Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Mandarynkowe You Give Love A Bad Name...

Wszystkie tematy związane z zespołem

Moderator:Marcjanna

Zablokowany
daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia
Mandarynkowe You Give Love A Bad Name...

Post autor: daroo » sob sie 06, 2005 10:58 pm

Ludzie słuchajta i patrzajta co pisze na onecie:


22 sierpnia ukaże się druga płyta Mandaryny - rodzimej wykonawczyni muzyki dance.

Żona Michała Wiśniewskiego debiutowała w zeszłym roku płytą "mandaryna.com", którą promował singel "Here I Go Again". Pracę nad nowym longplayem artystka rozpoczęła na początku bieżącego roku.

Zapowiedzią zbliżającego się wydawnictwa zatytułowanego "Mandarynkowy sen" jest singiel "Ev’ry Night", pretendujący również do nagrody Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności podczas festiwalu Sopot 2005. Przy okazji nagrywania nowej płyty Mandaryna po raz kolejny pracowała z producentami Haraldem Retingerem i Uli Fisherem.

Na nowym albumie znajdą się zarówno premierowe kompozycje jak i sprawdzone covery w zupełnie nowych, często zaskakujących wersjach. Obok "Ev’ry Night" na płycie znajdą się również: cover piosenki zespołu 2+1 "Windą do nieba", "A Spaceman Come Travelling" z repertuaru Chrisa de Burgha i "You Give Love A Bad Name" z repertuaru grupy Bon Jovi. Prawdopodobnie ostatni z wymienionych utworów będzie kolejnym singlem promującym album nie tylko w kraju, ale również na rynkach międzynarodowych.

:? ehh...i co otym sądzicie???? bo ja nie jestem za bardzo usatysfakcjonowany...

PATKA
Save A Prayer
Posty:26
Rejestracja:śr kwie 06, 2005 7:12 pm
Lokalizacja:z Krakowa
Kontakt:

nowa płyta mandaryny

Post autor: PATKA » ndz sie 07, 2005 9:27 am

ja sądze że mandaryny wersja dyskotekowa fajowskiego oryginalnego utworu zespołu bon jovi you give love a bad name.nie będzie tak dobra jak wersja w wykonaniu spoxik grupy bon jovi. :mad: ps bon jovi the best

PATKA
Save A Prayer
Posty:26
Rejestracja:śr kwie 06, 2005 7:12 pm
Lokalizacja:z Krakowa
Kontakt:

nowa płyta mandaryny

Post autor: PATKA » ndz sie 07, 2005 9:28 am

ja sądze że mandaryny wersja dyskotekowa fajowskiego oryginalnego utworu zespołu bon jovi you give love a bad name.nie będzie tak dobra jak wersja w wykonaniu spoxik grupy bon jovi. :mad: ps bon jovi the best

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » ndz sie 07, 2005 9:35 am

Zgadzam się z Patką.... a nawet powiem więcej. Po smutnych & makabrycznych doświadczeniach z "Here I Go Again", w oryginale naprawdę świetną rockową piosenką Whitesnake, przerobionej na dance'owe "niewiadomo-co", jakoś dziwnie nie spodziewam się, żeby Mandaryna przebiła Bon Jovi w swojej wersji YGLABN..... :wink:

PATKA
Save A Prayer
Posty:26
Rejestracja:śr kwie 06, 2005 7:12 pm
Lokalizacja:z Krakowa
Kontakt:

mandarynkowe yo give love a bad name

Post autor: PATKA » ndz sie 07, 2005 10:08 am

uważam też że wersja you give love a bad name zaśpiewana przez mandarynę to będzie kicha totalna.Tak też uważa mój chrzestny z przemyśla. :mad: ps:fani bon jovi nie kupujcie nowej płyty mandaryny,za to możecie kupić nową płytę spoxik zespołu bon jovi have a nice day! :D

PATKA
Save A Prayer
Posty:26
Rejestracja:śr kwie 06, 2005 7:12 pm
Lokalizacja:z Krakowa
Kontakt:

mandarynkowe yo give love a bad name

Post autor: PATKA » ndz sie 07, 2005 10:08 am

uważam też że wersja you give love a bad name zaśpiewana przez mandarynę to będzie kicha totalna.Tak też uważa mój chrzestny z przemyśla. :mad: ps:fani bon jovi nie kupujcie nowej płyty mandaryny,za to możecie kupić nową płytę spoxik zespołu bon jovi have a nice day! :D

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » ndz sie 07, 2005 10:33 am

Obawiam się, że wiele mówiące wyrażenie KICHA TOTALNA to zdecydowanie za mało powiedziane.... A poza tym: PRAWDZIWY fan BJ musiałby być nieźle zdesperowany, żeby wejść w posiadanie cedeka niejakiej Mandaryny.....

Dandi
It's My Life
Posty:163
Rejestracja:śr paź 13, 2004 5:59 pm
Lokalizacja:Szczecin

Re: nowa płyta mandaryny

Post autor: Dandi » ndz sie 07, 2005 11:06 am

PATKA pisze:ja sądze że mandaryny wersja dyskotekowa oryginalnego utworu you give love a bad name.nie będzie tak dobra jak wersja w wykonaniu grupy bon jovi.
O czym wy rozmawiacie wogule ludzie ! Czy namprawde jest sens prowadzic dyskusje na tamat : czy ta piosenka bedzie tak dobra ja BJ czy nie ? Dla mnie to jakas paranoja wogle rozmyslac na ten temat.Nie no czlowiek ledwo wstaje a tutaj od rana wali go w leb taka dyskusja...

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Re: nowa płyta mandaryny

Post autor: Stonka » ndz sie 07, 2005 11:13 am

:lol: Dobrze,że nie masz kaca,bo powaliłoby cię to na kolana.
Dla mnie nie ma dyskusji,to jasne.Ale powiem i ja,że po takich działaniach jak przeróbki Poison Alice'a Coopera i innych tego typu kwiatkach-nie zaskoczy mnie nawet Maryla Rodowicz,coverująca Kiss.

Dandi
It's My Life
Posty:163
Rejestracja:śr paź 13, 2004 5:59 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Dandi » pn sie 08, 2005 2:04 pm

wlasnie slyszalem YGLABN mandaryny na dwojce i myslalem ,ze sie poplacze.Zakladalem sobie ,ze wogle tego nie poslucham ani razu a tu przez pomylke natrafilem i bachhh.Straszne...

Agata Dziurdziak
It's My Life
Posty:122
Rejestracja:ndz gru 26, 2004 7:32 pm
Lokalizacja:Warszawa

*****!!!

Post autor: Agata Dziurdziak » pn sie 08, 2005 7:03 pm

Mandaryna i piosenka BJ....hmmm...szykujmy sale tortur...Jak ''ktoś taki" może się porywać na takie kawałki...litości jestem w głębokim szoku....powinni jej zakazać to śpiewać....!! Mandaryna w tym swoim srebrno czarnym przypominającym zbroje wdzianku śpiewająca YGLABN masakra....nie chce nawet na to patrzec.... :x :x :x :x

Klorcio
It's My Life
Posty:219
Rejestracja:czw lip 08, 2004 10:45 pm
Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Post autor: Klorcio » pn sie 08, 2005 9:11 pm

Składam modły do niebios, żebym nie miała okazji tego słuchać...to tyle z mojej strony ;)

JoviGirl
Wild In The Streets
Posty:528
Rejestracja:wt lip 01, 2003 11:04 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: JoviGirl » pn sie 08, 2005 9:50 pm

Już sie boję i nie jestem pewna, czy chce to usłyszeć..... pewnie mimochodem tak sie stanie, ale będę od tego uciekać. Pozdr

Lin...
I Believe
Posty:60
Rejestracja:pn sie 08, 2005 7:21 pm
Lokalizacja:New Zeland

...

Post autor: Lin... » pn sie 08, 2005 10:19 pm

Moim skromnym zdaniem ktoś komu głos czyszczą komputerowo bo nie może prostych dżwięków czysto zaśpiewać nie ma prawa porywać się na takie piosenki...mam nadzieje że jej wykonanie zostanie mocno zjechane.... :evil:

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » pn sie 08, 2005 10:26 pm

ja jeszcze nie widzialem tego czegoś...i mi sie nie śpieszy hehe... 8)

Zablokowany