinder pisze:Z jednym wyjątkiem : "Who says you can't go home" jest do dupy - tego nie muszę słuchać w całości .
Zgadzam się. Ale nie jest to jedyna piosenka, która nie zrobiła namnie większego wrażenia. Po przesłuchaniu fragmentów najbardziej podoba mi się "I Am" i "Bells Of Freedom", ale niewykluczone, że zmienię zdanie, jak przesłucham je w całości.

LoRdI
Keep The Faith
Posty:361
Rejestracja:sob sie 28, 2004 9:29 am

Post autor: LoRdI » wt sie 30, 2005 9:28 pm

ja nie słucham urywków, czekam na całosc

Pippo
Save A Prayer
Posty:34
Rejestracja:pn sty 24, 2005 7:33 pm
Lokalizacja:Milano

Post autor: Pippo » wt sie 30, 2005 9:47 pm

LoRdI pisze:ja nie słucham urywków, czekam na całosc
Podziwiam Twoja cierpliwosc, ja bym niewytrzymal ;)

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » wt sie 30, 2005 10:14 pm

BJbart pisze:geee jakbym słuchał narzekania starych bab... "za naszych czaaaasów...." - normalnie dupe ściska... jest rok 2005 i DZIŚ a nie 20 lat temu... pokażcie mi kapele która gra dziś tak jak grali 20 lat temu. Chyba takiej nie ma. Poza tym Bon Jovi chyba zawsze wpadali w trendy. W latach 80 były setki takich kapel i wszystkie grały tak samo. Kto pierwszy sie przebił ten królował. BJ sie udało i chwała im za to ze ciągle grają bo większość juz dawno sie rozpadła i albo sprzedają popcorn albo tankują samochody.

Kazdy chce trafić do jak najwiekszej ilosci ludzi, a TRAFIĆ to znaczy sprzedać. I to WSZYSCY robią. Nie wierze jak jakiś artysta mówi, że to co robi to robi DLA LUDZI a nie dla kasy. heh... owszem dla LUDZI ale za darmo nie da.

I założe się że tego albumu sprzeda się zdecydowanie więcej niż BOUNCE. HAND sie podoba i ludzie to kupią.

KONIEC! życie @$%! i tyle no 8) albo sie dostosujesz albo lecisz. no chyba ze czujesz sie na tyle silny ze przebijesz sie przez to całe gówno i bedziesz kimś ;-) Czasem sie udaje. Im sie juz raz udało, czy sie uda jeszcze raz ? kto to wie...

P.S. Kurcze jakoś cholernie PESYMISTYCZNIE sie tu podchodzi do kazdego, jakiego kolwiek działania BJ, jezeli chodzi o nagrywnaie nowych kawałków. Myślałem ze to ja jestem nieco pod tym względem skrzywiony i nic mi sie nie podoba ale to co tu widze to mnei czasem przeraża :]
kiedyś napisze o tym książke hehe :D ;-) 8)

POZDRO!!!
W zupełności się z Tobą zgadzam!!

Gonia M
Save A Prayer
Posty:46
Rejestracja:pn lut 23, 2004 4:54 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Gonia M » wt sie 30, 2005 10:28 pm

W sumie to nie wiem o co tyle hałasu. I tak pewnie większość z nas kupi te płytę :-))

espena
Save A Prayer
Posty:40
Rejestracja:sob sty 15, 2005 10:14 pm
Kontakt:

Post autor: espena » wt sie 30, 2005 11:04 pm

jak dla mnie krążek zapowiada się super. podobają mi się piosenki, brzmienie gitary i wokal też niczego sobie. tak trzymać BJ !!! :D

Bon Jovi
Save A Prayer
Posty:47
Rejestracja:wt lut 24, 2004 5:02 am
Lokalizacja:Warszawa - Śródmieście Płn.
Kontakt:

Post autor: Bon Jovi » śr sie 31, 2005 3:56 am

Dla mnie album zapowiada się fajnie. Zpowiadali że będzie to dobry rock'owy album z współczesnym brzmieniem i spełnili to. Jak by napisali że będzie to dobry rock'owy album ze starym brzmieniem typu NJ lub SWW to mielibyście racje że to nie jest to. A wg mnie wywiązali się z zapowiedzi. Album jest jaknajbardziej konkurencyjny do albumu z zeszłego roku kapeli Europe. Co mnie bardzo cieszy:-) Mój typ to: 10. "Complicated".
Jedna uwaga, wydawajcie opinie jak znacie całe utwóry. Zawsze było że przed wydaniem nowego album większa część krytycznie podchodziła, jak album się ukazał i poznane zostały całe utwóru, to ok. 70% procent ludzi wypowiadających sie negatywnie nagel zmieniła zdanie i zaczynała ich chwalić.
Jeśli sami umiecie lepiej grać to nagrajcie lepiej. Jeśli wam się muzyka BJ nie podoba, to jej nie słuchajcie, nie ma przymusu.

Moje oczekiwania zespół spełnił, a brałem pod uwage to że grają grubo ponad 20 lat, liczę jeszcze okres jak grali razem po knajpach, a dokładniej od pierwszej taśmy demo z 1978 roku. Mamy XXI i Bon Jovi się rozwijają, nie stoją w miejscu. Krytykować będą ich zawsze, jak nie za to że się zmienili, to za to by ihc krytykowali że się nie zmienili.

Dodam na koniec że słucham ich od 1986 roku i faktem jest że każdy ich album od wydania pierwszego w 1984 roku był inny, ale każdy ma coś w sobie takiego że się ich lubi za to co nagrywają.

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » śr sie 31, 2005 9:48 am

Bon Jovi pisze:Dla mnie album zapowiada się fajnie. Zpowiadali że będzie to dobry rock'owy album z współczesnym brzmieniem i spełnili to. Jak by napisali że będzie to dobry rock'owy album ze starym brzmieniem typu NJ lub SWW to mielibyście racje że to nie jest to. A wg mnie wywiązali się z zapowiedzi. Album jest jaknajbardziej konkurencyjny do albumu z zeszłego roku kapeli Europe. Co mnie bardzo cieszy:-) Mój typ to: 10. "Complicated".
Jedna uwaga, wydawajcie opinie jak znacie całe utwóry. Zawsze było że przed wydaniem nowego album większa część krytycznie podchodziła, jak album się ukazał i poznane zostały całe utwóru, to ok. 70% procent ludzi wypowiadających sie negatywnie nagel zmieniła zdanie i zaczynała ich chwalić.
Jeśli sami umiecie lepiej grać to nagrajcie lepiej. Jeśli wam się muzyka BJ nie podoba, to jej nie słuchajcie, nie ma przymusu.

Dokładnie!!!!!! :D

Moje oczekiwania zespół spełnił, a brałem pod uwage to że grają grubo ponad 20 lat, liczę jeszcze okres jak grali razem po knajpach, a dokładniej od pierwszej taśmy demo z 1978 roku. Mamy XXI i Bon Jovi się rozwijają, nie stoją w miejscu. Krytykować będą ich zawsze, jak nie za to że się zmienili, to za to by ihc krytykowali że się nie zmienili.

Dodam na koniec że słucham ich od 1986 roku i faktem jest że każdy ich album od wydania pierwszego w 1984 roku był inny, ale każdy ma coś w sobie takiego że się ich lubi za to co nagrywają.

espena
Save A Prayer
Posty:40
Rejestracja:sob sty 15, 2005 10:14 pm
Kontakt:

Post autor: espena » śr sie 31, 2005 11:49 am

heh, cieszę się że nareszcie ludziska zaczynacie dobrze oceniać ten zespół i jego postępowanie po 20 latach grania. rzeczywiście nie jest źle z tymi piosenkami, a ci co narzekają, coż mogą poprostu przestać słuchać kapeli.

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » śr sie 31, 2005 6:22 pm

Też odnoszę czasem takie wrażenie, że niektórzy czekają na śliwki na wierzbie z tymi BJ zamiast brać się za poszerzanie swych muzycznych horyzontów i odnalezienie czegoś, co idealnie wpasowuje się w ich gust :wink:

Dandi
It's My Life
Posty:163
Rejestracja:śr paź 13, 2004 5:59 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Dandi » śr sie 31, 2005 6:28 pm

CRUSHynka pisze:Też odnoszę czasem takie wrażenie, że niektórzy czekają na śliwki na wierzbie z tymi BJ zamiast brać się za poszerzanie swych muzycznych horyzontów i odnalezienie czegoś, co idealnie wpasowuje się w ich gust :wink:
otoz to ! wiecej takich wypowiedzi :)

kamil
Wild In The Streets
Posty:921
Rejestracja:czw mar 20, 2003 2:48 pm
Lokalizacja:Elbląg
Kontakt:

Post autor: kamil » śr sie 31, 2005 6:33 pm

czekam na album z niecierpliwoscia i na litosc blagam przestanmy dyskutowac o: już się nie wypowiadam na temat "Niech Bon Jovi grają tak, jak w latach osiemdziesiątych". bo ta rozmowa to tego wlasnie prowadzi

Jonny
I Believe
Posty:56
Rejestracja:sob cze 05, 2004 11:37 pm
Lokalizacja:torun

Post autor: Jonny » śr sie 31, 2005 10:19 pm

Bon Jovi napisał:
Dla mnie album zapowiada się fajnie. Zpowiadali że będzie to dobry rock'owy album z współczesnym brzmieniem i spełnili to. Jak by napisali że będzie to dobry rock'owy album ze starym brzmieniem typu NJ lub SWW to mielibyście racje że to nie jest to. A wg mnie wywiązali się z zapowiedzi. Album jest jaknajbardziej konkurencyjny do albumu z zeszłego roku kapeli Europe. Co mnie bardzo cieszy:-) Mój typ to: 10. "Complicated".
Jedna uwaga, wydawajcie opinie jak znacie całe utwóry. Zawsze było że przed wydaniem nowego album większa część krytycznie podchodziła, jak album się ukazał i poznane zostały całe utwóru, to ok. 70% procent ludzi wypowiadających sie negatywnie nagel zmieniła zdanie i zaczynała ich chwalić.
Jeśli sami umiecie lepiej grać to nagrajcie lepiej. Jeśli wam się muzyka BJ nie podoba, to jej nie słuchajcie, nie ma przymusu.

Dokładnie!!

Moje oczekiwania zespół spełnił, a brałem pod uwage to że grają grubo ponad 20 lat, liczę jeszcze okres jak grali razem po knajpach, a dokładniej od pierwszej taśmy demo z 1978 roku. Mamy XXI i Bon Jovi się rozwijają, nie stoją w miejscu. Krytykować będą ich zawsze, jak nie za to że się zmienili, to za to by ihc krytykowali że się nie zmienili.

Dodam na koniec że słucham ich od 1986 roku i faktem jest że każdy ich album od wydania pierwszego w 1984 roku był inny, ale każdy ma coś w sobie takiego że się ich lubi za to co nagrywają.



Bon Jovi Wysłany: Dzisiaj - 01:56 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Dla mnie album zapowiada się fajnie. Zpowiadali że będzie to dobry rock'owy album z współczesnym brzmieniem i spełnili to. Jak by napisali że będzie to dobry rock'owy album ze starym brzmieniem typu NJ lub SWW to mielibyście racje że to nie jest to. A wg mnie wywiązali się z zapowiedzi. Album jest jaknajbardziej konkurencyjny do albumu z zeszłego roku kapeli Europe. Co mnie bardzo cieszy:-) Mój typ to: 10. "Complicated".
Jedna uwaga, wydawajcie opinie jak znacie całe utwóry. Zawsze było że przed wydaniem nowego album większa część krytycznie podchodziła, jak album się ukazał i poznane zostały całe utwóru, to ok. 70% procent ludzi wypowiadających sie negatywnie nagel zmieniła zdanie i zaczynała ich chwalić.
Jeśli sami umiecie lepiej grać to nagrajcie lepiej. Jeśli wam się muzyka BJ nie podoba, to jej nie słuchajcie, nie ma przymusu.

Moje oczekiwania zespół spełnił, a brałem pod uwage to że grają grubo ponad 20 lat, liczę jeszcze okres jak grali razem po knajpach, a dokładniej od pierwszej taśmy demo z 1978 roku. Mamy XXI i Bon Jovi się rozwijają, nie stoją w miejscu. Krytykować będą ich zawsze, jak nie za to że się zmienili, to za to by ihc krytykowali że się nie zmienili.

Dodam na koniec że słucham ich od 1986 roku i faktem jest że każdy ich album od wydania pierwszego w 1984 roku był inny, ale każdy ma coś w sobie takiego że się ich lubi za to co nagrywają.


espena Wysłany: Wczoraj - 09:04 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

jak dla mnie krążek zapowiada się super. podobają mi się piosenki, brzmienie gitary i wokal też niczego sobie. tak trzymać BJ !


Gonia M Wysłany: Wczoraj - 08:28 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

W sumie to nie wiem o co tyle hałasu. I tak pewnie większość z nas kupi te płytę )


daroo Wysłany: Wczoraj - 08:14 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

BJbart napisał:
geee jakbym słuchał narzekania starych bab... "za naszych czaaaasów...." - normalnie dupe ściska... jest rok 2005 i DZIŚ a nie 20 lat temu... pokażcie mi kapele która gra dziś tak jak grali 20 lat temu. Chyba takiej nie ma. Poza tym Bon Jovi chyba zawsze wpadali w trendy. W latach 80 były setki takich kapel i wszystkie grały tak samo. Kto pierwszy sie przebił ten królował. BJ sie udało i chwała im za to ze ciągle grają bo większość juz dawno sie rozpadła i albo sprzedają popcorn albo tankują samochody.

Kazdy chce trafić do jak najwiekszej ilosci ludzi, a TRAFIĆ to znaczy sprzedać. I to WSZYSCY robią. Nie wierze jak jakiś artysta mówi, że to co robi to robi DLA LUDZI a nie dla kasy. heh... owszem dla LUDZI ale za darmo nie da.

I założe się że tego albumu sprzeda się zdecydowanie więcej niż BOUNCE. HAND sie podoba i ludzie to kupią.

KONIEC! życie @$%! i tyle no albo sie dostosujesz albo lecisz. no chyba ze czujesz sie na tyle silny ze przebijesz sie przez to całe gówno i bedziesz kimś Czasem sie udaje. Im sie juz raz udało, czy sie uda jeszcze raz ? kto to wie...

P.S. Kurcze jakoś cholernie PESYMISTYCZNIE sie tu podchodzi do kazdego, jakiego kolwiek działania BJ, jezeli chodzi o nagrywnaie nowych kawałków. Myślałem ze to ja jestem nieco pod tym względem skrzywiony i nic mi sie nie podoba ale to co tu widze to mnei czasem przeraża :]
kiedyś napisze o tym książke hehe

POZDRO!


lol well said

i jeszcze dodam ze jak w kulko bedzieta zgredy sluchac muzyki z tamtych lat to kazda nute na pamiec bedziecie znac. Najlepiej jak JOn i RiciE zapuscili by dlugie wlosy jeszcze raz i stworzyli runaway i LOAP jeszcze raz. pytanie? PO JAKIEGO CHOOJA ??? ... sie powtarzac.....

co to qrrwa??? mandaryna co kopiuje wszystko co sie da i wioche siejje???


jak plyta HAND osiagnie sukces to dopiero wtedy ja docenicie. Jest to standardowo snobistyczne podejscie



z gorki przepraszam za ostrą krytykę, ale to tylko po to aby uświadomic doraznie :lol:

iza
Keep The Faith
Posty:357
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 8:06 pm
Lokalizacja:warszawa

Post autor: iza » czw wrz 01, 2005 1:59 pm

Pomiędzy własną oceną a liczeniem na następne Runaway jest zasadnicza różnica. I nie wiem co do tego mają długie włosy. Niektórym po prostu nowa płyta nie przypadła do gustu i nie widzę w tym powodu, żeby w ogóle przestać słuchać Bon Jovi.

Album w swoim brzmieniu ma być aktualny? Czyli po prostu BJ zrobili coś trendy, tak?

Gdyby Jon i Richie (?!) stworzyli kolejne Runaway lub LOAP, to właściwie byłoby podobnie jak z IML, Everyday i HAND.

Zablokowany