Alec nie napisal linii basu do KTF!

Dział byłego basisty zespołu.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Jeopardy
I Believe
I Believe
Posty: 76
Rejestracja: 16 września 2005, o 21:23
Lokalizacja: :/

Alec nie napisal linii basu do KTF!

Post autor: Jeopardy »

Wielkie Joł!

Co wy na to? Na stronie Hugha można przeczytać, że to on, a nie Alec napisał linie basu do Keep The Faith. Alec wziął tylko gotowy projekt i zagrał (? chociaż tego też nie wiadomo) go w studiu..

Smutne, bo ja w tym momencie Aleca już za nic nie szanuje. Pil, dragowal, mylil się na scenie i nie napisał najlepszej linii basu lat 90... :|


Restekpa!
Mateo
Awatar użytkownika
LoRdI
It's My Life
It's My Life
Posty: 200
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:43
Lokalizacja: Future World

Post autor: LoRdI »

jedna wielka bzdura :P
Awatar użytkownika
Jeopardy
I Believe
I Believe
Posty: 76
Rejestracja: 16 września 2005, o 21:23
Lokalizacja: :/

Post autor: Jeopardy »

Wielkie Joł!

O jakis ty mądry Lordi. Przekonałeś mnie swoja argumentacja. W końcu Hugh McDonald na swojej oficjalnej stronie kłamie. :| :| :|

Tak samo zresztą jak Oompas na bonjovi.com. Poszukaj sobie Q & A, może dowiesz sie jeszcze czegoś ciekawego.

Restekpa!
Mateo
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Alec nie napisal linii basu do KTF!

Post autor: Bon Joviatko »

Jeoprady pisze: Smutne, bo ja w tym momencie Aleca już za nic nie szanuje. Pil, dragowal, mylil się na scenie i nie napisał najlepszej linii basu lat 90... :|

Restekpa!
Mateo
A ja go zawsze będę szanować :) Odwalił kawał dobrej roboty i to się mu ceni :)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Alec nie napisal linii basu do KTF!

Post autor: Agata BJ »

Bon Joviatko pisze: A ja go zawsze będę szanować :) Odwalił kawał dobrej roboty i to się mu ceni :)
Stanowczo popieram. Jak by nie było, Alec był jednym z członków BJ i napewno jakiś swój wkład w ich sukces miał.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Śmiem twierdzić, że nawet dosyć duży, w końcu nagrali z nim połowę płyt ;]

A jeśli chodzi o linię basu w KTF - po prawdzie każdy może sobie napisać na ten temat co chce, a chyba i tak nikomu nie będzie się chciało dochodzić jak było naprawdę ;]
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

99-in-the-shade pisze:w końcu nagrali z nim połowę płyt
Trzeba by dodac ,ze te lepsza polowe.Mnie Aleca bedzie juz zawsze brakowac. Min. za to co robil podczas koncertow ( a czego nie robi Hugh ) nalezy mu sie wielki szacunek juz do konca. A to czy on napisal linie basu czy nie , to szczerze mowiac jest dla mnie zupelnie nie istotne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jeopardy
I Believe
I Believe
Posty: 76
Rejestracja: 16 września 2005, o 21:23
Lokalizacja: :/

Post autor: Jeopardy »

Wielkie Joł!

No własnie, czy tylko nagrali, czy on też napisał wszystkie linie basów? Z tego co pisze Hugh, to nie brał on udziału w sesjach tylko do 7800 (co zreszta da sie odczuc). Ale nic nigdy nie wiadomo. Ja po prostu Aleca nie lubie i sie z tym nie kryje.. To taki Gollum maly jest :P

Restekpa!
Mateo
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Ja tam bardzo się cieszę, że BJ darzą go szacunkiem na tyle, by Hugh nie stawał się członkiem zespołu, w końcu Alec to jeden z tych, którzy tworzyli historię BJ. Był jednym z nich, jeździł w trasy... Na Access All Areas bardzo ładnie to widać. A Hugh, cóż, pozstaje mu rola "chłopca do bicia", choć osobiście uważam, że i tak nie ma źle, bo pozostaje sobie muzykiem sesyjnym, dorabia na boku (choć podejrzewam, że i tak z BJ zarabia dość na dostatnie życie *-*) - ma związek z rewelacyjną kapelą, a przy tym zachował indywidualność. Nie ma co płakać ;)
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
LoRdI
It's My Life
It's My Life
Posty: 200
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:43
Lokalizacja: Future World

Post autor: LoRdI »

Jeopardy pisze:Przekonałeś mnie swoja argumentacja. W końcu Hugh McDonald na swojej oficjalnej stronie kłamie. :| :| :|
to ja na mojej napisze ze jestem autorem i co??
Awatar użytkownika
Mustafa
It's My Life
It's My Life
Posty: 120
Rejestracja: 22 września 2005, o 14:04
Lokalizacja: Utopia
Kontakt:

Post autor: Mustafa »

Czy napisał, czy też nie (co bardziej prawdopodobne), nie zmienia to faktu, iż uważam go za dupka. Dobrze się stało, że odszedł z zespołu. Hugh jest o wiele lepszym basistą, choć nie zachowuje się tak jak Alec ;]
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

LoRdI pisze:
Jeopardy pisze:Przekonałeś mnie swoja argumentacja. W końcu Hugh McDonald na swojej oficjalnej stronie kłamie. :| :| :|
to ja na mojej napisze ze jestem autorem i co??
To, że Ciebie za takie kłamstwo Alec mógłby conajwyżej wyśmiać, a Hugha - raczej podać do sądu. Prawdopodobienstwo się kłania 8)

Tak więc przykro mi to mówić, LordI, ale w tym wypadku przyznałbym rację Jeopardemu :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Mustafa pisze:Czy napisał, czy też nie (co bardziej prawdopodobne), nie zmienia to faktu, iż uważam go za dupka. Dobrze się stało, że odszedł z zespołu. Hugh jest o wiele lepszym basistą, choć nie zachowuje się tak jak Alec ;]
A mozna wiedziec dlaczego uwazasz Aleca za dupka ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Mustafa
It's My Life
It's My Life
Posty: 120
Rejestracja: 22 września 2005, o 14:04
Lokalizacja: Utopia
Kontakt:

Post autor: Mustafa »

Dlatego, że był cwaniaczkiem, pił, brał narkotyki, a później jeszce zrobił świństwo reszcie zespołu. Drugi powód, to to, że jest on gorszym basistą od Hugh, a mimo to jest bardziej ceniony. Tylko dlatego, że "tworzył historię BJ". Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem tą wypowiedzią ;)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Nie jest bardziej ceniony tylko dlatego,ze tworzyl historie BJ.Ja osobiscie najbardziej cenie go za koncerty.W porownaniu z Hju to...nie ma porownania :P Alec szalal,zyl na koncertach,a Hugh nie.Kazdy z BJ pil,taki mieli okres.A za to cwaniactwo to ja go nawet lubilem :P Jedynie na narkotyki nie mam riposty :P no ale kazdy popelnia bledy ...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Alec John Such”