A moze tak do garów?

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

:)
No więc...bierzemy jajka (2 lub 3 w zależności od tego, jak bardzo jesteśmy głodni :P). Wbijamy białko do garnuszka, a żółtko na oddzielny talerzyk. Zółtko potem trzeba zmiksować aż zrobi się piana (oczywiście taka, która nie wylewa się! :D), później dorzucić do tej piany zółtka i znów porządnie zmiksować. Do tego dodać 2 lub 3 (w zależności od liczby jajek) łyżki mąki. Ponownie miksujemy bardzo dokładnie :D No i na końcu całą zawartość wlewamy na rozgrzaną patelnię. Im mniejsza patelnia, tym omlet będzie grubszy ;)
Jak ktoś chce ns słodko to przy dodawaniu mąki może tez dodać cukru lub już po zrobieniu omleta posmarować go dżemem :) Pycha, mówię wam :)

A co do odwracania Rokitka...to kwestia wprawy :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
kemmerviola
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 29 sierpnia 2021, o 20:03
Ulubiona płyta: jjajajaj jajffsskj

Re: A moze tak do garów?

Post autor: kemmerviola »

Nawiązując do tematu posta to owszem, uwielbiam gotować, jednakże według mnie trzeba mieć odpowiednio wyposażoną kuchnie, aby czynność ta była przyjemnością. Długo czekałem na remont, ale w końcu nadszedł ten dzień, w którym mogłem sobie na niego pozwolić. Pozostaje jeszcze wybór krzeseł, które dopełniałyby wnętrze, ale znalazłem ten artykuł http://www.bialystokonline.pl/jakie-krz ... ,12,1.html który bardzo mnie zainspirował.
Awatar użytkownika
jaskolskihellen
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 30 sierpnia 2021, o 10:27
Ulubiona płyta: djhkj hbjd shsjsh

Re: A moze tak do garów?

Post autor: jaskolskihellen »

Osobiście nie przepadam za gotowaniem.
Awatar użytkownika
alejandra46
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 6 września 2021, o 12:03
Ulubiona płyta: sjhnsznszjk jsjssjsk
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: A moze tak do garów?

Post autor: alejandra46 »

Nawiązując do pytania to naprawdę kocham gotować, bardzo dużo czasu spędzam w kuchni. Skoro już trafiłem na taki wątek to mam do was pytanie, skąd macie pojemniki na odpady? Muszę zakupić nowe, ponieważ zawsze muszę wyrzucać dużo resztek po przyrządzaniu posiłków. Byłbym wdzięczny za polecenie jakiś dobrych, sprawdzonych firm. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kevenbednar
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 7 września 2021, o 08:55
Ulubiona płyta: gaa gga jsjjs
Lokalizacja: Legionowo

Re: A moze tak do garów?

Post autor: kevenbednar »

Uwielbiam gotować, jest to moja największa pasja. Ostatnio miałem również remont kuchni i dzięki nowych skandynawskim meblom przyrządzanie posiłków jest jeszcze lepsze. Długo szukałem odpowiedniego wyposażenia aż w końcu kolega z pracy podesłał mi tą stronę https://kodemii.com/ Bardzo spodobała mi się ta oferta i uważam, że meble idealnie pasują do moich wnętrz.
Awatar użytkownika
kprice
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 8 września 2021, o 08:37
Ulubiona płyta: shsbsjs jkaskasja
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: A moze tak do garów?

Post autor: kprice »

Uwielbiam gotować, jednak nie potrafię robić tego w każdej kuchni. Pomieszczenie to musi być dla mnie przestronne oraz nowoczesne, inaczej nie potrafię się skupić. Z tego powodu przeprowadziłem ostatnio duży remont, zmieniłem w tym pokoju prawie wszystko, nawet zamontowałem nowe rolety bielsko. Teraz o wiele lepiej przyrządza mi się posiłki.
Awatar użytkownika
witting1daron
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 10 września 2021, o 18:33
Ulubiona płyta: these days
Lokalizacja: Imielin

Re: A moze tak do garów?

Post autor: witting1daron »

Ja uwielbiam gotować ;D
Awatar użytkownika
loraheidenreich
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 14 września 2021, o 08:27
Ulubiona płyta: sygshs asjalsajsa
Lokalizacja: Lublin

Re: A moze tak do garów?

Post autor: loraheidenreich »

Co prawda lubię gotować, ale niestety nie mam talentu do różnego rodzaju wypieków. Na szczęście niedawno otworzyła się u nas cukiernia vanilla Lublin, która ma bardzo duży wybór ciast oraz innych słodkości. Osobiście zaglądam do niej prawie codziennie gdy wracam z pracy. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany ofertą to zostawiam linka: https://www.vanilla-cukiernia.pl/
Awatar użytkownika
glen10
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 17 września 2021, o 13:58
Ulubiona płyta: bon jovi
Lokalizacja: Proszówki

Re: A moze tak do garów?

Post autor: glen10 »

Żeby gotować, trzeba mieć bardzo dobry sprzęt. Poza tym przyda się jakaś motywacja do gotowania. Odkąd zrobiłam remont kuchni i jadalni, to o wiele przyjemniej mi się gotuje różnego typu posiłki. Wybrałam białe meble do kuchni oraz białe półki do jadalni ze strony internetowej https://meblekatmandu.pl/polki/do-salonu i jestem bardzo zadowolona. Podoba mi się ich wykonanie, wykończenie i trwałość. Pozdrawiam! :D
Awatar użytkownika
mturcotte
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 17 września 2021, o 19:39
Ulubiona płyta: jasjksdhk sksjksk

Re: A moze tak do garów?

Post autor: mturcotte »

Kocham gotować, ale tak jak moi poprzednicy uważam, że odpowiednie wyposażenie kuchni jest w tym aspekcie bardzo ważne. Urządzając kuchnię warto się kierować nie tylko modą, ale również funkcjonalnością. Oznacza to, że oprócz pojemnych mebli pomieszczenie powinno być dobrze oświetlone, np. za pomocą profilu led wpuszczanego z https://oneled.pl/profil-led-wpuszczany
Awatar użytkownika
jaskolskileonel
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 28 września 2021, o 17:56
Ulubiona płyta: dhbsdu ds idisjisjsl
Lokalizacja: Częstochowa

Re: A moze tak do garów?

Post autor: jaskolskileonel »

Osobiście uwielbiam gotować.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: A moze tak do garów?

Post autor: EVENo »

A więc tak wygląda forum kiedy ostatni przejmujący się nim moderator odszedł.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: A moze tak do garów?

Post autor: prezes1 »

No właśnie tak pięknie wygląda...Szkoda gadać.
Btw- Eveno co tam słychać?
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: A moze tak do garów?

Post autor: EVENo »

***** mać, prezes, wiedziałem, że Ty nie zawiedziesz XD

Mogę napisać "***** mać", bo jestem jedynym modem, który tu zagląda xD Mogę też napisać ***** fejsa lub coś w tym stylu.

A tak na poważnie to słychać niewiele, poza muzyką, więc w sumie słychać wiele. Dopiero w tym tygodniu dowiedziałem się, że Glenn Hughes dołączył do The Dead Daisies i dostałem fioła na punkcie ich nowej piosenki. Wypełniałem też niedawno ankietę rmf24.pl i zdaje się, że powolutku, w interneciku, zmierzają bardziej w stronę 357 i Nowego Świata, chcąc serwować w swoim radiu więcej rocka i gadania o czymkolwiek, niż tego komunistycznego badziewia przeplatanego chujowymi piosenkami. Rewolucja nadciąga.

Btw, utworem, który mnie tu sprowadził był Little Bit Of Soul. A ciągnąc jeszcze dalej, to Lipali i Nie dla Ciebie, nowy singiel. Pomyślałem sobie słuchając go, że to jest podobne do tego, co Bon Jovi chciał osiągnąć w "2020", ale mu się nie udało xD

Swoją drogą, rozjechałem ostatnio radio u mnie w robocie. Myłem sobie ręce przy umywalce, kiedy nagle na eremefie puścili takie gówno, że aż podszedłem i zrzuciłem radio na zol. Na podłogę. Zol to podłoga po śląsku. No, a dzisiaj się dowiaduje, że jedna z wieloletnich dziennikarek RMF odeszła. Na wiecznie.

No i takie życie. Gadaj lepiej co u Ciebie byku, bo tylko my we dwóch możemy jeszcze podnieść to miejsce.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: A moze tak do garów?

Post autor: Paulska »

Ech, ja też czasami tutaj zaglądam, może nie dlatego że ***** fejsa, tylko go po prostu nie lubię.
To był taki mały rytuał rano, przed pracą, żeby wejść na bj.pl
Ale rzeczywiście od dawna już cisza.
A co do Edyty Bieńczak, dziennikarki RMF - na stronie radia są pożegnania od całego zespołu, aż ściska się serce.
Z ostatnich muzycznych odkryć - The Killers "Quiet Town". Za wzruszający tekst i tę harmonijkę ...
Pozdrawiam
Paulska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”