Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Mandarynkowe You Give Love A Bad Name...

Wszystkie tematy związane z zespołem

Moderator:Marcjanna

Zablokowany
Rokitka
Little Bit Of Soul
Posty:24
Rejestracja:czw lip 28, 2005 9:30 pm

Post autor: Rokitka » sob sie 20, 2005 12:12 pm

moze poprostu ten co nie lubi jej miuzy tego rodzaju muzy nie powinien sluchac.. i juz fani muzy takiej tez naszej nie trawia... i jest dobrze.. bo ludzie musza sie od siebie roznic/.. dobra koniec tematu mandarynie ja zycze duzo sukcesow jestem zyczliwa dla ludzi...
Tylko jak jeszcze cos bj przerobi to marn6y jej los............ :evil: :D

Magnum
Little Bit Of Soul
Posty:20
Rejestracja:sob maja 21, 2005 5:07 pm
Lokalizacja:Lublin

Post autor: Magnum » ndz sie 28, 2005 11:42 am

właśnie tego slucham... hmm.. powalone na 100% nawet jest tekst zmieniony.. zamiast "Paint your smile" jest "An angel's smile" :lol:

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » ndz sie 28, 2005 1:31 pm

Tak? No to tak z ciekawości: a zmieniono na przykład "blood red nails on your fingertips" na, powiedzmy.... "blood red hair...."??? :D Pasowałoby!

Magnum
Little Bit Of Soul
Posty:20
Rejestracja:sob maja 21, 2005 5:07 pm
Lokalizacja:Lublin

Post autor: Magnum » ndz sie 28, 2005 2:01 pm

Nie, tylko ta jhedna zmiana.. zreszta jak to slysze od razu zagluszam cale osiedle oryginalem zeby komus sie przypadkiem nie pomylilo ktora wersja rządzi..

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » ndz sie 28, 2005 2:07 pm

Towarzysze czapki z głów-to jest godna postawa!!!! Tak trzymać!!!!! Jeśli nie możemy wroga zwalczyć, unieszkodliwiajmy chociaż..... :D
Ja YGLABN w wykonaniu nr 2 (interwencja cenzury) nie słyszałam jeszcze, ale pomysł z puszczaniem na full oryginalnej wersji jest naprawdę świetny.... Zastosuję w najbliższej przyszłości, tym bardziej, że żeby u mnie na osiedlu Mandarynę usłyszeć wystarczy czasem tylko okno otworzyć..... :x

Magnum
Little Bit Of Soul
Posty:20
Rejestracja:sob maja 21, 2005 5:07 pm
Lokalizacja:Lublin

Post autor: Magnum » ndz sie 28, 2005 2:46 pm

Hmm.. no jeżeli masz na osiedlu lojalnego fana Mandaryny to w tej walce bedzie liczyl sie sprzet... ktory pociagnie glosniej.. Powodzenia :D

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » ndz sie 28, 2005 3:11 pm

Dzięki! :D

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » ndz sie 28, 2005 7:33 pm

To straszne osiedle musi być :D U mnie jeszcze mandaryny nie uskuteczniają...

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » ndz sie 28, 2005 7:37 pm

U mnie YGLABN nie leciało jeszcze, ale Here I Go Again 24/h, na zmianę z innymi "kwiatkami" szczególnego gatunku zwanego potocznie umcu-umcu. Osiedle makabrycznie blokowiskowe, czyli hip hop i Mandi pełną parą. Nie ma co, ładnie się tu na mnie patrzą, jak paraduję w glanach chociażby.... :D
A Bydziulę znając-kurczę, niepatriotycznie to, ale pocieszyć Cię Crushynka muszę, że z Mandaryną to tylko kwestia czasu....

Magnum
Little Bit Of Soul
Posty:20
Rejestracja:sob maja 21, 2005 5:07 pm
Lokalizacja:Lublin

Post autor: Magnum » ndz sie 28, 2005 10:45 pm


Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » pn sie 29, 2005 3:41 pm

A po co?Żeby ludzie się nawzajem roznosili ze złości?

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » pn sie 29, 2005 3:46 pm

Mój zapłon wynosi -7,ale właśnie usłyszałam porywające wykonanie Mandaryny.To się kwalifikuje do TVN 24 "Bez komentarza".
Pomijając już fakt,że rdzenni Arabowie po dwóch dniach pobytu w Stanach prezentują lepszy poziom angielskiego :zniesmaczony: .

espena
Save A Prayer
Posty:40
Rejestracja:sob sty 15, 2005 10:14 pm
Kontakt:

Post autor: espena » pn sie 29, 2005 6:19 pm

heh strasznie się obawiam tego wykonania mandaryny, ale niestety chyba niedługo usłyszę tą piosenkę :(((
ostatnio dzwoniła do mnie kumpela i nagle rzuciła euforycznie hasełko - wiesz co, kupiłam nową PŁYTĘ ! jak wpadniesz to musisz posłuchać, jest super !!! kiedy zapytałam jakiego wykonacy, ona odpowiedziała że .... mandaryny !!! :( . heh, ja jej odpowiedziałam żeby nawet nie zaczynała mnie denerwować i skończyła temat, a ona na to - ale tam są takie super piosenki mówię ci, wyrombane. wtedy ja - w tym cover Bon Jovi... ona powiedziała - tak, to jest jedna z najlepszych, musisz ją usłyszeć .... <bleee>

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » pn sie 29, 2005 6:37 pm

Płyta Mandaryny? YGLABN to jedna z najlepszych utworów? AUĆ.
A tak na poważnie: nie obawiaj się tak strasznie usłyszenia tej wersji, bo usłyszenie tego, powiedzmy, utworu (doświadczyłam już tego koszmaru, to wiem) pozostawia za sobą tylko przejściowe, ustępujące nagniotki w psychice, mdłości mijają po około dwóch tygodniach, a przy odrobinie farta możesz się ustrzec trwalszych zmian w sferze psychofizycznej, stosując kurację Wujka Dobra Rada: BJ 20 x dziennie po jedzeniu. :) :) :lol:

Magnum
Little Bit Of Soul
Posty:20
Rejestracja:sob maja 21, 2005 5:07 pm
Lokalizacja:Lublin

Post autor: Magnum » pn sie 29, 2005 7:38 pm

Stonka pisze:A po co?Żeby ludzie się nawzajem roznosili ze złości?
No please..

Zablokowany