Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Mandarynkowe You Give Love A Bad Name...

Wszystkie tematy związane z zespołem

Moderator:Marcjanna

Zablokowany
Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » wt sie 16, 2005 10:26 am

Ja też zgadzam się w 99%-gdyby nie jedna, powiedzmy, wątpliwość.....
A czy Whitesnake po przerobieniu Here I Go Again zrobiło się bardziej popularne???? ?? ?? ??
(Ale marzenia o przyjeździe naszego kochanego BJ do Polski pod zbawiennym wpływem coveru Mandaryny-piękne. Cel uświęca środki.... A jeśli Mandaryna jest jedną z nas, to cóż.... walki bratobójcze też się zdarzały :wink: A poważnie-dobra, faktycznie dajmy sobie spokój.... Czarno widzę przyszłość-okropne przeróbki rock'n'rolla zalewające nas ze wszystkich stron.... może nam nerwów nie starczyć)

klaudi
I Believe
Posty:84
Rejestracja:śr cze 15, 2005 7:35 pm
Lokalizacja:Brzozów

Post autor: klaudi » wt sie 16, 2005 11:26 am

Twisted Sister ma rację podpisuję się pd tymi słowami

Lin...
I Believe
Posty:60
Rejestracja:pn sie 08, 2005 7:21 pm
Lokalizacja:New Zeland

Post autor: Lin... » wt sie 16, 2005 1:16 pm

Ta piosenka nie wplynie na BJ w Polsce a na slawe Mandaryny jeszcze bardziej....nikogo nie obchodzi jaka byla pierwsza wersja piosenki tylko co ta panna spiewa teraz....

klaudi
I Believe
Posty:84
Rejestracja:śr cze 15, 2005 7:35 pm
Lokalizacja:Brzozów

Post autor: klaudi » wt sie 16, 2005 1:19 pm

to jest jadnak bardzo prawdopodobne że na sławę BJ w Polsce wersja Mandarynki nie wpłynie ale też jednak nie ma sensy wymyślanie dla niej jakiejś zemsty która i tak nic nie zmieni a może przysprzyć nam problemy

Lin...
I Believe
Posty:60
Rejestracja:pn sie 08, 2005 7:21 pm
Lokalizacja:New Zeland

Post autor: Lin... » wt sie 16, 2005 1:24 pm

problemy??

Dandi
It's My Life
Posty:163
Rejestracja:śr paź 13, 2004 5:59 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Dandi » wt sie 16, 2005 1:41 pm

Twisted Sister pisze:A czy Whitesnake po przerobieniu Here I Go Again zrobiło się bardziej popularne???? ?? ?? ??
Dokladnie to samo chcialem napisac.Smiesza mnie wypowiedzi , ze BJ stana sie dzieki wisniewskiej popularni w Polsce. Juz i tak jest sukces ,ze nasze gluche spoleczenstwo bedzie wiedziec ze to piosenka BJ a nie mandaryny bo w przypadku Whitesnake to daje glowe ,ze znaczna czesc Polakow nie zna tej piosenki w orginale a wieksza czesc mysli , ze to piosenka mandaryny a nie cover.

klaudi
I Believe
Posty:84
Rejestracja:śr cze 15, 2005 7:35 pm
Lokalizacja:Brzozów

Post autor: klaudi » wt sie 16, 2005 2:17 pm

chodzi mi o takie problemy że wrzucamy na mandarynkę pomidory podczas koncertu i nas jej fani złapią i ochrona nas na posterunek noi co?? zakładając oczywiście że tak się stanie rzecz jasna wątpię aby tak się stało ale trzeba wziąść pod uwagę takie rzeczy ja napisałam o złapaniu no bo trudno nam było uciec przed ludźmi no chyba że takie rzeczy są niekarane no to wtedy się bardziej opłaca

Lin...
I Believe
Posty:60
Rejestracja:pn sie 08, 2005 7:21 pm
Lokalizacja:New Zeland

Post autor: Lin... » wt sie 16, 2005 6:54 pm

Chyba troche za powaznie wzielas to co tu piszemy :D

klaudi
I Believe
Posty:84
Rejestracja:śr cze 15, 2005 7:35 pm
Lokalizacja:Brzozów

Post autor: klaudi » wt sie 16, 2005 8:38 pm

nie biorę tego za poważnie tylko tak sobie to napisałam choć po napisaniu stwierdziłam że głupio zrobiłam no cóż każdy czasem popełnia błedy i tak naprawdę nie brałam tego na poważnie

Ankag
Save A Prayer
Posty:38
Rejestracja:śr cze 15, 2005 3:54 pm
Lokalizacja:Sosnowiec

Post autor: Ankag » wt sie 16, 2005 11:49 pm

nie będę się kłócić bo i tak pewnie mnie przegadacie ale skąd wiecie,że nikt nie zainteresował się oryginalnym wykonanieh Here I go again?

Lin...
I Believe
Posty:60
Rejestracja:pn sie 08, 2005 7:21 pm
Lokalizacja:New Zeland

Post autor: Lin... » wt sie 16, 2005 11:54 pm

Orginalnym?? Popierasz to co robi Pomarańczka??

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » śr sie 17, 2005 12:02 am

Ej dajcie sobie ludzie siana wkońcu ok?? bo to sie robi juz irytujące...ja przestalem sie tym przejmowac :?

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » śr sie 17, 2005 10:31 am

OK-nie ma sprawy, jeszcze tylko ostatnie słowo w tej sprawie:
Nikt-to może za duże słowo, ale w każdym razie kiedy mówiło się o Here I Go Again w wykonaniu Mandaryny, nikt albo PRAWIE nikt nie wspomniał nawet że to cover Whitesnake. Nie przypominam sobie żadnego big artykułu w Bravo czy czymś w tym stylu. Ja sama do pewnego momentu myślałam, że to dance'owe niewiadomo co, które wyczyniła Mandaryna, to jej utwór. Ale kiedyś słyszałam fragment HIGA w jej wykonaniu i poznałam tekst, bo utwór Whitesnake znałam już kiedyś.... tylko go wieki nie słyszałam i trudno było skojarzyć.
A teraz odczepiamy się wszyscy od Mandaryny i dajemy sobie przysłowiowego siana, bo naprawdę nam nerwów nie starczy, kiedy np. Ich Troje wyda płytę z coverem, załóżmy, Led Zeppelin, Bon Jovi czy innego w tym rodzaju klasyka rocka.....

espena
Save A Prayer
Posty:40
Rejestracja:sob sty 15, 2005 10:14 pm
Kontakt:

Post autor: espena » śr sie 17, 2005 4:52 pm

:mad: heh, jak tu się nie wkurzyć ... :( wystarczy przeczytać
http://www.universalmusic.pl/?atype=event&id=68&view=1

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » śr sie 17, 2005 5:11 pm

Fakt-wkurzające. Ale jak nas wszystkich krew pozalewa na dźwięk słowa "Mandaryna" tudzież dźwięk tej zapewne okropnej wersji "You Give Love A Bad Name" (albo jeśli już nas zalała, w ramak reakcji na Here I Go Again), kto będzie w tym kraju słuchał jeszcze normalnej muzyki???? Oszczędzajmy siły, bo jeszcze się nam mogą przydać (zapewne wykonawców w rodzaju Dody, Mandaryny czy innego O-Zone ostrzących sobie uzębienie na rockowe hymny jest jeszcze sporo).....

Zablokowany