Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Klip do HAND

Wszystkie tematy związane z zespołem

Moderator:Marcjanna

Klorcio
It's My Life
Posty:219
Rejestracja:czw lip 08, 2004 10:45 pm
Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój
Klip do HAND

Post autor: Klorcio » sob sie 06, 2005 4:23 pm

Hm...wiec zobaczyłam po raz pierwszy ten teledysk, choć w nienajlepszej jakości, i mam bardzo mieszane uczucia. Chociaż samą okładką z początku zachwycona nie byłam, to pomyślałam, że taki pozytywny akcent w pudełku z płytami BJ to nawet się przyda ;) W klipie jednak jest chyba tych "czerwonych kwadracików" za dużo jak dla mnie. Ogólnie uczucia mam mieszane, nie jestem jednak zachwycona pointą teledysku.

Ricky Skywalker
Save A Prayer
Posty:46
Rejestracja:wt mar 01, 2005 9:48 pm
Lokalizacja:Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker » sob sie 06, 2005 5:24 pm

Jeśli o mnie chodzi, to może nie jestem rozczarowany, ale zachwycony też nie. Ten teledysk to taka mieszanka klipów do KTF, IML i "Where is the love?" Black Eyed Peas...
Co mogło być zrobione lepiej? Wg mnie, zespół na żywo powinien być pokazywany przez cały klip, jak w IML - w pomieszaniu z "miastowymi" obrazami... a nie tak, że przez pół klipu mamy właściwie same sceny na mieście, a drugie pół to koncert BJ...
Sam motyw Buźki (HANDzika? :D) jest całkiem fajny, już w zeszłym tygodniu wpadłem na pomysł (i przedstawiłem go zresztą na naszym ŚZFBJ :wink: ) że wyszyję ją sobie na kostce (mowa of course o plecaku, a nie górnej części stopy :lol:). Tylko czy aby nie za dużo jej w tym teledysku? Rozumiem, że to będzie ikona całej płyty, ale...
Ogólnie, tak jak pisałem wyżej... bez rozczarowania, ale i bez zachwytu. Choć zobaczymy, może jak ujrzę to w telewizji (ewentualnie ładną jakość na kompie) ocena ma się zmieni, bo trzeba przyznać, że na tym AOLu nie dość, że były przeskoki, to jeszcze się rozmazywało chwilami...

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » sob sie 06, 2005 7:58 pm

Buźka i to tak często pokazywana - ni chybi - to chwyt marketingowy opracowany bardziej przez speców od sprzedaży i reklamy, aniżeli wymysł samych BJ. Oni na to poszli, więc, mam nadzieję, wiedzą, co robią... Sam teledysk - w porządku, nawet jak fani BJ nie będą nim przesadnie zachwyceni, to ufam, że może spodobać się osobom postronnym. I chyba o to w tym chodziło.

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » sob sie 06, 2005 10:43 pm

jestem świezo po obejrzeniu tego teledysku i hmmm.. też mam mieszane uczucia.. :?
Po pierwszych minutach pomyślałam sobie poprostu: co to za gówno? ale w końcu przekonałam się do niego jako do jakiejś 'mani wlepkowania' :lol:
rozśmieszyło mnie to i to nawet dość skutecznie, poza tym odetchnełam z ulga widząc fryzurę Jona (bałam się ze będzie podobna do tej z okładki boxetu :roll: )
No ogólnie chyba pozytywnie oceniam ten klip :)

klaudi
I Believe
Posty:84
Rejestracja:śr cze 15, 2005 7:35 pm
Lokalizacja:Brzozów

Post autor: klaudi » sob sie 06, 2005 10:56 pm

ja oceniam ten klip dobrze ale muszę poczekać aż będzie w tv bo napewno lepsza będzie widoczność i wtedy bardziej stwierdzę czy mi się bardziej podoba lub nie

Dandi
It's My Life
Posty:163
Rejestracja:śr paź 13, 2004 5:59 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Dandi » ndz sie 07, 2005 11:12 am

Ja widzialem klip w strasznaej STRASZNEJ jakosci i trudno mi cos powiedziec.Jednak z tego co zauwazylem to teledysk calkiem wpozadku.

Klorcio
It's My Life
Posty:219
Rejestracja:czw lip 08, 2004 10:45 pm
Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Post autor: Klorcio » pn sie 08, 2005 9:14 pm

Zobaczyłam teledysk w lepszej jakości i muszę przyznać, że nawet mi się podoba :) Przyznam, że chciałabym taki wisiorek jak widać na klipie w pewnym momencie :D

elek84
It's My Life
Posty:143
Rejestracja:czw paź 21, 2004 9:00 pm

Post autor: elek84 » pn sie 08, 2005 9:40 pm

No to moje wrażenia zupełnie przeciwne. Jakoś była świetna.. aż za dobra... Czerwonej buźki było faktycznie za wiele, ale to nawet nie o nią chodzi. Ostatni dobry teledysk BJ zrobili do It's My Life a kazdy kolejny jest gorszy od poprzedniego. Jak zwykle za dużo Jona, za mało reszty zespołu.
I to co mnie najbardziej denerwuje czyli jak za wszelką cenę w miarę posuwających sie lat próbują coraz lepiej wyglądać.
Co im się zdecydowanie udaje.
I to nie jest komplement żeby była jasność.

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » pn sie 08, 2005 10:23 pm

hmmm...po obejzeniu tego teledysku, stwierdzam tylko że moglby być lepszy...i zgodze sie z tym że ostatni bardzo dobry teledysk to do It's My Life...a nastepne byly i są już tylko dobre...tak jak Have A Nice Day 8)

Mateusz Staniszewski
Wild In The Streets
Posty:601
Rejestracja:sob maja 22, 2004 9:31 pm

Post autor: Mateusz Staniszewski » pn sie 08, 2005 10:27 pm

Krótko, zwięźle i na temat... Od tej czerwonej buźki, to aż mi się za przeproszeniem rzygać chciało. Teledysk ogólnie nijaki, nie robi wrażenia. Bo co to za teledysk, w którym piosenka opowiada zupełnie o czym innym niż o kilku palantach biegających po ulicy, udających ludzi z Black Eyed Peas i przyklejających komu się da czerwone mordki ? Pomysłowość reżysera godna najszczerszych kondolencji. Nie dość, że zerżnął pomysł od kogoś innego, to zrobił teledysk w efekcie jeszcze bardziej denny niż pierwowzór. A co do zbyt dużej ilości Jona, zgadzam się z Elą... Stanowczo za dużo tam jego bielusieńkich ząbków i kaczego uśmiechu. W końcu zespół, to nie tylko Dżej Bi Dżej, nieprawdaż ? To także dajmy na to Hugh, którego ilość sekund spędzonych na ekranie można by policzyć zapewne na palcacach jednej ręki. Podsumowując - dwója z plusem...

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » pn sie 08, 2005 10:38 pm

co do Hugh...sekund...czy może...setnych sekundy hehe?? żeczywiście Jona jest troche za dużo?? ale mi to nie przeszkadza pod żadnym pozorem...a kiedy było go mało?? heh, no tak resztę kapeli praktycznie nie widać...no może Richiego jeszcze jako tako heh... :wink: ja tam uwazam iż teledysk jest wporzo 8)

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » pn sie 08, 2005 10:40 pm

tak co do innych klipów to ja jeszcze uwielbiam do Thank You For Loving Me.. :oops:

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » pn sie 08, 2005 10:46 pm

Thank You For loving Me...teledysk był niezly...ten klimat, Rzym hehe itd. nie ktore teledyski po It's My Life nie byly takie zle... :)

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » pn sie 08, 2005 10:52 pm

dokładnie.. ten klimat.. :D
ale im później tym gorzej ;)

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » sob sie 13, 2005 10:33 am

Wreszcie dopadłam klip do HAND na www.bonjovi.com i stwierdzam, że zgadzam się z poprzednikami: za dużo czerwonych mordek i JBJ'a, za mało całej reszty zespołu, ogólnie nieźle, ale mogliby się bardziej, powiedzmy, postarać.... I faktycznie ten klip kojarzy mi się z "Where Is The Love" Black Eyed Peas :? .

Zablokowany