Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

You give love a bad name promuje płytę Mandaryny za granicą

Wszystkie tematy związane z zespołem

Moderator:Marcjanna

Ankag
Save A Prayer
Posty:38
Rejestracja:śr cze 15, 2005 3:54 pm
Lokalizacja:Sosnowiec
You give love a bad name promuje płytę Mandaryny za granicą

Post autor: Ankag » ndz sie 14, 2005 1:19 am

Jedno słowo: KOSZMAR
Bon jovi zapewnę na to trafią i już oczami wyobraźni widzę, jak sobie rwą włosy z głowy i obmyślają zemstę :evil: za okaleczenie tak wspaniałego utworu!!

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » ndz sie 14, 2005 10:24 am

Hmmm.... jeśli zemsta byłaby tak okrutna, jak owe słynne zagłuszenie koncertu Metalliki w latach osiemdziesiatych (dali czadu wtedy), to jedno muszę powiedzieć-należy się tej całej Mandarynie. :evil: jeszcze dzięki Bogu nie słyszałam YGLABN w jej wykonaniu, ale niczego innego się nie spodziewam jak po prostu masakry tego świetnego kawałka BJ :cry: . A co do rwania włosów z głowy-może chłopcy nie będą AŻ tak radykalni w stosunku do samych siebie, w końcu łyse Bon Jovi to już nie to samo...... :P

Lin...
I Believe
Posty:60
Rejestracja:pn sie 08, 2005 7:21 pm
Lokalizacja:New Zeland

Post autor: Lin... » ndz sie 14, 2005 11:38 am

Wylysiec przez jakis tam gupi owoc nie ma co...na to nie mozna pozwolic.....ale plan zemsty sama zaczynam obmyslac... :lol:

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » ndz sie 14, 2005 12:21 pm

To brzmi ciekawie.... :D A co więcej można Mandarynie zrobić w ramach zemsty, nie licząc przemyślanych działań w stylu wklepywania NIE dla jej utworu na Popliście 20 razy dziennie???? Bo jak ktoś ma lepszy plan zemsty już opracowany, to ja się chętnie przyłączam.... :evil:

klaudi
I Believe
Posty:84
Rejestracja:śr cze 15, 2005 7:35 pm
Lokalizacja:Brzozów

Post autor: klaudi » ndz sie 14, 2005 5:21 pm

mam nadzieję ze jej wykonanie nie odniesie żadnego sukcesu i żeby usłyszała same negatywne opinie na temat jej wykonania :lol: miejmy nadzieję także aby nie trafiła jej wersja na żadne 1 miejsca list przebojów za granicą jak było niby z Here I go again to byłby wielki koszmar :mad:

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » ndz sie 14, 2005 6:08 pm

Twisted Sister pisze:Hmmm.... jeśli zemsta byłaby tak okrutna, jak owe słynne zagłuszenie koncertu Metalliki w latach osiemdziesiatych (dali czadu wtedy)
Tego... no... to był raczej przypadek *-*.

Lin...
I Believe
Posty:60
Rejestracja:pn sie 08, 2005 7:21 pm
Lokalizacja:New Zeland

Post autor: Lin... » ndz sie 14, 2005 7:27 pm

O co chodzi z tym koncertem ??

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » ndz sie 14, 2005 7:36 pm

To było jakoś tak:W osiemdziesiątym którymś (nieważne którym) BJ wystepowali na festiwalu Monsters Of Rock w Donington w Anglii i na tym samym festiwalu występowała też Metallica. Jon podszedł do kolesi z Metalliki podekscytowany myślą o wspólnym występie z nimi, a w odpowiedzi na tę propozycję występu usłyszał stek wyzwisk. No i później, na występie Metalliki, nic nie było słychać, bo nad publicznością kołował helikopter/y (nie pamiętam ile ich było) z członkami BJ na pokładzie i huk silnika zagłuszał cały występ..... :wink:
Więc czy to był przypadek, czy zemsta za te wyzwiska, trochę trudno powiedzieć.... :P

iza
Keep The Faith
Posty:357
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 8:06 pm
Lokalizacja:warszawa

Post autor: iza » ndz sie 14, 2005 8:41 pm

Przygotuje zemstę? Chyba jak skończy turlać się ze śmiechu. Mandaryna zrobi taką samą międzynarodowa karierę jak Krawczyk za oceanem. Żałosne. Ona chyba nie ma żadnych oporów przed robieniem z siebie idiotki.

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » ndz sie 14, 2005 8:45 pm

Nie wiem, jak inni, ale ja słysząc Mandarynę to się tylko zastanawiam, czy się śmiać czy płakać. I to nie nad nią płakać, ale nad wątpliwym gustem muzycznym połowy społeczeństwa, które na nią głosuje na listach i tak dalej. A czy przypadkiem wiara w to, że ludzie za granicami naszego kraju mają lepsze uszy niż w Ojczyźnie, to nie płonne nadzieje???? :D

klaudi
I Believe
Posty:84
Rejestracja:śr cze 15, 2005 7:35 pm
Lokalizacja:Brzozów

Post autor: klaudi » ndz sie 14, 2005 9:46 pm

bez obaw nie pobije popularności oryginału z zagranicą nie ma nawet szans bo fanów BJ jest dość dużo więc napewno tak jak my nie będą zachwyceni tym że jakaś mizerna piosenkareczka która wykorzystała fakt że jej mąż jest sławny i bogaty i nagrała płytę śpiewa w wersji dance wielki hymn rockowy YGLABN naszego ukochanego zespołu i napewno nie będą zachwyceni tak jak my zresztą nie było takiego wokonawcy który własną wersją piosenki przebił oryginał jakiegokolwiek wykonawcy wię bez obaw chyba że się mylę w co wątpię

Lin...
I Believe
Posty:60
Rejestracja:pn sie 08, 2005 7:21 pm
Lokalizacja:New Zeland

Post autor: Lin... » pn sie 15, 2005 12:02 am

Sławny...hmm...moze i slawny ale obecni jego fani to dzieci do 12 lat i wiem sredni z malych wiosek...ludzie ktorzy wola ambitniejsza muze nawet na niego nie spojrza a to lansowanie sie na sile jest makabryczne... on skonczyl to ona zaczela i on na nowu ostatnio tez...litosci!!

Ankag
Save A Prayer
Posty:38
Rejestracja:śr cze 15, 2005 3:54 pm
Lokalizacja:Sosnowiec

Post autor: Ankag » pn sie 15, 2005 12:29 am

Hmm...sama nie wiem, ale jakiś plan zemsty to by się tu naprawdę przydał...no faktycznie może panowie jednak pozostawią włosy na swoim miejscu:D ewentualnie liczmy,że fani za granicą wyrwą je Mandarynie :lol:

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » pn sie 15, 2005 10:41 am

Drastycznie stwierdzam, iż przydałoby się..... :evil:

Tico
It's My Life
Posty:157
Rejestracja:ndz cze 22, 2003 11:03 am
Kontakt:

Post autor: Tico » pn sie 15, 2005 11:11 am

Eee tam się ekscytujecie...
A mnie to zwisa...totalnie. Z chęcią z ciekawości usłyszę nową wersje imo jednej z lepszych piosenek BJ.
Poza tym pamiętajcie, że oni wydali zgodę na nagranie tej piosenki, a przypuszczam, że gdyby nie wiedzieli w co się pakują to by nie pozwolili na to. Tymczasem potrzebną zgodę wydali, więc? 8)

Zablokowany