Krytycy a Ryszard ;)

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Jeopardy
I Believe
I Believe
Posty: 76
Rejestracja: 16 września 2005, o 21:23
Lokalizacja: :/

Post autor: Jeopardy »

Wielkie Joł!

Albo sie zostawia wszystko jak jest i nic nie robi, albo sie daje upomnienia/ostrzeżenia, ale tez posty sie zostawia. No bo jak tak mozna no :/

Restekpa!
Mateo
Cmok dla Ciebie i dla mnie i dla wszystkich! :cmok1: !
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Bovi masz racje.. mojego dzisiejszego posta usunieto po 2 godzinach po napisaniu !! :P Ja bym dwuch dni nie dał, najwyżej 12 godzin :P

A co od tematu, poczekajmy na jakieś wieści ze strony krytyków na temat Sambory.... i potem będziemy się do nich ustosunkowywać.
Jak mówi temat "krytycy a Ryszard" , wnisokując to chyba o to chodzi ??!!! :P
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Jeopardy pisze:Wielkie Joł!

Albo sie zostawia wszystko jak jest i nic nie robi, albo sie daje upomnienia/ostrzeżenia, ale tez posty sie zostawia. No bo jak tak mozna no :/

Restekpa!
Mateo
Nie, nie, to by było przegięcie - np. gdyby tutaj zrobiła sie przepychanka a'la 'dozwolone od 18 lat' to by było po prostu..... no, cienko :) Ale te posty, które były to bym zostawił. Nikogo nie kłuły w oczy, a to chyba normalne, że podczas dyskusji pojawiają się 'wątki poboczne', na których skupia się na chwilę uwaga. Pogadało by sie na ten temat przez 4-5 postów i wróciło do tematu głównego, a takie usuwanie postów 'bo nie na temat' powoduje tylko niepotrzebną nikomu frustrację. Przecież nie piszemy podręcznika szkolnego, w którym mają być tylko i wyłącznie fakty związane w 100% z tematem. A takie gadanie 'to zróbcie sobie stosowny temat i tam gadajcie' jest o kant dupska potłuc, bo po prostu wtedy straciłoby to swój klimat i poza osobą czy dwiema, od których to się zaczęło, nikt inny by się nie wypowiedział bo nie wiedziałby o co chodzi.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

"dwóch" naczy się :P:P:P

[ Dodano: 2006-05-22, 20:31 ]
może założymy nowy temat " ROZMOWY NIEKONTROLOWANE" i uzgodnimy to z moderatorem :P !! !! !! !! !! !!

[ Dodano: 2006-05-22, 20:33 ]
może założymy nowy temat " ROZMOWY NIEKONTROLOWANE" i uzgodnimy to z moderatorem :P !! !! !! !! !! !!
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

mam skromne pytanie to temt o Rysku a nie o tym ktore posty mozna wywalic a ktore nie...

ja osobiscie do do krytkow ryska to nie wiem czy takich tu znajdziecie..
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

A ja myślę, że jakby dobrze poszukać to i by się znaleźli ;)
Ja może nie tyle krytykiem jestem co po prostu uważam, że powinien nagrywać więcej solowych projektów, na których (według mnie) pokazuje się nieco z innej strony niż z BJ.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

to prawda powinien wiecej nagrac solowych bo sa kapitalne :P
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

A ja zamieszczam linka do solówki Dry Country live (2006). Sami oceńcie. To nie to samo co w studio ale gra bardzo dobrze! Jeszcze coś potrafi
http://youtube.com/watch?v=TLKJWiFGN5M

A że się marnuje - to prawda. ALE gdyby gdyby poszedł do Jonnego i powiedział że ma za*** solkówę do I am czy These Open Arms itd. to Jonny by mu chyba nie odmówił (jeżeli solówa rzeczywiście by była extra).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”