Bon Jovi Loves My Town

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Bon Jovi Loves My Town

Post autor: Frankie »

Zakładam temat w ścisłym odniesieniu do informacji, o tym samym tytule, jaką zamieściłem na stronie głównej. W związku z tym nasunęło mi się pytanie: jak ta akcja przebiegałaby w Polsce? Jak moglibyśmy pokazać innym, Nasze rodzinne miasta, strony? Z czego możemy być lokalnie dumni? Może ktoś z Was próbował montować jakieś filmiki, dotyczące Waszych rodzinnych stron. Jestem poprostu ciekaw jakie mini - klipy mogłyby powstać gdyby /czysto hipotetycznie/ założyć włączenie Polski do grona krajów na mapie LH Tour 2007/2008.
Jak myślicie, co mogłoby stanowić tło do piosenki I love this town w realiach polskich ? Zapraszam do dyskusji i zgłaszania pomysłów.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Gdyby akcja nazywała się "BON JOVI LOVES MY COUNTRY" to na pewno znalazłby sie tam taki kadr :D
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

Heh, jovizna pierwsze miejsce miałabys jak w banku :D Ja nie mam jakiegoś takiego pomysłu, musiałabym się zastanowić, jednak gdybym naprawde miała brać w tym udział zmobilizowałabym się na 1000% :P Jak coś wymyśle to dopisze :)
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
Magnum
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:46
Lokalizacja: 128 km from New Jersey!

Post autor: Magnum »

jovizna fajnie :D ale dostajesz -5 punktow za brak lublina na mapie :P
;)

btw. w "skąd" ze mna nie wygrasz :D
02.03.2008 - Philadelphia
24.03.2010 - Philadelphia
19.06.2013 - GDAŃSK
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

UWAGA, UWAGA!!!!!!!!!!
Przeglądałem właśnie przed chwilą stronę www.bonjovilovesmytown.com
Można już podziwiać pierwsze prace zgłoszone do konkursu. Teraz najważniejsze, wiadomość od webmastera będąca odpowiedzią na jedno z wielu pytań: "You may submit as many videos as you want, from any town in the world, even if Bon Jovi will not perform there on this tour."
Dlatego jeśłi ktoś ma jakiś fajny pomysł, i zrobi wszystko zgodnie z regułami konkursu może pokazac swoje rodzinne strony.
Nie wiem tylko jak to sie ma do nagród, cóż zacytowałem oficjalną wypowiedź webmastera ze strony.
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

To brać się do roboty, a prace grupowe niedozwolone? :D
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
Mrs White
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 2 lutego 2008, o 17:02
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Mrs White »

Frankie pisze:UWAGA, UWAGA!!!!!!!!!!
Przeglądałem właśnie przed chwilą stronę www.bonjovilovesmytown.com
Można już podziwiać pierwsze prace zgłoszone do konkursu. Teraz najważniejsze, wiadomość od webmastera będąca odpowiedzią na jedno z wielu pytań: "You may submit as many videos as you want, from any town in the world, even if Bon Jovi will not perform there on this tour."
Dlatego jeśłi ktoś ma jakiś fajny pomysł, i zrobi wszystko zgodnie z regułami konkursu może pokazac swoje rodzinne strony.
Nie wiem tylko jak to sie ma do nagród, cóż zacytowałem oficjalną wypowiedź webmastera ze strony.
ufff takiej wiadomości osobiście szukałam ehehe jestem z Krakowa i mam zamiar im pokazać moje miasto super, że można dac kilka przykładów, bo mam tez kilka pomysłów :D

i nawet jeśli to nie spotka się z jakimś odzewem z ich strony to generalnie ja lubię takie rzeczy więc dla mnie to jest fajne ze względu na samo zrobienie czegoś takiego. :D

dzięki za info :comk2:
Awatar użytkownika
alexz123
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 335
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 18:01
Lokalizacja: ?ódź

Post autor: alexz123 »

To może zrobię o ?odzi... :P :P :P Nie... Głupi pomysł.

Ale jeśli ktoś stworzy coś fajnego i będzie się chciał pochwalić, to z miłą chęcią obejrzę :)
Tell me what I got to do
To make my life mean more to you...

Tell me who I got to be
To make you a part of me...
Mrs White
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 2 lutego 2008, o 17:02
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Mrs White »

alexz123 pisze:Nie... Głupi pomysł.
czemu głupi? może jeśli będzie więcej odpowiedzi z polski to wreszcie zaczną myśleć o jakimś koncercie tutaj na poważnie...
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Filmików na stronie www.bonjovilovesmytown.com przybywa i naprawdę niektóre są ciekawe. Na oficjalnej stronie zespołu www.bonjovi.com można już podziwiać 30 sekundowy snippet z nadesłanych materiałów /dział wideo na stronie głównej/.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Hej. Jestem na pewno pierwszy z Polski który umiescił na stronce bonjovi.com filmik i chce abyście go ocenili (opinie) i pokazali swoje (jeśli ktoś takowy zrobił)

http://youtube.com/watch?v=eVoJyAf8o5w
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

...
Ostatnio zmieniony 9 października 2013, o 19:44 przez bartekbb23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

chcesz aby go ocenic, ok, tylko bez obrażania sie. Mi się twój filmik adrianie niestety nie podoba. Pora roku niestety niezbyt przychylna ( nie masz zbyt duzego na to wpływu ale cóż), Dąbrowa Górnicza jest albo bardzo brzydka, nieciekawa i nudna, albo to też wina pogody. Ja mam troche inną koncepcje na taki filmik, oczywiscie nie zrobie go bo mi sie nie chce. Zamiast ukazywac suche , zimne i brudne bloki raczej powinieneś pokazać życie, ludzi bawiących sie, klimaty miasta ale z ludźmi raczej. No chyba że kochasz swoje miasto za te wszystkie bloki to co innego. Ponadto ja bym sie postarał o lepszy sprzęt niz ( moze sie myke ) aparat fotograficzny z opcją nagrywania filmów.

Doceniam twoje starania, ale to nie to jak dla mnie.
No spoko dzieki za opinie, ale sprostuje kilka rzeczy.

1.Pora roku - rzeczywiście nie ode mnie to zalezy. Też wolałbym aby to była np wiosna (taka ładna najlepiej)
2.DGórnicza jest taka jaką widziałes w filmiku a nie pokazałem tej złej strony miasta.(namawiał mnie do tego kumpel).
3.Co do ludzi bawiących się... to przedewszystkim nie chciałoby mi się każdej osoby prosić o podpis na papierku zezwalającym na wykorzystanie ich wizerunku. Po drugie gdzie znalazłbym osoby które za darmo pozwolą się sfilmować. Po trzecie mDąbrowa Górnicza to niebezpieczne miasto aż sam się dziwie, że nie oberwałem przy robieniu tych filmików. Czyli tylko miejsca wchodziły w gre.
4.Jak mi zafundujesz lepszy sprzet (który moge stracić wraz z zębami) to zrobie to lepiej :) NIestety nawet jakbym miał lepszy sprzet to bym nie wyszedł z nim na miasto. Wiem jakie są u nas realia wiec nawet nie ryzykowałbym.

Wiesz jakbym miał : a) ekipe filmowa, b) dobrej klasy sprzet, c) montażystów d) pozwolenie na filmowanie pewnych miejsc/osób to myśle, ze wyglądałoby to dość dobrze. Tak trzeba sie zadowolić tymi możliwościami jakie mam teraz.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

...
Ostatnio zmieniony 9 października 2013, o 19:44 przez bartekbb23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jovita
It's My Life
It's My Life
Posty: 150
Rejestracja: 10 listopada 2007, o 12:47
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: Jovita »

Mnie szczerze mówiąc też ten filmik nie przypadł do gustu (pora roku ble i za dużo bloków, a za mało ludzi-czyli mniej więcej to samo co u poprzednika;)). Ale mimo wszystko fajnie, że Ci się chciało i za to na pewno + :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”