ZA CO KOCHAMY RYSZARDA??

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

Syja
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 17 stycznia 2006, o 14:48
Lokalizacja: Wawa

ZA CO KOCHAMY RYSZARDA??

Post autor: Syja »

? NO ZA CO?
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

W sumie to się nie dziwię, że miałaś konto zablokowane :|

A tak coby było na temat - mów za siebie bo ja nie kocham tego gościa (jakkolwiek to brzmi :P )
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

bueheh jestes okrutny Ratt :P
myśle pani kolezanko że gdybys rozwinęła temat i na samym początku podała swoje powody dlaczego ów ryszarda darzysz miłośćią to myslę że temat miałby wzięcie :P choćby nawet tyle że zaraz pojawiłoby sie sto postów typu : podpisują sie pod tym wszystkim k... czym sie da :P
wiem wiem jestem wredna :)
hehehe
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Zdaje się, że kochają go tylko rozhisteryzowane fanki zapatrzone w niego jako w faceta :P :P .
A ja uwielbiam go jako artystę, za wszystko co stworzył, jako wspaniałego gitarzystę i równie wspaniałego tekściarza, dobrego wokalistę i świetnego kompozytora, za to, że jego muzyka jest moim przyjacielem, za to, że stworzył coś tak wyjątkowego jak Stranger In This Town, za to, że tworzy płyty z duszą, a nie masówki dla rozhisteryzowanych fanów Tokio Hotel czy innego Wham'u XD.
I za charakter, a przynajmniej tę stronę, którą nam pokazuje, czyli niesamowite poczucie humoru oraz miłość do muzyki.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Jeopardy
I Believe
I Believe
Posty: 76
Rejestracja: 16 września 2005, o 21:23
Lokalizacja: :/

Post autor: Jeopardy »

Wielkie Joł!

Za bluze z fejkowymi tatuazami.

I miejmy nadzieje, ze administracja uwolni nas od Syji :|

Restekpa!
Mateo
Cmok dla Ciebie i dla mnie i dla wszystkich! :cmok1: !
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Może nie tyle kocham Ryśka co go uwielbiam ( ale nie piszczę na każdy jego widok w tv i nie obrażam jego drugiej połowy ) ( ostatnio przeczytalam na jakims forum debaty na temat jego żony ale nie bedę cytować tych wypowiedzi) i szanuje za to ,że pozostał takim samym artystą przez cały czas.Uwielbiam jego wspaniałe rozczulające , wyciskające łzy wyjce, ostre rockowe kawałki no i oczywiście zajefajną, oszałamiającą garderobę :mrgreen:
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Mustafa
It's My Life
It's My Life
Posty: 120
Rejestracja: 22 września 2005, o 14:04
Lokalizacja: Utopia
Kontakt:

Post autor: Mustafa »

ale nie piszczę na każdy jego widok w tv i nie obrażam jego drugiej połowy
Brawo. Jak kiedykolwiek się spotkamy, to przypomnij mi, żebym postawił Ci piwo ;)
ZA CO KOCHAMY RYSZARDA??
Ja go czczę. Serio. Uwielbiam jego wiosła.
Awatar użytkownika
aisling
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 22 listopada 2005, o 23:24
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: aisling »

przede wszystkim za jego gitarowe poczynania, są naprawdę boskie. Należy mu jeszcze przyznać, ze całkiem przystojny z niego gość i urody mu nie brakuje. Ale nie śpiewa (nie mówię o jego popisach poza estradą). :D

[ Dodano: 2006-04-01, 01:24 ]
Twisted Sister napisał/a:
Zdaje się, że kochają go tylko rozhisteryzowane fanki zapatrzone w niego jako w faceta .
A ja uwielbiam go jako artystę, za wszystko co stworzył, jako wspaniałego gitarzystę i równie wspaniałego tekściarza, dobrego wokalistę i świetnego kompozytora, za to, że jego muzyka jest moim przyjacielem, za to, że stworzył coś tak wyjątkowego jak Stranger In This Town, za to, że tworzy płyty z duszą, a nie masówki dla rozhisteryzowanych fanów Tokio Hotel czy innego Wham'u XD.
I za charakter, a przynajmniej tę stronę, którą nam pokazuje, czyli niesamowite poczucie humoru oraz miłość do muzyki[/quote]

ale wtopiłam, ale powaga, nie słyszałam wokalu Ryśka,

Chylę czoło :brawo:
“Believe in love. Believe in magic. Hell, believe in Santa Clause. Believe in others. Believe in yourself. Believe in your dreams. If you don't, who will?” JBJ
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Bonjova pisze:Może nie tyle kocham Ryśka co go uwielbiam ( ale nie piszczę na każdy jego widok w tv i nie obrażam jego drugiej połowy ) ( ostatnio przeczytalam na jakims forum debaty na temat jego żony ale nie bedę cytować tych wypowiedzi) i szanuje za to ,że pozostał takim samym artystą przez cały czas.
Jak to napisałam wcześniej-ja też do tych rozhisteryzowanych, gotowych rzucać w niego bielizną fanek nie należę :P :P .
aisling-będziesz musiała sporo nadrobić :P :P .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
klaudula
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 551
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 23:18
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: klaudula »

Ja uwielbiam Richie'go przede wszystkim za jego wyczyny na gitarze, te jego solówki są genialne, rozbrajają mnie na każdym kroku. Również podziwiam jako kompozytora i w ogóle za to jaki jest :D
Race, it’s a race
But i’m gonna win
Yes i’m gonna win
And will light the fuse
I’ll never lose
And i choose to survive
Whatever it takes
Awatar użytkownika
Sandra1988
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 października 2005, o 20:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sandra1988 »

Za:
-"Stranger in this town"
-"Undiscovered soul" :D
-no jego gitarke/i
:D w sumie to musze sie przyznać że przez X czasu byłam do w/w pana sceptycznie nastawiona?? daczego?? nie mam pojecia :P ale nadrobilam i teraz wyzywam panów/panie sprzedawczynie w poznaniskich sklepach muzycznych ze "Stranger..." nie ma :D
Be who you want to be,
Be who you are,
Everyone's a hero,
Everyone's a star!!!
Awatar użytkownika
Ankag
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 274
Rejestracja: 23 września 2005, o 14:30
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ankag »

Za jego solówki na gitarze :)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Może nie tyle, że kocham Ryszarda (bo nie należę do tych, co się ślinią widząc swoich idoli :P), ale na prawdę bardzo go lubię i cenię za jego gitarowe dokonania :D Za wspaniałe, wymiatające solówki no i za świetny głos, który umie dobrze wykorzystać.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

kocham... to za duże słowo... choc do idoli podchodzę bardzo uczuciowo :D
uwielbiam, podziwiam, szanuję... za całokształt... za to jakim jest człowiekiem (choć tak bardzo mało naprawde o nim wiem) i jakim jest artystą (i to juz w większym zakresie :P ).
tak jak pisali moi przedmówcy... za Strangera, za Undiscovered (czekam z niecierpliwością na następny album),
za to, że lubi pierogi ;) , że ma ogromne poczucie humoru.... że od pierwszego przesłuchania pokochałam If I Can't Have Your Love...
Awatar użytkownika
aisling
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 22 listopada 2005, o 23:24
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: aisling »

Twisted Sister napisał/a:
aisling-będziesz musiała sporo nadrobić .
i zadanie odrobiłam, przesłuchałam kilka piosenek, muzyka okay, ale wokal Ryśka mało do mnie przemawia. Dla mnie zawsze będzie świetnym gitarzystą i za to mu dzięki i wszystkiego najlepszego w dalszej gitarowej karierze. :P :P :P
“Believe in love. Believe in magic. Hell, believe in Santa Clause. Believe in others. Believe in yourself. Believe in your dreams. If you don't, who will?” JBJ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”