Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Mandarynkowe You Give Love A Bad Name...

Wszystkie tematy związane z zespołem

Moderator:Marcjanna

Zablokowany
Klorcio
It's My Life
Posty:219
Rejestracja:czw lip 08, 2004 10:45 pm
Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Post autor: Klorcio » ndz sie 14, 2005 6:03 pm

Paskudne...? Boshe, biedne niewinne żabki :P Ja bym nią niczym nie rzucała, bo to oznaczało by zbliżenie się do niej na odległość rzutu czymkolwiek :P

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » ndz sie 14, 2005 6:07 pm

Yo może przez firmę wysyłkową? "Witam, czy państwa pracownik mógłby wykonać rzut w określoną osobę dostarczoną żywnością?" X]

Lin...
I Believe
Posty:60
Rejestracja:pn sie 08, 2005 7:21 pm
Lokalizacja:New Zeland

Post autor: Lin... » ndz sie 14, 2005 7:28 pm

Szkodliwa odleglosc...moze lepiej zostac przy jakims wirusie poczta...;-)

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » ndz sie 14, 2005 7:40 pm

A nie lepiej od razu raz a dobrze zaserwować jej spotkanie 3.stopnia z rakietą ziemia-ziemia????? :twisted: Za Here I Go Again i You Give Love A Bad Name razem wzięte!!!!! :P

Klorcio
It's My Life
Posty:219
Rejestracja:czw lip 08, 2004 10:45 pm
Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Post autor: Klorcio » ndz sie 14, 2005 9:37 pm

Taa... a na rakiecie zamieścimy napis: We're sorry, we must save the world. Rest in peace :P

klaudi
I Believe
Posty:84
Rejestracja:śr cze 15, 2005 7:35 pm
Lokalizacja:Brzozów

Post autor: klaudi » ndz sie 14, 2005 9:59 pm

wymyślanie zemsty dla niej za wykonanie YGLABN raczej jednak do niczego nie dojdzie ona nadal będzie to śpiewać więc po co to robić chyba że się załamie psychicznie to wtedy będzie sukces ale mimo wszystko nie życzę jej źle bo tak samo jak ja jest człowiekiem i ma prawo popełniać makabryczne błędy a jej decyzja o przerobieniu YGLABN i wciskanie ludziom kitu że dostała zgodę od samego Jona Bon Jovi i że jest jedyną wykonawczynią która dostała pozwolenie to jest nie wybaczalne i dlatego jak będzie jej wersja YGLABN na popliście będę głosować na NIE i jeszcze ona śmie nazwać siebie gwiazdą a niby jaką ona gwiazdą jest?? nie dość żeby nagrać płyte wzięła pieniążki od męża bo musiał ktoś jej pomóc w wylansowaniu się i na dodatek na początku swojej kariery korzysta z cudzych kawałków więc jak ona jest artystką czy gwiazdą to Bon Jovi jest magagwiazdą 10 razy bardziej niż ona choć nigdy w to nie wątpiłam

Lin...
I Believe
Posty:60
Rejestracja:pn sie 08, 2005 7:21 pm
Lokalizacja:New Zeland

Post autor: Lin... » ndz sie 14, 2005 11:59 pm

Powiem wam że ta jej nowa plyta lansowana za granica to obciach dla Polski....kurna Mandarynkowy Sen...litosci co za tytul...!!!!!!

Ankag
Save A Prayer
Posty:38
Rejestracja:śr cze 15, 2005 3:54 pm
Lokalizacja:Sosnowiec

Post autor: Ankag » pn sie 15, 2005 12:34 am

no może on jest adekwatny do muzyki zawartej na tej płycie?? że może jak się ją przesłucha to nic tylko wziąć garść tabletek nasennych... :wink:

Lin...
I Believe
Posty:60
Rejestracja:pn sie 08, 2005 7:21 pm
Lokalizacja:New Zeland

Post autor: Lin... » pn sie 15, 2005 4:29 pm

Możliwe ale nie chcialabym snic o Mandarynkach... :lol: :?

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » pn sie 15, 2005 8:15 pm

Taa, zgadzam się. Ja też-zwłaszcza o jednej. Ubranej w czarne niewiadomo co, wyjącej YGLABN albo Here I Go Again albo cokolwiek innego, co tam jeszcze udało jej się zmasakrować po drodze..... :?

Rokitka
Little Bit Of Soul
Posty:24
Rejestracja:czw lip 28, 2005 9:30 pm

Post autor: Rokitka » pn sie 15, 2005 9:16 pm

wiecie co jakos drazni mnie wasza bezsensu rozmowa o tym ze mandaryna przerobila nasza kochana piosenke..kurde robi sie to nudne... gadacie juz od rzeczy.. dajcie spokuj...
w tym jej wykonaniu jest cos dobrego to ze na kazdym kroku podkreslaja ze to piosenka bon jovi i jak kazdy utwor mandaryny robi sie hitem i nasza kochana YGLABN tez bedzie4 i wszedzie bedzie wiadomo ze to piosenka bon jovi... ja widze w tym kozysci dla Polskich fanow bon joviego jak ta Wisniewska zrobi kariere za granica to beda wiedziec ze polka przerobila piosenke bon joviego.. moze nasz zespol do nasz przyjedzie.... Nigdy nie wiadomo co to dobrego przyniesie.. ostatnio wypowiadala sie ze ubustwia zespol bon jovi kiurde jest jedna z nas . Ja nie lubie takiej muzy i sie na niej nie znam ..ale wiem ze ona robi to z pasja i to mi sie podoba..chociaz ostatnio bylam negatywnie nastawiona do niej i wogole ale wczoraj zmienilam zdanie.......

orzesszek

Post autor: orzesszek » pn sie 15, 2005 10:19 pm

badz co badz ale jest to pewna forma reklamy i dzieki mandarynie bon jovi z pewnoscia stana sie w polsce bardziej popularni
chcialbym tez aby ten coverek stal sie wielkim hitem i zdobyl szczyty wszystkich polskich list przebojuf.. ofkors zaraz po 'have a nice day' :D

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » pn sie 15, 2005 10:19 pm

Zgodze sie z Rokitka, to już sie robi żenujące...czas najwyższy spojrzeć na to z drugiej strony, powyzej Rokitka zamieściła parę niezłych i naprawde mocnych argumentów tak jak orzeszek...zgadzam sie...ale nie dokońca, tak na jakieś 99% 8) :D :wink:

Rokitka
Little Bit Of Soul
Posty:24
Rejestracja:czw lip 28, 2005 9:30 pm

Post autor: Rokitka » pn sie 15, 2005 10:37 pm

fajnie ze ktos mnie poparl.. bo juz sie balam sprawdzac poczte ....
wiem ze i tak zaraz grono wielkich przeciwnikow pani wisniewskiej mnie zjedzie...

Ankag
Save A Prayer
Posty:38
Rejestracja:śr cze 15, 2005 3:54 pm
Lokalizacja:Sosnowiec

Post autor: Ankag » wt sie 16, 2005 12:28 am

sporo racji tu jest...może po usłyszeniu YGLABN ktoś odkopie oryginalnie wykonanie tego przeboju, spodoba mu się i...nasz kochany zespół zyska nowych fanów?...są tego dobre i złe strony co mażna zauważyć, gdy pierwsze emocje opadną. Ja też nie jestem zwolenniczką Mandaryna ale nie mam za co Cię zjechać, bo w sumie trochę racji masz;)

Zablokowany