Koncerty 2022

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

Dziś 19 kwietnia 2022, we wtorek, o godzinie 20:00 przy 125 S Pennsylvania St, Indianapolis, Stany Zjednoczone (Gainbridge Fieldhouse) (mapa), wystąpi zespół Bon Jovi w ramach Hampton Water Przedstawia. Bilety można jeszcze kupić od $39.50 do $1300.00, + dodatkowe opłaty od $21.20 do $249.95.
ticketmaster.com zakup biletów.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Koncerty 2022

Post autor: michael »

Za poziom wokalny bilety powinny być po 6 dolców na zespół. Czyli Torres Bryan Mcdonald PX Bradley i Shanks. Niestety. Wszystko powinien pokryć JBJ z własnej kasy. Jon w Polsce masz za pięć lat emeryturę.
https://www.youtube.com/watch?v=1x5rwRRD_N0
To już jest koniec, ale taki definitywny.
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Re: Koncerty 2022

Post autor: sobol_77 »

O matko i córko, to ja po pijaku, stojąc na głowie i dodatkowo wstrzymując pawia śpiewam lepiej... Toż to katastrofa. No Jon już nie umie w śpiewanie... Żal patrzeć.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

michael pisze: 19 kwietnia 2022, o 13:48 Za poziom wokalny bilety powinny być po 6 dolców na zespół. Czyli Torres Bryan Mcdonald PX Bradley i Shanks. Niestety. Wszystko powinien pokryć JBJ z własnej kasy. Jon w Polsce masz za pięć lat emeryturę.
https://www.youtube.com/watch?v=1x5rwRRD_N0
To już jest koniec, ale taki definitywny.
sobol_77 pisze: 19 kwietnia 2022, o 17:20 O matko i córko, to ja po pijaku, stojąc na głowie i dodatkowo wstrzymując pawia śpiewam lepiej... Toż to katastrofa. No Jon już nie umie w śpiewanie... Żal patrzeć.
Ja stanę jednak w obronie JBJ. Jakoś dźwięku nagrana telefonem może być też powodem że taki odbiór jest w brzmieniu Jona głosu. Myślę że jakoś nagrania w lepszej jakości by pokazała że może było słabo, ale nie tak jak przy takiej jakości jaką mamy w linku od Michaela. Mimo tego bilety na każdy koncert się rozchodzą bardzo dobrze. Na obecną chwilę, nie ma dalszej trasy na maj, więc może JBJ zrobi sobie przerwę i popracuje nad śpiewaniem, może z pomocą jakiegoś trenera. Zobaczymy. Ja liczę jednak że w 2023 roku, odwiedzi zespół Bon Jovi nasz piękny kraj.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

Dziś 21 kwietnia 2022, w czwartek, o godzinie 20:00 przy 1401 Clark Ave, St. Louis, Stany Zjednoczone (Enterprise Center) (mapa), wystąpi zespół Bon Jovi w ramach Hampton Water Przedstawia. Bilety można jeszcze kupić od $16.50 do $853.01, + dodatkowe opłaty od $17.50 do $199.14.
ticketmaster.com zakup biletów.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Koncerty 2022

Post autor: Paulska »

michael pisze: 19 kwietnia 2022, o 13:48 Za poziom wokalny bilety powinny być po 6 dolców na zespół. Czyli Torres Bryan Mcdonald PX Bradley i Shanks. Niestety. Wszystko powinien pokryć JBJ z własnej kasy. Jon w Polsce masz za pięć lat emeryturę.
https://www.youtube.com/watch?v=1x5rwRRD_N0
To już jest koniec, ale taki definitywny.
Nie chcę myśleć, że to już powinien być koniec, ale to co widzimy i słyszymy, tak wygląda. JBJ nie śpiewa, nawet nie recytuje, raczej z wysiłkiem próbuje łapać oddech. Od lat był przyspawany do mikrofonu w trudniejszych wokalnie kawałkach, teraz już praktycznie w każdym. Tak jak piszą pod filmami na YT: out of tune, out of range, out of time.
W LOAP praktycznie cały refren śpiewał ostatnio zespól, nie JBJ.
Trudno i z żalem się na to patrzy.
Może to powikłania po covid, może problem ze słuchem (na to wskazywałoby notoryczne opóźnianie wokalu względem muzyki), może zaniechanie treningu wokalnego (bo wydawało się w ub. roku, że jest nieco lepiej), może nie ma już innego wyjścia jak zabieg strun głosowych (o ile w ogóle u JBJ jest możliwy).
W każdym razie, jeśli JBJ świadomie podjął decyzję o pojechaniu w trasę mimo takich problemów, to zrobił to dla kasy a to słabo...
Bon Jovi pisze: 21 kwietnia 2022, o 09:18 Mimo tego bilety na każdy koncert się rozchodzą bardzo dobrze. Na obecną chwilę, nie ma dalszej trasy na maj, więc może JBJ zrobi sobie przerwę i popracuje nad śpiewaniem, może z pomocą jakiegoś trenera.
Rozchodzą się, a potem ludzie piszą w komentarzach, że BJ powinni oddać kasę, albo wychodzą z koncertu. Niestety to co słychać raczej dość prawdziwie oddaje to co jest na koncertach, tym bardziej, że źródeł jest wiele i o różnej (raz lepszej, raz gorszej) jakości - we wszystkich BJ śpiewa tak samo źle.
Jedyna szansa, że trasa jest krótka i sam dojdzie do wniosku, że tak dalej się nie da i spróbuje coś z tym zrobić.
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

Paulska pisze: 21 kwietnia 2022, o 09:30
michael pisze: 19 kwietnia 2022, o 13:48 Za poziom wokalny bilety powinny być po 6 dolców na zespół. Czyli Torres Bryan Mcdonald PX Bradley i Shanks. Niestety. Wszystko powinien pokryć JBJ z własnej kasy. Jon w Polsce masz za pięć lat emeryturę.
https://www.youtube.com/watch?v=1x5rwRRD_N0
To już jest koniec, ale taki definitywny.
Nie chcę myśleć, że to już powinien być koniec, ale to co widzimy i słyszymy, tak wygląda. JBJ nie śpiewa, nawet nie recytuje, raczej z wysiłkiem próbuje łapać oddech. Od lat był przyspawany do mikrofonu w trudniejszych wokalnie kawałkach, teraz już praktycznie w każdym. Tak jak piszą pod filmami na YT: out of tune, out of range, out of time.
W LOAP praktycznie cały refren śpiewał ostatnio zespól, nie JBJ.
Trudno i z żalem się na to patrzy.
Może to powikłania po covid, może problem ze słuchem (na to wskazywałoby notoryczne opóźnianie wokalu względem muzyki), może zaniechanie treningu wokalnego (bo wydawało się w ub. roku, że jest nieco lepiej), może nie ma już innego wyjścia jak zabieg strun głosowych (o ile w ogóle u JBJ jest możliwy).
W każdym razie, jeśli JBJ świadomie podjął decyzję o pojechaniu w trasę mimo takich problemów, to zrobił to dla kasy a to słabo...
Może chciał zobaczyć czy da radę. Może jest to trasa pożegnalna. Myślę że nie chodziło o kasę, może jednak się przeliczył ze swoimi umiejętnościami wokalnymi. Zobaczymy co pokażą najbliższe dni. Ja czekam na jakieś nagranie w lepszej jakości by móc się odnieść do jakości śpiewu Jona. Nagrania telefonem, nie oddają w pełni tego co słyszy się bezpośrednio na koncercie.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Koncerty 2022

Post autor: JonetteBJ »

A propos jakości nagrań z telefonu... Może nie znam się aż tak, bo nigdy nie miałam do czynienia z takim sprzętem, ale jakoś nie wydaje mi się, żeby te kamery, z którymi ludzie chodzili na koncerty w 80s miały mikrofon o niebo lepszy od dzisiejszych smartfonów :P
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

JonetteBJ pisze: 21 kwietnia 2022, o 15:46 A propos jakości nagrań z telefonu... Może nie znam się aż tak, bo nigdy nie miałam do czynienia z takim sprzętem, ale jakoś nie wydaje mi się, żeby te kamery, z którymi ludzie chodzili na koncerty w 80s miały mikrofon o niebo lepszy od dzisiejszych smartfonów :P
Były lepsze i gorsze kamery, gdzie mikrofon wszystko zbierał jak leci. Chyba że ktoś się wpinał z kabelkiem do konsolety u dźwiękowca, to miał lepszą jakość nagrania a nawet bardzo dobrą :D
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Re: Koncerty 2022

Post autor: sobol_77 »

Uciekając na chwilę od dramatu Jona, w czerwcu w Gdańsku na Mystic Festival zagra Mercyful Fate! Być może pojawia się nowe numery, bo album już w drodze. Dla mnie ważny jeszcze Opeth i Katatonia, Judas Priest raczej tylko przy okazji. Jednak obok MF najważniejszy Saxon i to mnie ogromnie jara.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

Dziś 23 kwietnia 2022 o godzinie 18:00 w Bielsku-Białej, ul. Krabowa 26 (Hala Widowiskowa BBOSiR) (mapa), wystąpi zespół Lady Pank w ramach trasy koncertowej LP40. Bilety można jeszcze kupić za 79,00 PLN, za 89,00 PLN, za 99,00 PLN oraz za 129,00 PLN.
bilety.adria-art.pl zakup biletów.
Wydarzenie na facebooku.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

Dziś 23 kwietnia 2022, w sobotę, o godzinie 20:00 przy 2001 Robert Dedman Dr, Austin, Stany Zjednoczone (Moody Center) (mapa), wystąpi zespół Bon Jovi w ramach Hampton Water Przedstawia. Bilety można jeszcze kupić od $99.50 do $2500.00, + dodatkowe opłaty od $25.11 do $3147.53.
ticketmaster.com zakup biletów.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Koncerty 2022

Post autor: michael »

Bon Jovi pisze: 23 kwietnia 2022, o 13:30 Dziś 23 kwietnia 2022, w sobotę, o godzinie 20:00 przy 2001 Robert Dedman Dr, Austin, Stany Zjednoczone (Moody Center) (mapa), wystąpi zespół Bon Jovi w ramach Hampton Water Przedstawia. Bilety można jeszcze kupić od $99.50 do $2500.00, + dodatkowe opłaty od $25.11 do $3147.53.
ticketmaster.com zakup biletów.
Siemka. Chyba już nic nie wrzucaj z tymi koncertami bo serce pęka...
https://www.youtube.com/watch?v=H1XR92rKJ5Y
Tak jak JBJ mnie wku...a przez ostatnią dekadę (polityka) tak zwyczajnie szkoda mi chłopa bo to co kocha (stanie przed mikrofonem) idzie w zakończenie. Zdarł chłop głos przez 4 dekady i the end. to nagranie równa z ziemią. Jezusicku :x
Nagranie z 2019... a teraz jest jeszcze gorzej.
P.S
Niech ktoś napisze że to fake...
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

michael pisze: 25 kwietnia 2022, o 15:41
Bon Jovi pisze: 23 kwietnia 2022, o 13:30 Dziś 23 kwietnia 2022, w sobotę, o godzinie 20:00 przy 2001 Robert Dedman Dr, Austin, Stany Zjednoczone (Moody Center) (mapa), wystąpi zespół Bon Jovi w ramach Hampton Water Przedstawia. Bilety można jeszcze kupić od $99.50 do $2500.00, + dodatkowe opłaty od $25.11 do $3147.53.
ticketmaster.com zakup biletów.
Siemka. Chyba już nic nie wrzucaj z tymi koncertami bo serce pęka...
https://www.youtube.com/watch?v=H1XR92rKJ5Y
Tak jak JBJ mnie wku...a przez ostatnią dekadę (polityka) tak zwyczajnie szkoda mi chłopa bo to co kocha (stanie przed mikrofonem) idzie w zakończenie. Zdarł chłop głos przez 4 dekady i the end. to nagranie równa z ziemią. Jezusicku :x
Nagranie z 2019... a teraz jest jeszcze gorzej.
P.S
Niech ktoś napisze że to fake...
Musisz sam do tego dojść. Włącz sobie od 55 minuty i 20 sekundy, wtedy będziesz miał porównanie materiału który według mnie jest gorszej jakości i tym samym JBJ tutaj brzmi jak by nie trafiał w dźwięk a tym jak JBJ brzmi. Nie jest dobrze, ale nie ma tragedii tak jak by wynikało z materiału który udostępniłeś.
BON JOVI 4/19/22 Indianapolis, IN
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

Dziś 26 kwietnia 2022, we wtorek, o godzinie 20:00 przy 1510 Polk St, Houston, Stany Zjednoczone (Toyota Center) (mapa), wystąpi zespół Bon Jovi w ramach Hampton Water Przedstawia. Bilety można jeszcze kupić od $39.50 do $850.00, + dodatkowe opłaty od $22.50 do $255.77.
toyotacenter.com zakup biletów.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”