Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Acces All Areas

Wszystkie tematy związane z zespołem

Moderator:Marcjanna

Zablokowany
daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia
Acces All Areas

Post autor: daroo » ndz sie 28, 2005 11:18 am

Jestem normalnie pod wielkim ale to naprawde wielkim wrażeniem, obejzalem sobie wczoraj wieczorem w całości 6 części które zostaly juz zamieszczone na oficjalnej stronce...oprócz Bon Jovi tam jest pełno gwiazd...Cher, Elton John, Jimmy Page...i wielu wielu innych...mnóstwo, np. podobał mi się moment, kiedy Brian May...popijał sobie ostro piwko z Richim Samborą, wspaniały film, wspaniałe urywki z wspaniałych koncertów, kulisy...według mnie najlepszej trasy koncertowej Bon Jovi - "The Jersey Syndicate" :D

klaudi
I Believe
Posty:84
Rejestracja:śr cze 15, 2005 7:35 pm
Lokalizacja:Brzozów

Post autor: klaudi » ndz sie 28, 2005 12:14 pm

u mnie net jest powalony bo otwiera mi to bez obrazu no cóż raczej sobie tego nie obejrze

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » ndz sie 28, 2005 1:27 pm

Współczuję-hey, c'est la vie....
(po przejściach z moim kompem mogę tylko radzić w takich sytuacjach, żeby nie odgryzać w pasji pokręteł od głośników ani nie przegryzać kabla od myszki, bo zębów szkoda :) .
A tak wracając do topicu: też obejrzałam wszystkie 6 części Access i zgadzam się z daroo-film jest naprawdę wyczesany. I faktycznie, ile gwiazd się tam przewija... A wygłupy chłopaków z BJ zasługują normalnie na Oscara :) . I faktycznie, Jersey Syndicate to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza, trasa BJ-promująca moim zdaniem jedną z najlepszych płyt w dorobku chłopaków....

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » ndz sie 28, 2005 10:38 pm

dokładnie...nic ująć...a dodawać jeszcze i jeszcze...(hehe oczywiscie samych pozytywnych przymiotników) 8) :wink: !!

klaudi
I Believe
Posty:84
Rejestracja:śr cze 15, 2005 7:35 pm
Lokalizacja:Brzozów

Post autor: klaudi » pn sie 29, 2005 9:09 pm

no wreszcie mogłam zobaczyć Acces all areas bo oglądałam późnym wieczorem a zazwyczaj próbowałam włączyć to po południu i jestem happy bo to jest super

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » wt sie 30, 2005 10:26 pm

Wiecie może jak się nazywa ta piosenka która leci na samym końcu podczas trwania napisów?? :? ?? pytam się z ciekawości...bo jest zajefajna!!!!

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » wt sie 30, 2005 10:29 pm

Wiecie może jak się nazywa ta piosenka która leci na samym końcu podczas trwania napisów?? :? ?? pytam się z ciekawości...bo jest zajefajna!!!!

Gośka
It's My Life
Posty:195
Rejestracja:czw lip 15, 2004 6:31 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Gośka » śr sie 31, 2005 12:14 pm

Ja tez bym chciala sobie to ogladnac ale mi sie to nie otwiera !! !! Jak wszystko zreszta !! Ale nic moze mi sie uda gdzies sciagnac.

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » śr sie 31, 2005 6:17 pm

Ta piosenka, to "Seven Days" Boba Dylana. Mam ten utwór wykonywany przez BJ live jako medley z Social Disease - wypada świetnie.

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » śr sie 31, 2005 10:28 pm

Thx Crushynko, pozdro i buziaczki dla ciebie hehe :wink: :) 8)

Zablokowany