Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

FOTKI :)

Wszystkie tematy związane z zespołem

Moderator:Marcjanna

Zablokowany

Bon Jovi 1984 czy Bon Jovi 1994?

1984
17
35%
1994
31
65%
 
Liczba głosów: 48

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » pt wrz 02, 2005 4:34 pm

Tego garniturka nie widziałam. w ogóle u Scotta nie dostrzegłam żadnych specjalnie pretensjonalnych ciuchów, co więcej, powiem nawet, że o ile Scott może się w ogóle podobać, to w tych przykrótkich bluzeczkach prezentuje się całkiem, całkiem.
A co do cudownego wyglądu Axla będę polemizować - o ile nie miałabym specjalnie nic przeciwko widokowi Jona czy choćby takiego Perry w samych bokserkach, Axl wyraźnie nie ma co sobą prezentować - a kiedy zdecyduje się w końcu ubrać, widok jest nawet całkiem przyjemny.

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » pt wrz 02, 2005 7:58 pm

Kobieto,nie będąc wulgarną,powiem Ci tylko,że w życiu nie widziałam lepszego tyłka niż ten Axla.
Natomiast pluszowy garniturek,dodajmy,że w kolorze różowym,miał na sobie podczas jednego z solowych występów.
Zauważyłam,że ostatnio 80% tematów schodzi na Gunsów i ich pochodne-trochę się to robi męczące,tym bardziej,że taka sama ilość tych offtopów kończy się polemiką.Zakończmy to.

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » pt wrz 02, 2005 11:47 pm

Jako że w tym momencie pozostaje mi tylko zaprzeczyć i przeciwstawić tyłek Slasha, zdecydowanie zgadzam się z przedmówczynią że rozmowa robi się cokolwiek idiotyczna. Tak więc, niech każdy zostanie przy swoich typach, bo w kwestii facetów ze Stonką i Crushynką nie zgadzam się nigdy ;)

Jeopardy

Post autor: Jeopardy » sob wrz 03, 2005 8:20 pm

Wielkie Joł!

I Scott i Axl to geje. Ciekawe czy kiedyś uprawiali ze soba seks? W końcu obaj maja fajne tyłki!

Restekpa!
Mateo

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » ndz wrz 04, 2005 11:19 am

Wiesz,mówią,że ukrywający homoseksualiści z reguły głośno zarzucają to innym,aby odwrócić od siebie uwagę nietolerancyjnego otoczenia.
Więc...nie bój się,porozmawiaj z kimś o swoim skrywanym a kłopotliwym problemie.

Jeopardy

Post autor: Jeopardy » ndz wrz 04, 2005 11:57 am

Wielkie Joł!

Ukrywajaćy homoseksualiści?
Co ukrywający? Sugerujesz, że kazdy gej coś ukrywa? A może jeszcze jest przemytnikiem? Contrabanda?
Tyle zarzutów... ;(

Restekpa!
Mateo

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » ndz wrz 04, 2005 1:50 pm

No, proszę Was, bo zaraz będę zmuszona dojść do wniosku, że polemika którą prowadziłam ze Stonką była mniej absurdalna od tego, co wywiązuje się teraz...

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » ndz wrz 04, 2005 3:35 pm

Bo BYŁA.
Nie chce mi się nawet patrzeć w kierunku klawiatury i zacząć myśleć o zripostowaniu,więc nie powiem nic.

Jeopardy

Post autor: Jeopardy » ndz wrz 04, 2005 5:16 pm

Wielkie Joł!

Polecam program "Mistrz klawiatury"- po kilku tygodniach będziesz już umiała pisać bez patrzenia w kierunku klawiatury.

Restekpa!
Mateo

sExI_BoY

Post autor: sExI_BoY » ndz wrz 04, 2005 5:38 pm

Tydzien - to okres, w jakim ucza sie dosc pojetni uczniowie i uczennice. Tutaj mamy wybitny przypadek:P

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » ndz wrz 04, 2005 7:36 pm

Akurat w porównaniu do ciebie i twoich wynurzeń odkompleksić się może KAŻDY przypadek.Nawet nie staraj się mi w jakikolwiek sposób dosunąć,bo po pierwsze nie masz predyspozycji,a po drugie nigdy ich mieć nie będziesz.

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » ndz wrz 04, 2005 9:51 pm

Panowie chyba szukają okazji do rozróby - pewnie się jeszcze nie zorientowali, więc łaskawie uświadomię im, że tutaj takowej nie znajdą - mało kto ma tutaj ochotę na prowadzenie dyskusji na żenująco niskim poziomie z takimiż osobnikami.

Zablokowany