Co zrobi Superman?

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Co zrobi Superman?

Post autor: Frankie »

Zapraszamy Was wszystkich do zabawy polegającej na zaprezentowaniu swoich pomysłów na teledysk do drugiego singla z najnowszej płyty Bon Jovi - "The Circle". Jak wiemy, tym drugim singlem będzie utwór "Superman Tonight". Zachęcamy do spojrzenia na piosenkę okiem reżysera i podzielenia się z nami swoją wizją. Kto wie, może Wasze propozycje znajdą swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości?

Obrazek
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
EVENo

Post autor: EVENo »

Ja się tylko zastanawiam czy Jon wykorzysta swój tatuaż do teledysku :D
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Ja wyobrazam to sobie jako historyjke - chlopak i dziewczyna. On ratuje w jakis sposob nieznajoma :p ale cos czuje, ze moze nam sie trafic teledysk z trasy ;)
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Według mnie będzie tak: Dziewczyna stoi na dachu wysokiego budynku i przez przypadek lub nie, spanie ale zaraz nadleci Superman i ją uratuje gdy ta będzie tuż nad ziemią, ona spojrzy mu głęboko w oczy powie ''ohh ahh'' i zemdleje z wrażenia :D :P
Bounce!
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 25 sierpnia 2009, o 14:41
Lokalizacja: wrocław

Post autor: Bounce! »

ewaika789 pisze:Według mnie będzie tak: Dziewczyna stoi na dachu wysokiego budynku i przez przypadek lub nie, spanie ale zaraz nadleci Superman i ją uratuje gdy ta będzie tuż nad ziemią, ona spojrzy mu głęboko w oczy powie ''ohh ahh'' i zemdleje z wrażenia :D :P


...A ona obudzi się w swoim łóżku i pomyśli, że to był sen. Później popatrzy na okno a tam znaczek superman xD

Nie no mam nadzieje, że takiej historyjki nie będzie, ale nic nigdy nie wiadomo :)
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Według mnie większości ludzi Superman kojarzy się właśnie z tym znaczkiem co podał Frankie i z kobietą, która potrzebuje pomocy nie wiem spada z budynku albo co innego i jak dla mnie BJ zrobią teledysk właśnie w podobnej tematyce chociaż nie wiem mogę się mylić :D obaczym co będzie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”