Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Naprawdę rockowy album Have A Nice Day...

Wszystkie tematy związane z zespołem

Moderator:Marcjanna

klaudi
I Believe
Posty:84
Rejestracja:śr cze 15, 2005 7:35 pm
Lokalizacja:Brzozów

Post autor: klaudi » czw wrz 01, 2005 7:00 pm

Ja jednak wolałabym aby BJ pokazali nam nowe piosenki we współczesnym brzmieniu a nie żeby wracali do starych piosenek które znamy i kochamy. Ja bardzo chcę aby mój ukochany zespół nadal się rozwijał i udowadniał nam wszystki że nadal mają ciekawe pomysły do tworzenia muzyki.

Bon Jovi
Save A Prayer
Posty:47
Rejestracja:wt lut 24, 2004 5:02 am
Lokalizacja:Warszawa - Śródmieście Płn.
Kontakt:

Re: Naprawdę rockowy album Have A Nice Day...

Post autor: Bon Jovi » czw wrz 01, 2005 9:42 pm

daroo pisze:Na oficjalnej strone zespołu zostały zamieszczone urywki utworków (w dyskografii)...hmm oczywiście przesluchalem je sobie, wszystkie dwanascie i...pozwólcie że sobie tutaj krótko z recenzuje już (choć oceniac nie bede ale sądząc po urywkach jest b. dobry) a więc zacznę od: 8)

Zacznę od tego że mamy wkońcu to czego chcemy :P !! szybkie rockowe kawałki...które pasują do dzisiejszych standartów typu Green Day :wink: , praktycznie nie ma na albumie mdłych ballad których jak sami wiemy w ostatnim czasie na ostatnich albumach Bon Jovi było wiele i mielismy ich dosyć :? , chcielismy dostać w ręce szybki rockowy albumik - no to mamy hehe ja kupuje na bank oryginał!! 8)
Green Day?
Proszę mi nie porównywać Bon Jovi do Green Day.
Bon Jovi nie grają punck'roka a Green Day tak.
lubie ze 2 kawałki GD. Ale nie podoba mi się porównanie do kapeli punck'rokowej. Green Day ma zupełnie inny przekaz.
Bon Jovi nie ma takiego przekazu jak Green Day.

Dandi
It's My Life
Posty:163
Rejestracja:śr paź 13, 2004 5:59 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Dandi » czw wrz 01, 2005 10:17 pm

daroo na poczatku porownal fragmenty do Green day'a ,kazdy to podchwycil a ja wcale w tym nic z Green day'a nie widze, to jest rock a nie punk rock. Wedlug mnie zupelnie nie trafne porownanie.

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » czw wrz 01, 2005 10:28 pm

Chwileczke...zgodze się, jest różnica miedzy tymi zespołami...ale chodziło mi oto że nowa płyta Bon Jovi jest równie szybka i żywiołowa jak obecnie Green Day i pasuje do dzisiejszych standartów patrząc jak obecnie są popularni panowie z Green Day, myślę że Bon Jovi z Have A Nice Day osiągną podobny sukces co GD z albumem "American Idiot" :wink: :)
Z tąd moje porównania...

Bon Jovi
Save A Prayer
Posty:47
Rejestracja:wt lut 24, 2004 5:02 am
Lokalizacja:Warszawa - Śródmieście Płn.
Kontakt:

Post autor: Bon Jovi » pt wrz 02, 2005 1:15 am

Green Day zawsze było zywiołowe, cały punck'rock jest żywiołowy. Bon Jovi są różni, czasem spokojni a czasem dają czadu, innymi chwilami mroczni.

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » pt wrz 02, 2005 9:51 pm

Odczepmy się już od tego Green Day, niech będzie, że płyta ma współczesne brzmienie, jakie prezentują niektóre kapele, grające obecnie i będące na topie -_-'.

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » pt wrz 02, 2005 10:08 pm

O !! I tego się trzymajmy hehe :wink: 8) :P

LoRdI
Keep The Faith
Posty:361
Rejestracja:sob sie 28, 2004 9:29 am

Post autor: LoRdI » sob wrz 03, 2005 2:04 pm

nie brzmi to optymistycznie :?

ps
Green Day z prawidzwym punkiem niewiele ma wspolnego

Jeopardy

Post autor: Jeopardy » sob wrz 03, 2005 8:42 pm

Wielkie Joł!

Green Day to banda pedałów grająca pedalska muzyke.

Restekpa!
Mateo

Zablokowany