Greatest Hits

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Bon Jovi GREATEST HITS will be a 16-song single disc chock full of the band’s biggest chart-toppers including “Livin’ On A Prayer,” “Always,” “It’s My Life,” “Wanted Dead or Alive,” and “Who Says You Can’t Go Home.” Two new songs, including lead single “What Do You Got,” round out the tracklisting. “What Do You Got?” will hit radio airwaves globally at the end of August.

Bon Jovi GREATEST HITS - THE ULTIMATE COLLECTION will be a 28-song two disc edition made up of the GREATEST HITS CD from the standard edition and a second disc featuring beloved fan favorites including “Bed of Roses,” “Blood on Blood,” “These Days,” and “Keep The Faith” plus the third and fourth new tracks created for this project.

The four new songs (“The More Things Change,” “No Apologies,” “This Is Love, This Is Life” and the first single, “What Do You Got?”) were written specifically for inclusion in this compilation.

tylko ciii nikomu nie mowcie :)
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

C'mon
karola2210
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 18 lutego 2010, o 19:28
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: karola2210 »

Akurat dziś szukałam w internecie płyty 'the best of BJ' i widzę, że niebawem (?) coś takiego się ukaże. Rewelacja! :)
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Widzę, że Jon czytał moje wypowiedzi na forum i...

- zrozumiał, że bez "starych" songów nikt tego GH nie kupi :D - także nie będzie, żadnego CR2
- przyjął moją krytykę na temat This Is Our House i zrezygnował z tego badziewia :D

dziękuję.
Awatar użytkownika
JJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 4 października 2006, o 13:30
Lokalizacja: Kępno|Poznań

Post autor: JJ »

Powiem to, co wielu już mówiło przede mną. Chłopaki powinni dać sobie 4-5 lat przerwy i wrócić z dobrą płytą. Tak było przy KTF i przy Crush. Ale niestety zamiast tego postanawiają karmić fanów odgrzewanym kotletem. Mam nadzieję że chociażby jeden z tych nowych kawałków będzie na miarę, już nie mówię Always, ale przynajmniej Someday I'll be saturday night. :x
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Takie GH gwarantuje jako tako, że w ramach trasy GH badziewia usłyszymy w ilości mniejszej niż dotychczas :))
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Post autor: TheRock »

JJ pisze:Powiem to, co wielu już mówiło przede mną. Chłopaki powinni dać sobie 4-5 lat przerwy i wrócić z dobrą płytą. Tak było przy KTF i przy Crush. Ale niestety zamiast tego postanawiają karmić fanów odgrzewanym kotletem. Mam nadzieję że chociażby jeden z tych nowych kawałków będzie na miarę, już nie mówię Always, ale przynajmniej Someday I'll be saturday night. :x
Tylko nie Someday I'll be saturday night !!! To dopiero badziew jest... Straszna piosenka. Tak samo beznadziejna jak who says...

Nawiasem mówiąc fajna okładka - jedynie brakuje Hugh-a... napis BON JOVI - motyw z New Jersey.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

TheRock pisze: Tylko nie Someday I'll be saturday night !!! To dopiero badziew jest... Straszna piosenka.
Bez przesady... Someday to naprawdę fajny numer, nie porównywałbym go z Who Says...

Pozostaje czekać na singielek i liczyć na coś więcej niż ostatnia płyta, byłoby miło - wreszcie :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Cóż rzeczywiście, tak jak napisałem w newsie na głównej wcześniej, z tego co pamiętam była dyskusja o 5 nowych utworach i spekulowano, że "This Is Our House" będzie jednym z nich. Tymczasem o tym utworze w kontekście tego wydawnictwa cisza. Pewnie skuszę się i tak na tą rozszerzoną wersję chociaż dla mnie lepszym rozwiązaniem byłaby przerwa i nowy album. Jednak jak tak popatrzyłem w metryki chłopaków doszedłem do wniosku, że to nie powinna być aż tak długa przerwa, jak poprzednie.
Dlaczego? Wyjaśnienie jest bardzo proste. Każdy kolejny rok przerwy zwiększa niestety szanse na to, że kolejna trasa po Greatest Hits Tour byłaby tzw. farewell tour, a tego bym baaardzo nie chciał.
Choć z drugiej strony gdyby obrali model stonesowski.....
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

I gdzie niby jest ten singiel pod koniec sierpnia? Przecież już jest koniec sierpnia xD
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Ricky Skywalker pisze:I gdzie niby jest ten singiel pod koniec sierpnia? Przecież już jest koniec sierpnia xD
Trafne spostrzeżenie Ricky xd Ale to przecież Bon Jovi xd
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Tiaa... i nawet jeśli ten singiel rzeczywiście będzie w tym tygodniu, to tak dziwnie trochę - newsem dopiero co zarzucili... minie sporo czasu, zanim nawet fani zauważą, że jest coś takiego jak nowy singiel ^^ No chyba, że będzie to kolejne IML czy Always... :>

Tak BTW - sądzicie że "What Do You Got?" to to słynne "It Ain't Love" o którym tyle się mówiło, tylko pod zmienionym tytułem, czy kompletnie inna piosenka?
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
JJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 4 października 2006, o 13:30
Lokalizacja: Kępno|Poznań

Post autor: JJ »

Ricky Skywalker pisze:Tak BTW - sądzicie że "What Do You Got?" to to słynne "It Ain't Love" o którym tyle się mówiło, tylko pod zmienionym tytułem, czy kompletnie inna piosenka?
Mam nadzieję, że to inny kawałek. Kolejnego średniaka o miłości, uczuciu, zakochaniu itp. itd. bym nie zniósł.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Ricky Skywalker pisze:No chyba, że będzie to kolejne IML czy Always... :>
Chciałbym, ale w to nie wierzę :D Jak na moje to mogliby w końcu wydać singiel razem z klipem od razu, a nie jak w przypadku we weren't born to follow, że klip pojawił się chyba po miesiącu od singla, tak, że każdemu piosenka zdążyła się już znudzić, ale biorąc pod uwagę, że w sierpniu mają urlop.... marne szanse :whoeva: W sumie to dziwnie, premiera albumu 9 listopada, a oni chcą już singiel wydawać, jak na moje to już pokazuje, że nic wielkiego to nie będzie i piosenka nie pociągnie im sprzedaży.
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Ja na razie się nie martwię o przyszłość zespołu w związku z możliwą przerwą po nadchodzącym "Greatest Hits". Bon Jovi jest teraz w mniej więcej tym samym momencie, co Aerosmith kilkanaście lat temu. Pamiętacie ile czasu minęło między składanką "Big Ones" a albumem "Nine Lives"? Około 2 i pół roku (listopad 1994 - marzec 1997). Zaczynam widzieć coraz więcej podobieństw między Aero a BJ (i nie chodzi tu tylko o te wideoklipy w reżyserii MC). Mam tylko nadzieję że po tym GH, dojdzie do cudu czyli powrotu syna marnotrawnego grupy Bon Jovi, Aleca Johna Sucha. Wiem że jest to tak samo realne jak powrót Slasha do Guns N' Roses, jednak Alec ma wciąż szansę.
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

. Wiem że jest to tak samo realne jak powrót Slasha do Guns N' Roses, jednak Alec ma wciąż szansę.
pffffff

Gościu mnie rowalił :) już nie wspomnę o M Calerze bo to chyba jedyny tekst który w każdej wypowiedzi czytam na tym forum :)

Teraz to już przegięcie.
C'mon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”