Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

HAND na Popliście!

Wszystkie tematy związane z zespołem

Moderator:Marcjanna

elek84
It's My Life
Posty:143
Rejestracja:czw paź 21, 2004 9:00 pm

Post autor: elek84 » pt sie 12, 2005 7:54 am

nie dziwie się zachwytowi Maciborka
jakbyscie słuchali przez dwie godziny CODZIENNIE piosnek "gwiazd" pokroju mandaryny i piaska no i innym których w większości nie znam to też byście byli tak zachwyceni
oj RMF sie stacza niestety, a pomyśleć że kiedyś to była zupełnie przyzwoita stacja

w każdym razie głosujmy może wyskoczy na miejsce pierwsze

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » pt sie 12, 2005 11:05 am

Krótko mówiąc, jeżeli dobrze pojdzie to Have A Nice Day może stać się przebojem rmf fm, świetnie, tak trzymać!! 8) !! :D dzięki temu cześciej będą puszczane kawałki Bon Jovi w radiu, poniewaz wzrosnie zainteresowanie BJ, a ja już zauwazylem że jak sie przedstawiaja te gwiazdy przed piosenkami...to słysze często Jona, raz nawet Richie sie przedstawiał i zapraszał do słuchania radia rmf fm hehe!!!

elek84
It's My Life
Posty:143
Rejestracja:czw paź 21, 2004 9:00 pm

Post autor: elek84 » pt sie 12, 2005 1:26 pm

ale czy tak naprawdę o to chodzi żeby Have a nice day stało się przebojem RMF ?!
chyba nie bardzo, no może jedynie pomóc w zaproszeniu chlopaków na koncert do Polski
chociaż w to niestety przestałam już wierzyć, a więc jakie ma to bardziej wymierne skutki?!
chyba żadne

a o chodzi tak naprawdę ?1... otóż o to żeby prawdziwi fani byli zadowoleni
ja za takiego się uważam, a Have a nice day wg mnie nie jest szczytem ich możliwości niestety.
jest fajne...i tyle
stać ich na pewno na więcej

pojawiając sie w RMF na liście która ma w nazwie POP wcale nie jest szczytem moich radości
gdyby zagrali HAND w ANTYRADIu to by było coś, ale niestety tam ich nie słyszałam nigdy :?

Lin...
I Believe
Posty:60
Rejestracja:pn sie 08, 2005 7:21 pm
Lokalizacja:New Zeland

Post autor: Lin... » pt sie 12, 2005 2:21 pm

Wolisz zeby na m1 byla Mandarynka z YGLABN?? do tego to ja nie dopuszcze...

elek84
It's My Life
Posty:143
Rejestracja:czw paź 21, 2004 9:00 pm

Post autor: elek84 » pt sie 12, 2005 2:55 pm

nie o to mi chodzi
nie wiem czy zauważyłaś, ale ona jest stosunkowo wysoko na tej liście
co zdecydowanie źle świadczy o poziomie słuchaczy
a skoro mandaryna jest w tym samym notowaniu, a czasami nawet wyżej Bon Jovi to coś tu jest nie tak chyba... :?

ale może to tylko moje zdanie

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » pt sie 12, 2005 3:09 pm

Ej...ludzie bez jaj, choć w nazwie jej POP to nie oznacza że jest to tylko i wyłącznie muzyka Popowa, POP ma wiele znaczeń dla niektórych tutaj udostępnie troszke informacji że muzyka popowa zrodziła sie z muzyki popularnej...i nie widze przeszkód aby utwór have a nice day był na tej liście i zajmował pierwsze miejsca...i niezależnie czy jest to rmf fm czy jakieś tam antyradio...

iza
Keep The Faith
Posty:357
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 8:06 pm
Lokalizacja:warszawa

Post autor: iza » pt sie 12, 2005 4:02 pm

HAND w anty radiu? Było - wiem, chociaż nie słyszałam. Ojciec mnie zawiadomił sekun trzydzieści kilka po tym, jak się skończyło. Okrutny jaki.

Lin...
I Believe
Posty:60
Rejestracja:pn sie 08, 2005 7:21 pm
Lokalizacja:New Zeland

Post autor: Lin... » pt sie 12, 2005 4:28 pm

Poziom sluchaczy jest jaki jest...ale my jako fani BJ czemu nie moglibysmy chciec abu HAND nie bylo na 1m?? Możemy bo jak to juz powiedziano muzyka popularna ma wiele znaczen a to ze jest tam jakas plastikowa panna bez glosu to nie stoi na przeszkodzie BJ...

elek84
It's My Life
Posty:143
Rejestracja:czw paź 21, 2004 9:00 pm

Post autor: elek84 » pt sie 12, 2005 4:46 pm

zdaje mi sie że część z was zapomniała że Bon Jovi to zespół rockowy...a przynajmniej kiedyś był taki, bo w tej chwili pewne ich dokonania mogą przeczyć tej tezie.
mandaryna posłużyła mi tylko jako przykład a kwiatuszków takich jak ona jest tam niestety więcej

plastikowa panna nie stoi na przeszkodzie problem w tym że nie lubie jak BJ przebywa w podobnym towarzystwie i za niedługo będzie z nią kojarzone :?

a antyradio to nie "jakieś tam" radio tylko najlepsza stacja rockowa jaką znam. i i kamień mi z serca spadł ze jednak Have a nice day tam grają.
choć ja niestety nie miałam okazji zeby go tam posłuchać

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » pt sie 12, 2005 6:37 pm

wiecie co...skończmy tematy gdzie maja puszczac Bon Jovi...najwazniejsze aby byli popularni...i najwazniejsze ze grają rocka, jak to powiedział Maciborek..."powrót rock&rolla" a inni "artysci" mnie nie interesuja i co ze sobą prezentuja...a przedewszystkim guzik mnie to opchodzi w jakich radiach są puszczani...dopiero jak oni sami czyli BJ zaczną śpiewać piosenki typu "jesteś szalona" to można sie wtedy zacząc martwić...ja nie zmienie swojego zdania!!

klaudi
I Believe
Posty:84
Rejestracja:śr cze 15, 2005 7:35 pm
Lokalizacja:Brzozów

Post autor: klaudi » pt sie 12, 2005 7:15 pm

w zupełności się z tobą zgadzam daroo :lol:

Dandi
It's My Life
Posty:163
Rejestracja:śr paź 13, 2004 5:59 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Dandi » pt sie 12, 2005 7:23 pm

zaraz zaraz czy przez to ze Bj znalezli sie na jednej liscie z mandaryna to mamy odpuszczac ? mamy odpuscic i pozwolic zeby mandaryna piela sie w gore ? tylko dlatego ze notowanie nazywa sie poplista ? Poza tym to trzeba Polakom uswiadamiac jaka muzyka jest najlepsza :P

Lin...
I Believe
Posty:60
Rejestracja:pn sie 08, 2005 7:21 pm
Lokalizacja:New Zeland

Post autor: Lin... » pt sie 12, 2005 7:57 pm

Dokładnie;-D

Dandi
It's My Life
Posty:163
Rejestracja:śr paź 13, 2004 5:59 pm
Lokalizacja:Szczecin

Post autor: Dandi » pt sie 12, 2005 8:05 pm

1 miejsce !!!! brawo ludziska ,tylko nie przestawac glosowac , nie mozna spoczac na laurach !! glosujemy glosujemy glosujemy

klaudi
I Believe
Posty:84
Rejestracja:śr cze 15, 2005 7:35 pm
Lokalizacja:Brzozów

Post autor: klaudi » pt sie 12, 2005 8:24 pm

napewno zagłosuję nie pozwolimy aby spadli niżej

Zablokowany