Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Nowy album...

Wszystkie tematy związane z zespołem

Moderator:Marcjanna

Zablokowany
Zalek
Little Bit Of Soul
Posty:5
Rejestracja:czw sty 30, 2003 10:10 pm
Nowy album...

Post autor: Zalek » śr wrz 14, 2005 7:33 pm

Nowy album już wczoraj ukazał się w Japonii :-) W porównaniu z "normalną" wersją ma 3 bonusowe kawałki na koniec płytki, jak można zobaczyć na wykazie poniżej. Oczywiście album można już "testować" w oczekiwaniu na oryginał, ja na razie jestem na 5. kawałku i dzięki Bogu nie było jeszcze nic ślamazarnie wolnego...

Lista utworów:
01-bon_jovi-have_a_nice_day
02-bon_jovi-i_want_be_loved
03-bon_jovi-welcome_to_wherever_you_are
04-bon_jovi-who_says_you_cant_go_home
05-bon_jovi-last_man_standing
06-bon_jovi-bells_of_freedom
07-bon_jovi-wildflower
08-bon_jovi-last_cigarette
09-bon_jovi-i_am
10-bon_jovi-complicated
11-bon_jovi-novocaine
12-bon_jovi-story_of_my_life
13-bon_jovi-dirty_little_secret
14-bon_jovi-unbreakable
15-bon_jovi-these_open_arms

Zalek
Little Bit Of Soul
Posty:5
Rejestracja:czw sty 30, 2003 10:10 pm

Post autor: Zalek » śr wrz 14, 2005 8:49 pm

I juz po pierwszym przesłuchaniu... Trochę się po tej rzeczonej 5. piosence zawiodlem na nastepnych i ogolnie moje odczucie jest takie, ze Crush, Bounce i ta płytka już na dobre chyba wyznaczyły styl grania BJ w XXI wieku, niestety inny od poprzedniego. I mimo iż począwszy od pierwszego albumu styl gry ewoluował cały czas (ja bym podzilił go tak: Ia: Bon Jovi, 7800 Farenheit; Ib: Slippery When Wet, New Jersey; II: Keep The Faith; III: These Days; IV: Od Crush) to jednak 3 ostatnie albumy poprzednim nie dorównują. Przynajmniej w moim wypadku zdecydowanie częściej sięgam po te sprzed roku 2K, ostanie nie wywołują u mnie niestety sentymentu takiego jakiego bym oczekiwał... Ale się rozpisałem na trochę inny temat, więc powracając spróbuję pokrótce dać moją ocenę kolejnym utworom, skala będzie bardzo wąska: 1-3, gdyż po jednym słuchaniu nie umiem tego sprecyzować, więc jak to kiedyś rozszerzę do 1-5, to obecna 2 może być zarówno 2, 3 jak i 4. Zresztą już truję, bo i tak mi się wszystko odmienić może jeszcze... ;P

1 - have a nice day - to znacie, dla mnie 3
2 - i want be loved - 3
3 - welcome to wherever you are - 2
4 - who says you can't go home - 3
5 - last man standing - 2
6 - bells of freedom - 2-
7 - wildflower - 1
8 - last cigarette - 2
9 - i am - 2
10 - complicated - 2
11 - novocaine - 1
12 - story of my life - 2
13 - dirty little secret - 3
14 - unbreakable - 3+
15 - these open arms - 1

Długo powstawał ten post i trochę mi się pozmieniało, bo oceniając słuchałem jeszcze raz po połowie każdej piosenki. Obecna ocena tego albumu: bardzo szkoda, że piosenek 13 i 14 nie można wsadzić na normalną edycję zamiast np. 6, 7 lub 11. Powstałaby wtedy naprawdę fajna, żywa płyta, którą mógłbym ocenić jako delikatny początek czegoś nowego, z zaznaczeniem, iż lepszego. A skoro wyrzuciłbym z dwunastki 3 piosenki, a wstawił 2, to na dokładkę zaserwowałbym jedną balladę, ale taką w starym stylu... Taką, która już niestety chyba nie powstanie. Bo jeśli piosenki szybkie wychodzą obecnie niezgorzej, choć mają wyraźną rysę współczesnych trendów, tak tworzone obecnie przez BJ ballady to niestety gnioty, które wg mnie położyły oba poprzednie premierowe krążki... I to tyle, sorry za tyle wypocin. Przypomnę tylko, że to wyłącznie moje subiektywne zdanie.

pathfinder
I Believe
Posty:50
Rejestracja:pn lut 16, 2004 10:34 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: pathfinder » śr wrz 14, 2005 11:10 pm

Bez zbędnego filozofowania i trucia : DLA MNIE PŁYTA JEST ZAJEBISTA I KONIEC . ZDECYDOWANIE JEDEN Z NAJJAŚNIEJSZYCH PUNKTÓW W DYSKOGRAFII BON JOVI . MIAŁO BYĆ MOCNO I JEST MOCNO .
P.S. Ja chcę mieć już w rękach oryginał .

Adrian1
I Believe
Posty:72
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 9:04 am
Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Adrian1 » czw wrz 15, 2005 9:14 pm

Z wypowidzi ogółu wychodzi ze jest to jedna z lepszych płyt a zdecydowane lepsza od Crush i Bounce. Ja jeszcze nie słyszałem, ale nie moge sie doczekac.

bonjova
It's My Life
Posty:109
Rejestracja:śr wrz 29, 2004 8:59 pm
Lokalizacja:Olsztyn

Post autor: bonjova » pt wrz 16, 2005 9:22 am

Słyszałam,że z internecie juz krąży

colin23
Little Bit Of Soul
Posty:6
Rejestracja:pt lis 26, 2004 2:44 pm

Post autor: colin23 » pt wrz 16, 2005 1:14 pm

bonjova pisze:Słyszałam,że z internecie juz krąży
leżą już oryginały np. w Media MArkt :-) Już mam!!! A i cena śmiesznie niska bo 40zł bez kilku groszy :)

Zablokowany