ZA CO KOCHAMY RYSZARDA??

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

BonJovianka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 30 marca 2006, o 16:53
Lokalizacja: kraków

ekhm ...

Post autor: BonJovianka »

Pozwolę sobie odpowiedzieć, choć nie bardzo wiem czy mogę, bo widzę całe grono znajomych, a ja taki wyszczał, ale w końcu chyba forum jest dla wszystkich, nie ?? :mruga:
Sądzę, że Richie jest świetnym gitarzystą, świetnie śpiewa, ma fajne piosenki, choć muszę przyznać, niektóre mnie śmieszą jak choćby "Made in America" ... Zaczyna się takim totalnym country, że odpadam :P Ale za to "Stranger" czy "Ballad of youth" to słucham na okrągło :P Aha ... i jeszcze w ogóle mi się podoba jako facet ... :P tylko już nie teraz, tylko kilkanaście lat wcześniej :P Jestem okropna ... teraz to już wygląda no jak ... taki tatuś (bo jest ... ) Ale wcześniej ... ohoho ... :P
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Polemizowałabym, czy Made In America to country i w ogóle nie widzę w utworze owym nic śmiesznego-faworytem moim z Undiscovered to on nie jest, ale zawsze ;) ;) .
Niemniej jednak witamy nową forumowiczkę XD. A forum nie jest w końcu zamkniętym, ekskluzywnym klubem i wstęp tu jest wolny ^-^. Welcome to this jungle XD.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

aisling na temat czy wokal Ryska przemawia do ludu mogłabym ostro polemizować :)
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
BonJovianka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 30 marca 2006, o 16:53
Lokalizacja: kraków

8)

Post autor: BonJovianka »

Nie twierdzę, że to całkowite country, nie - nie. Poprostu bawi mnie początek troszke :P tylko ten początek jest naprawdę a'la counrty, a do tego tamburyno w tle jest charakterystyczne dla muzyki country, więc myślę, że ta piosenka ma coś w sobie z country :):)
PS. Dzięki za serdeczne powietanie ;)

[ Dodano: 2006-04-06, 20:50 ]
Aha ... tak samo "Hard Times Come Easy" ... też ma w tle tamburynko co z początku przypomina mi coutry, ale poźniej atmosferka się zmienia i jest OK :) Z "Undicoverd" znam narazie 5 piosenek ... 4 pierwsze + "in it 4 love" a reszte mam w trakcie ściągania ... Ciekawe czy reszta piosenek ma coś w sobie z country, bo np. "In it 4 love" już nie ... za to ma tam takie fajne afrykańskie rytmy :P:P Ehehe ... mam tu na myśli bongosy ... bo chyba tak to się nazywa, a jeżeli nie, to wybacznie bład; "fallen from Graceland" też już nie jest country (wg. mnie) a "If God was a woman" też mi "zalatuje" country ... :P (znowu tamburyno :)) uch .... no to tyle chyba miałam do dodania :P:P

[ Dodano: 2006-04-06, 20:52 ]
Ale im bliżej końca tym mniej ... :) [no chyba, że się tam powtarzają niektóre wersy] (do "If God was a woman" :))
Więcej tych nawiasów nie mogłam nawsadzać ... :) <-- to już chyba ostatnie sprostowanie :)
Jason
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 25 stycznia 2006, o 14:21
Lokalizacja: Sukmanie

Post autor: Jason »

Jak to za co???? Za to że jest!!! i za to że tak świetnie wymiata na gitarach... Podoba mi sie jak na Born To Be My Baby gra solowe jest świetna i wogule
Jason
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Bonjova pisze:aisling na temat czy wokal Ryska przemawia do ludu mogłabym ostro polemizować :)
Zależy pod jakim względem-do mnie przemawia, do innych fanów też, ale czy do 'ludu'... eeerm... a sprzedaż solowych płyt XD?..
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Daroo »

Miałem okazję nie dawno posłuchać sobie kilku gitarzystów, np. Santanę w utworze "She's Not Here" bodajże z lat 70-tych - dobry kawałek...mimo wszystko Richie wcale nie odstaje od czołówki światowej, uważam że jest jednym z najlepszych, w swoim fachu 8) , cholernie go doceniam, za wszystko co dotej pory zrobił, wkońcu podobno gdyby nie on, "You Give Love A Bad Name" spiewali by Loverboy, a "Livin' On A Prayer" nie byłby drugim singlem z SWW albo wogóle nie byłoby singlem, oprócz tego jest genialnym człowiekiem, utalentowanym, nietuzinkowym, o ciekawej osobowości. Poprostu Fenomen, takich było nie wielu...
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Richie jest zdecydowanie bardzo ważnym członkiem zespołu i zajmuje w nim pozycję nr 2. Jednak przewaga Jona jest naprawdę nieznaczna. Jego solówki z lat 90. grane na Fenderach Stratocaster są naprawdę świetne (najlepsze są "Bed of Roses", "Dry County" i "Always" tyle że ostatnią grał na Telecasterze). Oglądając teledyski zespołu i jak i występy na kocertach, uważam że razem z Jonem tworzy doskonale współpracujący ze sobą duet. Może nie aż taki jak Axl-Slash w okresie najlepszej świetności Guns N' Roses, lecz jest zdecydowanie ważniejszy niż Joe Perry z Aerosmith.
morandi99
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 9 kwietnia 2010, o 08:54
Lokalizacja: Lubin

Post autor: morandi99 »

Sambora jest jednym z najlepszych gitarzystów na tym globie. Jest przy tym bardzo charyzmatyczny choć zarazem i skromny. Na scenie nie musi starać się być gwiazdą. On po prostu nią jest. Jak dla mnie, to najmocniejszy punkt zespołu, przy tym ma bardzo fajny ciepły bluesowy wokal, który całe szczęście pokazuje w chórkach, które w jego wykonaniu dla mnie są naprawdę super.
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

bo jest Ryśkiem Samborą :D
Moonshine

Post autor: Moonshine »

Przede wszystkim za grę na gitarze.Richie jest jednym z najlepszych gitarzystów w historii muzyki.Jego sola gitarowe sprawiają że aż ciarki przechodzą mnie po plecach.Niech gra jak najdłużej.
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

Za to, że jest ;) za charyzmę, miłość do muzyki. Oczywiście za genialne solówki(Bed of roses) za solowe albumy. Za możliwość usłyszenia jego głosu! :*
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
Awatar użytkownika
Xander
It's My Life
It's My Life
Posty: 165
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa/Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Xander »

Za jego paluchy. ;) Za to że doprowadza strumy gitary do czerwoności, za fenomenalne solówki i oczywiście za płyty solowe. :)
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Xander pisze:Za jego paluchy
Ja zauważyłam, że forma fizyczna jego palców jest dość skomplikowana, wręcz odbiegają od normy gdyż są dziwnie powyginane :D

A Rycha ubóstwiam za jego piosenki (szczególnie ze SiTT) i szanuję za to, jakim jest człowiekiem. Taka bluesowa dusza obieżyświata, trochę jak ja. :)
dario_esik
It's My Life
It's My Life
Posty: 189
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 20:39
Lokalizacja: Kaszczor/ Leszno

Post autor: dario_esik »

Za solo Dry County i za solo kończące Keep the Faith :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”